Obchodná spolupráca 1.-15.12.2015

A01 Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace

BRLT20151210001
Litovský podnikateľ pôsobiaci v oblasti poľnohospodárstva: rastlinná a živočíšna výroba hľadá metódu alebo know-how na vytvorenie výrobku pripraveného na trh z prírodnej rudy (serpentinite) (hydrosilikátový horčík). Originálny oblasť rudy je v Rusku. Litovský podnikateľ hľadá partnera na vývoj výrobku pripraveného na trh. Požadovaný typ partnerstva: dohody o spoločnom podniku. Licenčná dohody, dohoda o službách.

C10 Výroba potravín

BRFR20151201002
Francúzsky pestovateľ húb hľadá dodávateľa špeciálneho druhu zvaného smrčkovec český (verpa bohemica), tiež známeho ako ptychoverpa bohemica. Francúzska spoločnosť by chcela doviezť 10 ton tejto huby pred jarou 2016 v zmrazenej forme. Francúzska spoločnosť potom bude spracúvať, baliť a distribuovať tieto huby v celosvetovom meradle na základe zmluvy o distribučných službách.

BRRS20150710002
Srbská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu, balenie a obchod s medom hľadá nových dodávateľov/ výrobcov medu.

C14 Výroba odevov

BRDK20151208001
Inovatívny dánsky B2C internetový obchod, špecializujúci sa na ručne šité pánske košele hľadá niekoľko šijacích dielní, ktoré by ručne šili oblečenie na objednávku. Ponúkajú výrobné zmluvy so spoločnosťami schopnými dodávať výrobky požadovanej kvality s obratom počas piatich pracovných dní.

C16 Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku; výroba predmetov zo slamy a prúteného materiálu

BRFR20151201001
Francúzska spoločnosť vyrábajúca inovatívne korkové zátky pre šumivé vína a liehoviny hľadá dodávateľov bieleho včelieho vosku a ricínového oleja. Spoločnosť sa špecializuje na technologické korky, ktoré chránia chuť a organoleptické vlastnosti vína. Chcú uzavrieť zmluvy o distribúcii s veľkoobchodníkmi alebo výrobcami, ktorí by vedeli dodávať biely včelí vosk a ricínový olej, ktoré by mali byť použité ako základné suroviny vo výrobnom procese spoločnosti.

C28 Výroba strojov a zariadení i. n. 

BRCZ20151027001
Česká spoločnosť podieľajúca sa na vývoji, výrobe a dodávke technológií na čistenie odpadových vôd, vody, vzduchu a energie hľadá na spoluprácu partnerov so zaujímavými nápadmi vo výskumných projektoch zaoberajúcich sa úpravou vody. 
Partnerom by mal byť subdodávateľ prenosových zariadení, ktoré by mohli byť prevedené aj do ďalších oborov. Spolupráca na základe subdodávok je požadovaná
Spoločnosť spolupracuje s mnohými akademickými inštitúciami.

BRRO20150904002
Rumunska spoločnosť situovaná so sídlom v Transylvánii sa aktívne podieľa na distribúcii strojov a zariadení pre zváranie a rezanie. Spoločnosť má záujem získať kontakt so zahraničnými výrobcami zváracích zariadení, plazmových rezacích strojov, CNC rezacích strojov, plazmového rezania spotrebného materiálu a všetkých zariadení súvisiacich so zváraním a rezaním, aby sa stal ich distribútorom v Rumunsku.

C31 Výroba nábytku

BRRU20151208001
Ruský výrobca založený v roku 2005 s veľkou škálou nábytku vrátane kuchýň, skladiska a spálni hľadá výrobcov nábytkového kovania v rôznych krajinách v rámci výrobnej dohody.

C32 Iná výroba

BRFR20150427001
Francúzska spoločnosť špecializujúca sa na tvorbu a distribúciu na mieru uvítacích výrobkov a hosťovských potrieb pre hotely a odvetvie cestovného ruchu, najmä v oblasti detí a rodín, hľadá výrobcu na produkciu plyšových hračiek s malým textilným oblečením a na potlač určeného textu na tieto produkty.

BRSE20151105001
Malá švédska spoločnosť navrhla pre deti bábiky so správnou anatómiou, ktoré zobrazujú dospelých anatomicky správne, s cieľom znížiť vplyv úzkych ideálov krásy a stereotypov. Spoločnosť teraz hľadá skúseného výrobcu pracujúceho s potravinárskou silikónovou gumou na výrobu prvej série 5 000 kusov bábik. Hľadaný výrobca musí spĺňať predpisy pre potravinársky silikón.

BRTR20151104001
Turecká spoločnosť, ktorá pracuje s trávou, krmovinami, obilninami a semenami zeleniny hľadá výrobcov osiva pre dohody o distribučných službách a dohodu o obchodnom zastúpení v EÚ.

C33 Oprava a inštalácia strojov a prístrojov

BRTR20151116001
Turecká spoločnosť sa špecializuje na odvetvie upínadiel a spojovacieho materiálu, ktorý zahŕňa priemyselné skrutky, samorezné skrutky, svorníky, plastové a kovové spony, svorky atď. Spoločnosť by chcela byť distribútorom v Turecku v zastúpení európskych dodávateľov spojovacieho materiálu.

F43 Špecializované stavebné práce

BRDE20151207001
Nemecká zastrešovacia spoločnosť hľadá slovenského subdodávateľa pre stavebný projekt na Slovensku v roku 2016. Subdodávateľ je potrebný pre strešné škridlové strechy, inštalovanie a zatepľovanie fasád.

G46 Veľkoobchod, okrem motorových vozidiel a motocyklov

BRRU20151206002
Ruská spoločnosť špecializujúca sa na predaj a montáž všetkých druhov fólií, vrátane dekoratívnych, teplovzdorných a ultrafialových krytov okien a chystá sa rozšíriť svoje portfólio prijatím nových dodávateľov rôznych fólií v rámci dohody o distribučných službách.

J62 Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby

BRUK20151130002
Rastúca britská IT poradenská spoločnosť, špecializujúca sa na softvér pre správu IT systému, zameraný na integráciu, implementáciu a migráciu platformy BMC Software Remedy IT System Management a platformy ServiceNow System Management , hľadá subdodávateľov na niektoré svoje služby. Hľadajú IT spoločnosti poskytujúce poradenské služby v strednej a východnej Európe s konzultantmi certifikovanými v oblasti BMC Remedy and ServiceNow na IT projekty so sídlom vo Veľkej Británii.
 

Prílohy

expression of interest [  DOC - 71,5 kB]
  15.12.2015 | Autor: sekcia Podpora podnikania v EÚ | Obchodná spolupráca | zobrazené: 1167 krát | Zdieľajte na facebooku