13.03.2019: Medzinárodný veľtrh strojov INNOFORM 2019

Partner siete Enterprise Europe Network v Toruni (Poľsko) organizuje v poradí  3. kooperačné podujatie pri príležitosti Medzinárodného veľtrhu strojov v spracovateľskom priemysle INNOFORM 2019

Veľtrh je zameraný na nástroje na spracovanie plastov ako: vstrekovacie formy, vyfukovacie formy, extrúzne hlavy, formy na spracovanie gumy, rezné nástroje, technológie, zariadenia a materiály pre reverzné inžinierstvo, spracovanie plastov a ďalšie.

Účast je bezplatná pre všetkých vystavovateľov a návštevníkov registrovaných na veľtrhu INNOFORM 2019. Registrácia zdarma je otvorená do 8. marca 2019.  Pracovným jazykom podujatia je angličtina.

Viac informácií nájdete na https://innoform-2019.b2match.io/. V prípade, že sa rozhodnete podujatia zúčastniť, informujte nás prosím na een@rpicpo.sk .

Kooperačné podujatia sú organizované ako individuálne b2b obchodné rokovania. Je to skvelá príležitosť stretnúť sa s potenciálnymi partnermi z celého sveta, zistiť a diskutovať o trendoch na trhu a inováciách, alebo iniciovať cezhraničnú spoluprácu. 
 
  12.2.2019 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 637 krát | Zdieľajte na facebooku