Obchodná spolupráca 1.-13.3.2015

C10 Výroba potravín


BRPL20131210001
Poľská spoločnosť pôsobiaca v potravinárskom obchode hľadá dodávateľov repkového oleja. Spoločnosť má rozsiahle predajné kanály v Poľsku. Dodáva reštauráciám a obchodom s potravinami so všetkými druhmi potravín. Spoločnosť hľadá dlhodobého dodávateľa repkového oleja pre účely varenia.

BOBE20130909001
Belgická spoločnosť sa špecializuje na výrobu likérovej čokolády a pivnej čokolády s tekutou náplňou. Vyvinuli medzinárodne uznávané typy chutí. Spoločnosť hľadá distribútorov. Sú otvorení aj spolupráci s pivovarmi, ktorí chcú, aby ich vlastný produkt bol spracovaný v jedinečnej čokoláde. V spolupráci s ďalšími výrobcami čokolády, vlastnej likérovej a pivnej čokolády by mohla byť vyvinutú pod privátnou značkou.

BONL20140215001
Holandská spoločnosť, výrobca pekárenských prísad, vyvinul nový “pečieme vlastné” koncept založený na vysokej kvalite kysnutého pečiva. Tento koncept zaujímavý pre profesionálnych užívateľov (hotely, reštaurácie a kateringové spoločnosti) a spotrebiteľov. Spoločnosť hľadá distribútorov, veľkoobchodníkov alebo predajcov a partnerov s prístupom na oba obchody a/alebo maloobchodné zariadenia.

C14 Výroba odevov


20120404056
Belgická spoločnosť špecializujúca sa na módu a výrobky pre starostlivosť o dieťa pre nastávajúce matky ponúka master frančízu, miestnu frančízu a/alebo miestnu distribučnú dohodu spoločnostiam v sektore predaja, ktoré sú ochotné rešpektovať značku a koncept spoločnosti.

C25 Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení


BRNO20150204001
Nórsky podnikateľ sa špecializuje na ľahké zdvíhacie zariadenia pre člny/malé lode a vodné trysky pre použitie s cestovnou motorovou jachtou. Hľadajú výrobných partnerov pre výrobu ľahkých zariadení. Výrobný partner musí byť vysoko kvalifikovaný so silným manažmentom kvality a musí byť schopný v ohýbaní rúr, zváraní nehrdzavejúcej ocele, montovaní a balení. Ponúkajú výrobnú dohodu.

BOFR20140210001
Francúzsky výrobca koliesok (castors) a pneumatík hľadá distribútorov a obchodných partnerov. Spoločnosť vyrába tiež vozíky, ozdobné kovanie dverí a železiarsky tovar.

C28 Výroba strojov a zariadení i. n. 


BOPL20140209001
Poľská výrobná spoločnosť špecializujúca sa na spracovanie ocele, nerezu, teflónu, titánu, duplexu a plastu. Vyrába rozličné oceľové konštrukcie a zváranie. Spoločnosť hľadá dodávateľov z celého sveta na podpísanie výrobnej alebo subdodávateľskej dohody.

C31 Výroba nábytku


BRPL20131219001
Poľská spoločnosť pôsobiaca na trhu domáceho kina hľadá dodávateľov stoličiek pre domáce kino. Spoločnosť poskytuje kompletné riešenia pre domáce kino pre poľských klientov. V súčasnosti hľadajú výrobcu stoličiek pre domáce kino. (Typ stoličiek poskytneme na požiadanie)

C32 Iná výroba


BOHU20150223001
Výskumný tím maďarskej spin off univerzity vyvinul zariadenie pre automatické hodnotenie kvality hygieny rúk. Zariadenie poskytuje objektívne hodnotenie čistotu rúk zamestnancov, účinne minimalizuje nozokomiálne infekcie. Zariadenie môže byť použité v zdravotnej starostlivosti, domovoch opatrovateľských služieb, pohostinstvách a potravinárskom priemysle, clean tech výrobe, biotech súvisiace s výrobou. Spoločnosť hľadá distribútorov alebo obchodných zástupcov aktívnych v predaji hygienických a zdravotníckych produktov.

F43 Špecializované stavebné práce


BODE20150206002
Nemecký výrobca nábytkového a stavebného systému kovania ponúka širokú škálu riešení posuvných dverí pre sklenené a drevené dvere ako aj všetky ďalšie komponenty kovania pre vnútorné otočné dvere. Spoločnosť hľadá distribučných partnerov v Európe.

G47 Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov


BRFR20131008001
Francúzsky podnikateľ, škola a distribútor kitesurf vybavenia, vyvíja unikátne balené kitesurf výlety po celý rok v Languedoc Roussillon (Južné Francúzsko), kde šport vznikol. Spoločnosť hľadá partnerstvo s cestovnými agentúrami špecializujúce sa na športový a prírodný turizmus. V súčasnosti, spoločnosť ponúka jeden balený výlet, ale je schopný vyvinúť viac ponúk podľa potrieb partnera, zahŕňajúce ďalšie vodné športy (windsurfing, kajak, pádlovanie po stojačky, …)

BRES20150212001
Španielska spoločnosť špecializujúca sa na distribúciu rekreačných potravín, sladkostí a pikantných produktov ponúka svoje maloobchodné reťazce výrobcom v Európe a Číne.

M72 Vedecký výskum a vývoj


BOUK20150209003
Malý britský vývojár a výrobca produktov dentálnej a orálnej hygieny vyvinul rad produktov zubných pást a ústnych vôd, a obsahujú účinné zložky na prírodnej báze. Spoločnosť ponúka potenciálnym novým partnerom prvotriedne školenie produktu, technickú podporu a údaje niekoľkých nových produktov, ktoré sú v súčasnosti vo vývoji. Distribuční partneri sú požadovaní s prístupom na trh zubnej a ústnej zdravotníckej starostlivosti.

M74 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti


BRUK20150130001
Táto britská spoločnosť má viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, dodáva obchodom a organizáciám energeticky úsporné a obnoviteľné produkty zahŕňajúce solárnu energie, solárnu fotovoltaiku, osvetlenie a elektrické kúrenie. Spoločnosť ponúka svoje služby ako distribútor nových a inovatívnych produktov od zahraničných výrobcov, ktorí chcú rozšíriť svoje siete do zavedeného a nového trhu. Sú otvorení aj myšlienke spoločného podniku pre vývoj nových produktov.

Q86 Zdravotníctvo


BOFI20150206001
Fínska spoločnosť vyvinula mobilný informačný servis pre pacientov pre informačný zber, analýzu a výmenu medzi zdravotníckymi pracovníkmi a pacientmi s cukrovkou alebo inými chronickými chorobami. Spoločnosť hľadá obchodných zástupcov (agentov/distribútorov), držiteľov licencii a obchodných partnerov na podporu služby (na základe dohody o službách) v škandinávskych a iných európskych krajinách.
 

Prílohy

expression of interest [  DOC - 71,5 kB]
  13.3.2015 | Autor: sekcia Podpora podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 1211 krát | Zdieľajte na facebooku