16.2.2017 - Brain&Breakfast - skvelý a inšpiratívny štart do pracovného dňa

Začnite deň raňajkami, inšpirujte sa zaujímavým rečníkom a rozvíjajte svoju sieť kontaktov – skvelý a inšpiratívny štart do pracovného dňa.

Dátum: 16.2.2017 o 8:30hod (trvanie do cca. 10:00h)
Kde: zasadačka RPIC Prešov, Raymanova 9, 080 01 Prešov
Téma: O učiacej sa organizácií a raste, kľúčové okamihy ComApu na ceste ku globálnej firme.
Rečník: Libor Mertl je jedným zo zakladateľov ComApu. Vyštudoval Technickú Kybernetiku ČVUT v Prahe. Pôsobil vo funkcii výkonného riaditeľa, neskôr generálneho riaditeľa a bol zodpovedný za firemnú stratégiu. V roku 2016 prešiel do funkcie nevýkonného riaditeľa a člena správnej rady ComApu. ComAp je globálna spoločnosť, ktorá poskytuje inovatívne elektronické riešenia na trhu výroby elektrickej energie, priemyselných motorov a odvodených systémov.

Rezervujte si svoje miesto TU.

A po raňajkách sa môžete dozvedieť aj niečo viac o možnosti odpočtu daní na výskum a vývoj - čítajte v článku o seminári.

Brain&Breakfast sa koná každý mesiac ako streamline prenos z pražského Impact Hubu, vždy so zaručene zaujímavým rečníkom, ktorému budete môcť klásť otázky pomocou aplikácie sli.do. Jeho cieľom je navzájom sa inšpirovať, rozšíriť obzory, predstaviť si veci z rôznych perspektív, nakuknúť za ich hranice a predstaviť si odvetvia a myšlienky, ktoré by sa k nám inak nedostali. Chceme spájať a spoznávať ľudí so silným príbehom. Príďte k nám, RPIC Prešov - Enterprise Europe Network je prvým partnerom na Slovensku.

 

Prílohy

Pozvánka Brain&Breakfast 16.2.2017 [  PDF - 151.9 kB]
  4.1.2017 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Semináre, worksho... | zobrazené: 1260 krát | Zdieľajte na facebooku