Obchodná spolupráca 1.-15.8.2014

C10 Výroba potravín


20091015006 BO
Nemecká spoločnosť, expert v produkcii korenín a byliniek, hľadá partnerov pre distribučné služby pracujúcich s mäsom/rybami/hydinou.

C11 Výroba nápojov


BRCZ20140617001
Český predajca vína hľadá výrobcov vína, ktoré by malo byť balené v sudoch. Požadovaný objem jedného sudu je 1000 litrov a predpokladá sa, že dodávateľ zabezpečí logistiku. Spoločnosť ponúka svoje služby ako distribútor.

C14 Výroba odevov


BRNL20140807001
Holandská značka pánskeho spodného prádla hľadá obchodných partnerov (najvhodnejšie v Turecku alebo Portugalsku), ktorí môžu vyrábať túto značku pánskeho spodného prádla. Značka ponúka dobrú kvalitu spodného prádla vyrábaného v závode, ktorý má “Odevy bez viny” certifikáciu (Garments without Guilt).

C22 Výroba výrobkov z gumy a plastu


BOIL20140804001
Spoločnosť je popredný výrobca plastových obalov pre potravinársky priemysel – fast foody a supermarkety. Škála produktov spoločnosti zahŕňa: rozličné podnosy a boxy s vekom alebo bez veka. Obal môže byť priehľadný alebo farebný. Základné materiály pre obaly sú polyester (PET), polypropylén (PP), polystyrén (PS) a spoločnosť pracuje na základe BRC globálnych štandardov. Spoločnosť hľadá distribučnú dohodu na predstavenie a distribuovanie svojich produktov.

C28 Výroba strojov a zariadení i. n. 


20130411013 BO
Poľská spoločnosť sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných zariadení a kompletných výrobných liniek napríklad pre drevo strednej veľkosti, triediacich dosiek, brvien a výrobu biomasy. Spoločnosť poskytuje širokú škálu strojov a zariadení pre píly, papier, dosky, nábytok, vykurovanie energetických odvetví. Spoločnosť hľadá partnerov z Českej Republiky, Nemecka, Srbska, Slovenska a Ukrajiny. Spoločnosť by rada začala dlhodobú spoluprácu v forme zmluvy o poskytovaní služieb.

BODE20140725003
Nemecký výrobca miešacích čerpadiel a miešačiek pre stavebný priemysel hľadá distribučných partnerov/obchodné sprostredkovateľské služby v Európe. Spoločnosť má viac ako 25-ročné skúsenosti na trhu v oblasti ťahacích a zmiešavacích technológií.

C29 Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov


BOTR20140725002
Spoločnosť z Turecka vyvíjala turbobúchadlové turbíny s použitím materiálu (inconel) nazývaného zliatina. Spoločnosť využíva metódu vstrekovania plastov vo výrobnom procese. Tento materiál je vyrábaný presným odlievaním; usmernením tuhnutím, lisovaním za tepla alebo práškovou metalurgiou. Spoločnosť teraz hľadá partnerov z automobilového odvetvia pre licenčné a finančné zmluvy.

C32 Iná výroba


20130117002
Popredná izraelská spoločnosť sa špecializuje na dizajn a výrobu elektrónových a iónových detektorov častíc a ďalších nástrojov pre elektrónové a iónové zariadenia ponúka vývojové, spracovateľské a subdodávateľské služby.

BOPL20140722005
Poľský závod na výrobu autobatérií, vyrábajúci akumulátory a polotovary na ich ďalšiu produkciu pre autá, kamióny, dodávky, autobusy a poľnohospodárske stroje hľadá zahraničných obchodných partnerov obchodných zástupcov) a hlavných dodávateľov.

BOSI20140711001
Slovinská spoločnosť vyrába všetky typy pružín a pružinových súčastí vo veľkosti od 0,1 mm do 25 mm. Spoločnosť poskytuje tepelné a povrchové opracovanie, ako aj nátery a tiež vyrába súčasti z drôtu, piliarskych odrezkov a plastu, ktoré môžu byť vyrobené podľa požiadaviek zákazníka. Spoločnosť má na výrobu vlastné zariadenie, podporené technologických oddelením výskumu a vývoja. Spoločnosť plánuje byť dlhodobým dodávateľom pre výrobcov.

F42 Inžinierske stavby


20081202010 BR
Nemecká poradenská spoločnosť, sa špecializuje na pozemné staviteľstvo, vodné staviteľstvo, dopravné inžinierstvo, stavebné inžinierstvo, environmentálne plánovanie a schvaľovanie ako aj stavebný manažment, hľadá stavebné spoločnosti rôznych veľkostí a so špecializáciou na miestny trh. Spolupráca je možná obojstrannými subdodávkami; pre väčšie projekty môžu byť taktiež vhodné spoločné podniky.

BRUK20140723002
Obchodný sprostredkovateľ zo Spojeného kráľovstva hľadá spoločnosti v Európe, ktoré sa špecializujú na montáž oceľových konštrukcií a prácu s vysoko kvalitnými oceliarskymi spoločnosťami na všetkých budúcich projektoch. Spoločnosti, ktoré nemajú potrebné vybavenie a chcú byť schopné poskytovať kompletné dodávky a sa odporúča postaviť cenu na ponuky/tendre. Ponúkané budú dohody o spoločnom podniku alebo dohody o službách.

G47 Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov


BRPL20140718001
Poľský distribútor technických plynov a zariadení ako: radiátory, cirkulátory teplého vzduchu, sporáky, horáky a klimatizačné zariadenia, hľadá výrobcov podobného vybavenia ochotných vstúpiť na poľský trh. Spoločnosť ponúka dlhodobú spoluprácu založenú na svojich takmer 25-ročných skúsenostiach a širokej klientskej základni.

BORS20131226001
Srbská spoločnosť sa špecializuje na predaj hlboko mrazeného ovocia (maliny, černice, slivky, višne a jahody) hľadá zahraničných partnerov zaujímajúcich sa o dovoz hlboko mrazeného ovocia zo Srbska. Spoločnosť má záujem rozšíriť svoju činnosť na nové trhy, a preto hľadá zahraničných distribútorov.

J63 Informačné služby


BRFR20140610001
Francúzska spolupracujúca webová platforma združuje miestnych sprievodcov a cestovateľov z celého sveta pre skutočné aktivity. Spoločnosť hľadá partnerov (MSP) viazaných v kolektívnom turizme, ktorí sa stanú miestnymi sprievodcami, cez obchodné agentúry, služby alebo subdodávateľské dohody.
 

Prílohy

expression of interest [  DOC - 71,5 kB]
  19.8.2014 | Autor: sekcia Podpora podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 1087 krát | Zdieľajte na facebooku