Technologické požiadavky II január 2020

TRUK20200110001: Britská spoločnosť zaoberajúca sa polymérnym poťahovaním, ktorá má 40 rokov skúsenosti s vývojom riešení povrchových náterov na uspokojenie potrieb klientov v rôznych odvetviach, sa usiluje spolupracovať s partnermi na spolupráci pri vývoji nových výrobkov na základe dohody o technickej spolupráci alebo spoločného podniku s cieľom vyvíjať nové a inovatívne riešenia náterov. 

TRDE20200109002: Nemecký výskumný inštitút chce používať svoje bunky a ex vivo tkanivá ako platformu na testovanie inhibítorov konexínových (Cx) hemichannelov ako liečiv na liečbu chronických zápalových ochorení. Cxs tvoria kanály bunka-bunka medzi susednými bunkami, ako aj hemichannely v jednotlivých bunkách. Cx hemichannely sú počas zápalu regulované a podieľajú sa na ďalšom uvoľňovaní signálov zranenia. Inštitút hľadá laboratória a spoločnosti na vývoj a testovanie potenciálnych inhibítorov. 

TRNL20200103001: Veľké holandské kongresové centrum, so sídlom v Amsterdame, hľadá riešenia na zabezpečenie toho, aby sa ich kuchynský odpad stal jednosmerným prúdom, ktorý je možné recyklovať kvalitným spôsobom. Spoločnosť hľadá partnerov na vývoj alternatívnych materiálov a produktov, aby boli vhodné na spracovanie ako mono prúd odpadu v rámci dohody o technickej spolupráci. Táto požiadavka sa týka inovačnej výzvy uverejnenej na otvorenej platforme. 

TRKR20200103001: Kórejský výrobca plátovaného potrubia je prvá spoločnosť, ktorá vyrába potiahnuté potrubie a kovanie v Kórei. Rozvinuli svoje podnikanie na základe ich špeciálneho know-how a skúsenosti v oblasti tvrdého a povrchového zvárania. S cieľom zvýšiť efektivitu výroby a presunúť svoje tradičné výrobné miesto do inteligentnej továrne v súčasnosti hľadajú IT spoločnosti, ktoré sa špecializujú na navrhovanie digital twin výrobného závodu. Typ požadovanej spolupráce je dohoda o poskytovaní služieb. 

TRSG20191202002: Vedúci predstavitelia odvetvia so sídlom v Singapure sa zaujímajú o partnerstvá so začínajúcimi podnikateľmi, MSP a poskytovateľmi výskumu s príslušnými technológiami s cieľom spoločne inovovať širokú škálu riešení v kategórii Infocomm & Electronics.  Nadnárodné spoločnosti majú záujem o licenčné alebo obchodné dohody s technickou asistenciou so start-upmi, poskytovateľmi výskumu (napr. univerzity/výskumné inštitúcie) a MSP všetkých veľkostí. 

TRSG20191202003: Singapurský nadnárodný podnik v oblasti leteckého inžinierstva a výroby hľadá technologické riešenia v sekvencovaní chybových kódov motora. Väčšina prípadov návratu z rampy je spôsobená poruchami motora lietadla, ktorým sa dá predísť pomocou inteligentnej predpovede a včasnej detekcie.  Nadnárodná spoločnosť má záujem o licenčnú dohodu alebo obchodnú dohodu s technickou asistenciou so start-upmi a MSP všetkých veľkostí. 

TRCN20191224001: Táto čínska spoločnosť sa špecializuje na navrhovanie a výrobu domácich spotrebičov. V súčasnosti, sa čínska spoločnosť usiluje o kontrolu vlhkosti chladničiek, senzor detekcie čerstvosti potravín a technológiu nízko teplotných chladiacich polovodičových čipov na európskom trhu. Čínska spoločnosť uprednostňuje obchodnú dohodu s metódou technickej pomoci. 

V prípade, že Vás niektorá z ponúk zaujala napíšte nám na een@rpicpo.sk, do predmetu uveďte číslo ponuky.

 
  6.2.2020 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 400 krát | Zdieľajte na facebooku