Obchodná spolupráca I február 2020

BRTR20200211001: Turecký zástupca medzinárodnej spoločnosti, potrebuje mesačne 15-25 metrických ton medeného šrotu. Okrem toho spoločnosť inštaluje novú výrobnú linku a po dokončení inštalácie sa mesačná potreba medeného šrotu zvýši na 80 ton. Zástupca preto hľadá dodávateľov na základe dohody s dodávateľom. 

BRCZ20200207002: Česká spoločnosť je poskytovateľ konečných služieb pre zábavný priemysel, ponúka riešenia digitálneho a fyzického dodávateľského reťazca
Táto spoločnosť hľadá výrobcu poháňaného flexibilného dopravníka, ktorý by mal zvýšiť efektívnosť súčasnej spoločnosti pri voľnom nakladaní a vykladaní vozidiel. Požadovaná spolupráca by mala byť na základe výrobnej dohody. 

BRCZ20200207001: Česká spoločnosť sa zameriava na detské oblečenie a hľadá nového obchodného partnera. Spoločnosť chce nadviazať spoluprácu s výrobcami chlapčenských oblekov na základe obchodného zastúpenia a ponúka zastúpenie na českom trhu. 

BRUK20200211001: Britská spoločnosť z juhozápadu, ktorá sa špecializuje na inovatívne nepredvídateľné, riešenie problémov, životný štýl a doplnky a darčeky pre domáce potreby, s rozsiahlymi skúsenosťami v maloobchodnom predaji a pripojením na obchodný dom vyššej triedy, hromadnými zásielkami, online a pouličným predajom a maloobchodný predajca domácich potrieb hľadá nové produkty od medzinárodných výrobcov, na základe dohody o distribúcii alebo obchodnom zastúpení. 

BRUK20200204001: Britská spoločnosť, ktorá dodáva celý rad produktov pre stavebný sektor hľadá zdroj na dodávku radu 750 ml aerosolových akrylových liniek farieb na začiatok v siedmych farbách, na základe dodávateľskej dohody. Ak má výrobca farieb záujem o množstvá uvedené v opise, bola by prijateľná dohoda o výrobe. 

BRBE20191015001: Belgický MSP pôsobí v oblasti čistenia odpadových vôd a hľadá siete pre svoje betónové nádrže. Siete sa používajú na udržanie guľôčok, ktoré hrajú úlohu bakteriálneho nosiča v nádrži. Belgický partner je ochotný identifikovať potenciálnych poskytovateľov sietí na základe dodávateľskej dohody. 

BRPL20200203001: Poľská spoločnosť pôsobí v oblasti starostlivosti o zvieratá požaduje eloxované hliníkové plechy, ktoré sa budú používať na výrobu identifikačných štítkov pre domáce zvieratá. Štítky by mali mať nasledujúcu veľkosť (v mm): 1000x500x1, a farbu: červenú, tmavomodrú a fialovú. Požaduje sa dodávateľská dohoda.

BRPL20200117002: Poľská spoločnosť sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitného regionálneho mäsa zo severovýchodného Poľska hľadá dodávateľov rozličných korenín a mix korení pre mäso. Spoločnosť má skúsenosti s produkciou chladeného mäsa pre známe maloobchodné reťazce pod svojou značkou. Spoločnosť hľadá partnerov, ktorí by chceli začať dlhodobé partnerstvá na základe dohody s dodávateľom. 

BRIT20200128001: Talianska spoločnosť má viac ako 30 ročné skúsenosti ako distribútor zdravotníckych pomôcok. Jej hlavnými klientmi sú verejné národné nemocnice a súkromné kliniky so stabilnými vzťahom k odborníkom v oblasti zdravotníctva. Hľadá priemysel vyrábajúci jednorázové, implantovateľné, nositeľné a prenosné zdravotnícke pomôcky s označením CE. Svoje distribučné služby ponúka pre zahraničných partnerov na talianskom trhu. 

V prípade, že Vás niektorá z ponúk zaujala napíšte nám na een@rpicpo.sk, do predmetu uveďte číslo ponuky.

 
  17.2.2020 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 508 krát | Zdieľajte na facebooku