Obchodná spolupráca 1.-15.9.2015

A01 Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace


BOHU20150318001
Maďarská spoločnosť špecializujúca sa na predaj rôznych poľnohospodárskych zásob ako krmivo, mliečne krmné zmesi, príslušenstva pre dobytok a kone. Podnikateľ je tiež aktívny v odbornom poradenstve v oblasti kŕmenia a šľachtenia zvierat, a vlastní obchody v Maďarsku a Rumunsku a hľadá obchodné sprostredkovanie v EÚ. Spoločnosť by chcela rozšíriť svoje aktivity s pomocou distribútorov alebo zástupcov v zahraničí, v rámci distribučných služieb, a dohody o obchodnom zastúpení.

C10 Výroba potravín


BOFR20150720001
Založený v juhozápadnom Francúzsku “gurmán” regióne, táto francúzska rodinná firma sa špecializuje na konzervovanie regionálnych potravinových produktov ako Foie Gras a Pâté vyrobené z vysoko kvalitných produktov tradičným spôsobom. Spoločnosť teraz hľadá obchodných vzťah založený na dôvere s dovozcami a distribútormi v Európe. Hoci značka nie je dôležitá je zastúpená v supermarketoch alebo vo veľkých obchodných reťazcoch.

BRSE20150910001
Švédska spoločnosť hľadá výrobcu organických, bezlepkových, suchých cestovín rozličných tvarov. Hľadaný výrobca musí mať schopnosť, a musí mať záujem o výrobu cestovín z alternatívnych surových materiálov, ako sú rôzne druhy strukovín (hrach, cícer, šošovica, sója atď.) Švédska spoločnosť má zriadenú distribučnú sieť zdravých obchodov a supermarketov v Škandinávii, a niekoľkých európskych krajinách.

C13 Výroba textilu


BRBE20150828001
Belgická spoločnosť je zástupca a dovozca v módnom a domácom sektore, od strednej k vysokej až luxusnej úrovni. Spoločnosť hľadá nových dodávateľov/výrobcov módnych a domácich tovarov. Napríklad, momentálne sú hľadané kožené produkty vyrobené v Európe, ale všetky druhy produktov sú potenciálne zaujímavé.

BRUK20150907001
Britský výrobca a distribútor uniformného príslušenstvo, má zmluvu s armádou v niekoľkých krajinách, hľadá výrobcu zapínacích trakov skladajúcich sa z úzkeho popruhu elastickej bavlnenej tkaniny, kožených koncov, z kusov kožených uzlov a kovových kovaní, na náročné štandardy pre dohodu o výrobe.

C16 Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku; výroba predmetov zo slamy a prúteného materiálu


BRSE20150415001
Švédska spoločnosť vyrába na kľúč nebytové a doplnkové diely drevených domov, ktoré majú byť používané pre skladovanie a nakladanie s odpadmi. Typická veľkosť dielov je 15-25 m2. Spoločnosť hľadá ďalších dodávateľov pre betónové základové dosky používané v ich produktoch. Spolupráca v podobe subdodávky a/alebo výrobnej dohody.

C19 Výroba koksu a rafinovaných ropných produktov


BRPL20150825001
Poľská spoločnosť sa špecializuje na výrobu a spracovanie rafinovaných ropných produktov a má širokú škálu produktov pre rôzne typy priemyslu. Spoločnosť hľadá výrobcov suroviny pre parafín(slack waxes), ktorá by mohla byť použitá v existujúcom portfóliu konečných produktov spoločnosti. Spoločnosť hľadá potenciálnych partnerov z Európy, Blízkeho východu a Afriky.

C22 Výroba výrobkov z gumy a plastu


BRUK20150828001
Táto veľká britská spoločnosť by rada našla spoľahlivého výrobcu plastových skladovacích jednotiek pre batérie v rôznych veľkostiach pre výrobnú dohodu. Produkty budú predávané pod súkromnou značkou britskej spoločnosti.

C26 Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov


BOIT20150803004
Talianská spoločnosť vyrábajúca elektronické vybavenie pre smart zváranie hľadá distribútorov. Spoločnosť sa špecializuje na regulátory pre zvárací proces pre rozličné aplikácie (priemyselný, civilný alebo vojenský sektor).

C28 Výroba strojov a zariadení i. n. 


BOES20150730001
Španielská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu špecifického vybavenia a zariadenia pre technickú kontrolu vozidla (Pravidelná technická kontrola-PTI), dodáva zariadenia do viac ako 4500 kontrolných liniek v 70 krajinách počas svojej 15-ročnej existencie a podieľa sa na odbornej príprave a zdieľaní informácií, vykonáva niekoľko školení za rok po celom svete, hľadá partnerov pre distribučnú dohodu v európskych spoločnostiach.

C32 Iná výroba


BRUK20150804001
Britská spoločnosť dodávajúca na zákazku svetelné nápisy, funkcie osvetlenia, digitálne nápisy a LED zobrazovacie produkty so širokým spektrom klientov naprieč niekoľkými sektormi hľadá výrobcov alebo dodávateľov svetelných uzamykateľných plagátových skríň, digitálnych nápisov alebo iných inovatívnych produktov a ponúka stať sa distribútorom.

G47 Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov


BRRU20150519001
Ruská spoločnosť, špecializujúci sa na montáž a servisovanie predajných automatov, hľadá výrobcov v EEN krajinách pre nakupovanie. Dohoda o obchodnom zastúpení, dohoda o distribučných službách, finančná dohoda sú hľadané.

H52 Skladové a pomocné činnosti v doprave


BRRS20150126001
Srbská spoločnosť špecializujúca sa na dopravu a skladovanie tovarov hľadá partnerov so skladovacími kapacitami v európskych krajinách. Potrebuje spoľahlivého partnera, ktorý vlastní sklady blízko hraníc a diaľníc s cieľom stanoviť dlhodobú spoluprácu.

J62 Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby


BRPL20150417001
Poľská spoločnosť pracujúca v oblasti počítačového programovania a špecializuje sa na hry, aplikácie a vývoj procesu inteligentných programov. Spoločnosť ponúka stať sa distribútorom dohody o distribučných službách) v oblasti ERP softvéra.
 

Prílohy

expression of interest [  DOC - 71,5 kB]
  16.9.2015 | Autor: sekcia Podpora podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 884 krát | Zdieľajte na facebooku