Obchodná spolupráca 1.-15.5.2015

C10 Výroba potravín


BOIL20150218001
Izraelská spoločnosť produkuje vysokokvalitné produkty pre potravinársky a nápojový priemysel. Spoločnosť využíva najlepšie ochranné štandardy pri výrobe týchto produktov; FSSC, ISO 22,000, HACCP, ISO9001. 
Ich hlavnými produktmi sú: Paprika, sušené citrusové kôry, rôzne druhy celozrnných múk, bezlepkové múky. 
Spoločnosť sa snaží o expanziu na medzinárodný trhu a chcela by podpísať dohodu o distribučných službách s distribútormi z potravinárskeho priemyslu.

BRUK20150226001
Anglický výrobca jogurtov hľadá partnerov so znalosťami a odbornosťou na predĺženie trvanlivosti svojich jogurtov. Žiaduce sú rôzne techniky, už používané v tomto priemysle, zahŕňajúc modifikované kultúry fermentácie, filtráciu vzduchu na pracovisku, ošetrenie UV žiarením, vysokotlakové spracovanie, a inovatívne balenie. Spoločnosť by rada podpísala licenčnú, výrobnú dohodu alebo dohodu o službách, podľa potreby, pre úspešné riešenie.

BRCY20141218001
Cyperská spoločnosť špecializujúca sa na produkciu tradičných produktov vyrobených z rohovníkového sirupu (karob) hľadá partnerov z Európy ale aj ďalej, ktorým by mohla outsourcovať svoju produkciu organického masla a kukuričného sirupu na báze dlhodobej spolupráce.

C15 Výroba kože a kožených výrobkov


BONL20150304001
Spoločnosť sídliaca v Holandsku navrhuje a vyrába svoju vlastnú značku kožených tašiek. Chceli by rozšíriť svoje aktivity do zahraničia a preto hľadajú agentov alebo distribútorov, ktorí by chceli prezentovať ich kolekciu tašiek. Ich potencionálny partner by mal mať relevantné skúsenosti a silný lokálny vplyv. Spoločnosť sa zaujíma o obchodnú kanceláriu alebo o dohodu o distribúcii.

C25 Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení


BOIT20141201002
Talianska spoločnosť sa spolieha na skúsený personál, ktorý jej umožňuje zabezpečiť požiadavky pochádzajúce od rezidenčného, priemyselného a súkromného sektora taktiež vďaka spolupráci s poľnohospodárskymi firmami. Firma vyrába dvere, okná, parapety, mreže, brány z rôznych materiálov použitím najnovších technológii. Zaujíma sa o obchodnú kanceláriu, recipročnú produkciu a subdodávateľskú zmluvu.

C26 Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov


BRES20150205001
Španielska spoločnosť špecializujúca sa v 3D tlačení hľadá nových dodávateľov/výrobcov cievkových puzdier vyrobených z ABS materiálu. Cievky sa používajú na zaznamenanie monofilu u 3D tlačiarní. Partner by mal mať vlastnú šablónu na výrobu cievky. Počet objednaných kusov by bol okolo 2000 až 4000 kusov na každú objednávku.

C27 Výroba elektrických zariadení


BOIT20150204001
Talianska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu odstrediviek a osových ventilátorov, elektrických motorov, kompresorov a príslušenstva hľadá agentov a distribútora pre ich produkty.

C28 Výroba strojov a zariadení i. n. 


20130301006 BR
Bulharská spoločnosť sa špecializuje na dodávku zariadenia na produkciu peliet a brikiet z stacionárneho dreva, mobilného dreva, schnúceho dreva, stláčanie peliet, chladič, baliaci stroj. Firma hľadá finančné zdroje na výrobnú linku drevených peliet s kapacitou 800 kg\ h-1000 kg \ h. Spoločnosť taktiež ponúka/žiada spoločný podnik ako aj obchodné sprostredkovateľské služby. (jednať ako agent/distribútor).

BRDE20150506001
Nemecká spoločnosť je poskytovateľom vysoko-precíznych jednotiek a systémov až do 500 W. Vyvíjajú a produkujú jednosmerné motory s aj bez kumulátora s unikátnym nekovovým navíjaním. Ploché motory so železným základom doplňuje modulárny rozsah produktov. Modulárny systém taktiež zahŕňa: planétové, pohonné a špeciálne prevodovky, pohon vretena, tak ako aj snímače a riadiacu elektroniku. Spoločnosť hľadá výrobcov vretien, ponúkajú dohodu o výrobe.

C32 Iná výroba


BONL20150303001
Malá holandská firma sa zaoberá zostrojovaním, navrhovaním a produkciou systémov na ochranu pracovníkov pracujúcich vo veľkých výškach. Všetky ich produkty sa vyznačujú dômyselným dizajnom, rýchlou inštaláciou a jednoduchým používaním. Holandská firma sa zaujíma o kontakty s profesionálnymi distribútormi a inštalatérmi so skúsenosťami v oblasti bezpečnosti na spoluprácu v zmysle akvizície, obchodnej kancelárie alebo dohody o distribučných službách.

BRUK20131125002
Spoločnosť sídliaca v Londýne hľadá výrobcov, ktorí majú skúsenosti s produkciou výrobkov z terakoty, keramiky, plastov, a betónu na výrobu komponentov pre ich inovatívny modulárny vertikálny záhradnícky systém.

BRPT20141215001
Spoločnosť sa nachádza v Queluz, Sintra (blízko Lisabonu), Portugalsko. Je zameraná na bezpečnosť, špecializujúca sa na prácu vo veľkých výškach (zariadenia, zaškoľovanie a servis). Táto firma hľadá certifikovaného výrobcu z Európy, ktorý vyrába zariadenia proti pádom, ktorý produkuje normalizované kolektívne a individuálne zariadenia, ktoré by sa používali v Portugalsku.

G46 Veľkoobchod, okrem motorových vozidiel a motocyklov


20121218038 BO
Talianska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na úpravu vzduchu hľadá agentov, distribútorov a má záujem o recipročnú produkciu.

BRRO20140110001
Rumunská spoločnosť špecializujúca sa na import a distribúciu profesionálnych výrobkov pre oblasť lesníctva, topografiu, konštrukcie a špeciálne aplikácie hľadá zahraničných výrobcov, ktorí by mali záujem o propagáciu a predaj ich produktov v Rumunsku.

R93 Športové, zábavné a rekreačné činnosti


BRUK20150403001
Spoločnosť z Veľkej Británie dodáva a servisuje rôzne zábavné automaty a trenažéri pre deti na báze mincí v nákupných centrách. Majú záujem o výrobnú zmluvu s odhodlaným výrobným partnerom, ktorý by im dodával vysokokvalitné detské trenažéri za prijateľné ceny.
 

Prílohy

expression of interest [  DOC - 71,5 kB]
  15.5.2015 | Autor: sekcia Podpora podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 975 krát | Zdieľajte na facebooku