1.10.2019: Marketplace Austria Food 2019 vo Viedni

RPIC Prešov - Enterprise Europe Network Vás pozýva na kooperačné podujatie Marketplace Austria Food 2019 konané 1.10.2018 vo Viedni. Podujatie organizuje Rakúska federálna hospodárska komora a je pre zahraničných nákupcov a veľkoobchodníkov zdarma. Stretnete na ňom predovšetkým rakúskych výrobcov potravín a nápojov (malých, či veľkých podnikateľov), avšak vzhľadom na prítomnosť veľkoobchodníkov a nákupcov z mnohých krajín svoje kontakty rozšírite oveľa viac. Vo Viedni sa môžete tvárou v tvár stretnúť s rakúskymi výrobcami pravých rakúskych jedál a nápojov, navštíviť spoločnosti a prezrieť si ich postupy výroby, ako aj zúčastniť sa viacerých prednášok a diskusií o rakúskej potravinovej výrobe.

Využite túto možnosť a rozšírte vami ponúkaný sortiment.

Podujatie je otvorené pre všetkých nákupcov v oblasti potravín a nápojov, pre expertov zo sféry maloobchodu či veľkoobchodu. Je to obrovská šanca získať poznatky o nových produktoch, stretnúť svojich potencionálnych budúcich obchodných partnerov z celého sveta. 

Počet miest na podujatí je limitovaný, preto sa zaregistrujte už teraz! Organizátori sa na vás tešia vo Viedni, meste, ktoré nazývajú hlavným mestom dobrého jedla.

Registračný poplatok:
Pre rakúskych účastníkov: poplatok za registráciu je 550 EUR.
Pre zahraničných účastníkov: bezplatne, návšteva zahŕňa ubytovanie (2x noc v hoteli + raňajky + večera) zdarma.
Registrácia je do 31.8.2019, podrobnejšie informácie: https://food2019.b2match.io/. Pri registrácii si vyberte za podporné kontaktné miesto RPIC Prešov. Minulý rok sa podujatia zúčastnilo 5 našich klientov. Ak máte otázky, radi vám ich zodpovieme.

Termín konania: 1.10.2018 (medzi 1.6. a 15.9. si môžete registrovať stretnutia so spoločnosťami podľa vášho výberu)

 
  9.7.2019 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 833 krát | Zdieľajte na facebooku