13.11.2019: Hygienalia Pulire 2019 podujatie v oblasti profesionálného čistenia

Nepremeškajte piaty ročník Hygienalia + Pulire 2019,  najväčšieho podujatia v oblasti čistenia a profesionálnej hygieny v Španielskej Valencii.

Myšlienka veľtrhu je založená na troch pilieroch: podnikaní, nápadoch a vedomostiach zameraných na uspokojovanie komerčných potrieb vystavovateľov a poskytovaní užitočných nápadov pre návštevníkov, ktorí ich začleňujú do svojej každodennej práce.

Hygienalia + Pulire združuje veľký počet profesionálov z oblasti HORECA (hotely, reštaurácie), potravinárskeho priemyslu, zdravotníctva a farmaceutického priemyslu, verejných služieb, vzdelávacích inštitúcií atď.

Ide o multisektorové podujatie pre celý reťazec čistenia, prania a profesionálnej hygieny.

Na predchádzajúcom ročníku sa zúčastnilo 123 vystavovateľov, okrem toho viac ako 5 200 návštevníkov získalo z prvej ruky viac ako 229 produktov a služieb a zároveň sa zúčastnilo na rôznych živých demonštráciách a prezentáciách.
Účastníci budú mať možnosť zdieľať inovatívne technológie s cieľom nájsť nové medzinárodné obchodné kontakty a partnerov.

Termín podujatia: 12.-14.11.2019
Registrácia možná do 31.10.2019 

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke podujatia : http://www.hygienalia-pulire.com/ a kooperačného podujatia https://www.hygienalia-pulire.com/en/encuentros-b2b/.

V prípade záujmu o podujatie alebo ďalšie informácie kontaktujte pracovníkov Enterprise Europe Network alebo píšte na een@rpicpo.sk.
 
  24.4.2019 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 511 krát | Zdieľajte na facebooku