Obchodná spolupráca 1.-15.2.2014

C10 – Výroba potravín


BOPL20140108002 

Spoločnosť bola založená v roku 2001. Jej poľská pobočka bola založená v roku 2013 s cieľom vytvoriť výrobnú jednotku prirodzených farieb a chutí. So svojím hlavným produktom "Karmín z košenily" je spoločnosť jedna z mála vzácnych výrobcov karmínu v Európe. Činnosť spoločnosti je rozdelená do nasledujúcich skupín výrobkov: potravinové farbivá, príchute, prísady a ingrediencie. Spoločnosť hľadá distribútorov pre všetky svoje produkty, a to najmä v Nemecku, Českej republike a na Slovensku.

C11 - Výroba nápojov


BRRS20130919001 

Srbský flaškovateľ vôd s cieľom rozšírenia produktového portfólia o kategóriu nealkoholických nápojov požaduje technologickú a marketingovú spoluprácu s dobre známou značkou vody. Spoločnosť má záujem o výrobu a licenčné zmluvy, a je otvorená aj príležitosti pre spoločné podnikanie.

C14 - Výroba odevov


BOPL20131218001 

Návrhár z Poľska (Malopoľský región) ponúka oblečenie s moderným, inovatívnym dizajnom a ľudovými ornamentami. Firma ponúka vysoko kvalitné odevy pre ženy, ako sukne, topy, šaty v ležérnom a sofistikovanom štýle.

BORO20130716001 

Rumunská spoločnosť, líder vo výrobe vysoko kvalitných produktov, ako sú: dámske oblečenie, športové oblečenie, uniformy, technické oblečenie, výšivky, potlače, hľadá distribútorov a obchodných zástupcov na predaj svojich produktov a služieb v krajinách EÚ.

C22 - Výroba výrobkov z gumy a plastu


BOCZ20131203001 

Česká spoločnosť zaoberajúca sa plastovými zváranými tvarovkami hľadá obchodných sprostredkovateľov/distribútorov/zástupcov a ponúka sa ako subdodávateľ.

BRDE20140127001 

Nemecký veľkoobchodník obalových materiálov v kozmetickej oblasti, hľadá dodávateľov kozmetických obalových materiálov v Bulharsku, na Slovensku, v Slovinsku, Poľsku a na Ukrajine. Obaly by mali byť vyrobené pomocou vstrekovania plastov. Výrobné dohody alebo subdodávateľské zmluvy sú požadované.

C27 - Výroba elektrických zariadení


BOBG20140107003 

Bulharská spoločnosť špecializujúca sa na návrh, výrobu, predaj a servis zabezpečovacích systémov a elektronických výrobkov, hľadá spoľahlivého partnera v zahraničí pre distribúciu svojich produktov a riešenia na miestnom trhu. Spoločnosť vyrába kompletný sortiment poplašných a požiarnych zariadení, rovnako ako komunikačné moduly a softvérové aplikácie pre použitie v bezpečnostných systémoch a monitorovacích strediskách.

C32 - Iná výroba


BOAM20131213007 

Arménska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou rôznych výrobkov z prírodných kameňov (travertín, čadič, petrosilex, žula a mramor). Spoločnosť hľadá agentov, zástupcov a / alebo distribútorov zaoberajúcich sa predajnými aktivitami prírodných kameňov, pretože chce nájsť nové odbytiská v zahraničí.

BOIT20131211001 

Taliansky MSP vyrábajúci systémy s uzavretou slučkou schopné využiť odpadovú biomasu na výrobu elektriny alebo kombinovanú výrobu tepla hľadá obchodných partnerov či distribútorov pre obchodné dohody alebo dohody o distribučných službách. Táto spoločnosť môže poskytnúť podporu pre inštaláciu, ktorá obsahuje vlastný dizajn, inštaláciu a uvedenie do prevádzky.

BRUK20140114003 

MSP zo severo-západu Veľkej Británie so strojárskou firmou v Afrike potvrdila potenciál využitia solárnej energie v niektorých afrických krajinách, ktorá nahradí používanie petroleja, skvapalneného ropného plynu (LPG) a ostatných palív používaných pri varení. MSP chce umiestniť na trh tieto solárne rúry a ostatné podobné zariadenia a hľadá dodávateľov a výrobcov na spoluprácu alebo priamočiaru obchodnú dohodu, distribúciu alebo výrobu na základe licencie.

BOAM20131114002 

Arménska spoločnosť vyvinula tepelne a hlasovo izolované stavebné materiály z miestnych surovín. Technológia je široko použiteľné v oblasti stavebníctva pre stavbu budov a konštrukcií. Stavebné a priemyselné podniky, rovnako ako distribútori, agenti a zástupcovia sú vyhľadávaní pre distribučné služby a výrobné dohody.

BOCZ20140128001 

Česká spoločnosť špecializujúca sa na výrobu hrubostenných dymovodov a mnohých typov kachlí/sporákov by chcela ponúknuť svoje CNC kovoobrábacie kapacity pre zahraničných partnerov.

D35 - Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu


20110819016 BO 

Spoločnosť z Rumunska, ktorá je aktívna v oblasti ekologickej energie má projekt, ktorého cieľom je vytvorenie závodu na výrobu elektrickej a tepelnej energie z obnoviteľných zdrojov. Predpokladá sa využitie cca 60,000 t/rok dreva a inej biomasy, ktorá vyplýva zo spracovania odpadov z dreva, prerezávania, dostupných na trhu. Vhodný závod bude mať výrobnú kapacitu 10 MW elektrickej a 19 MW tepelnej energie.

G45 - Veľkoobchod a maloobchod a oprava motorových vozidiel a motocyklov


BRPL20140127001 

Poľská spoločnosť zaoberajúca sa obchodovaním s použitými strojmi a vozidlami, napr. nákladné autá, buldozéry, rovnako ako ďalšie stavebné stroje a zariadenia (všetkých hlavných európskych značiek) hľadá dodávateľov zo západnej Európy uvedených "výrobkov" na účely prerozdeľovania v Poľsku.

J58 – Nakladateľská činnosť


BOHU20131212001 

Najväčší maďarský vydavateľ učebníc a poskytovateľ najpoužívanejšieho vzdelávacieho softvéru s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti publikovania výukových materiálov (učebnice, pracovné zošity), má záujem o partnerstvo s vydavateľmi učebníc a hľadá distribútorov pre svoj vlastný rozvinutý digitálny vzdelávací systém v celej Európe. Od založenia spoločnosti bol vedúcou silou v prvej línií inovácií.

 

Prílohy

expression of interest [  DOC - 71,5 kB]
  19.2.2014 | Autor: sekcia Podpora podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 1497 krát | Zdieľajte na facebooku