Obchodná spolupráca II február 2020

BRPL20200211001: Poľská spoločnosť, so skúsenosťami v poskytovaní služieb ako agent a zástupca pre rôzne trhové sektory, ponúka obchodno sprostredkovateľské služby prostredníctvom obchodného zastúpenia alebo distribučných služieb pre zahraničné spoločnosti so záujmom vstúpiť na poľský trh. 

BRES20200124001: Španielska začínajúca spoločnosť požaduje podpísanie subdodávateľskej a outsourcingovej dohody s partnermi na vývoj disrupčnej technológie nepretržitej výroby termosetového polyuretánu pre trh so stavebnými plastami. Projektu bol udelený príspevok v rámci vnútroštátneho a európskeho verejného financovania v počiatočnej fáze a projekt rozšírenia je definovaný s cieľom vybudovať MVP (minimálny realizovateľný produkt.)

BRDE20200219001: Nemecká spoločnosť je medzinárodne aktívnym výrobcom kancelárskeho nábytku a pracovných stoličiek. Chcú zadať niektoré zo svojich činností externe a hľadajú výrobcov drevených častí, oceľových dielov a čalúnenia. Potenciálni partneri by mali byť schopní spoločnosti poskytovať kvalitné výrobky a služby v rámci subdodávateľskej dohody.

BRFR20200214001: Francúzsky MSP sa špecializujúci sa na formuláciu a výrobu mazív používaných v priemysle alebo stavebníctve hľadá dodávateľa surovej a recyklovanej rastlinnej nafty ako náhradu za v súčasnosti používané minerálne oleje vo svojom portfóliu produktov. Spoločnosť má záujem o dodávateľskú dohodu. 

BRUK20200214001: Britská spoločnosť navrhla a patentovala systém monitorovania kombinovanej starostlivosti a kontroly prístupu pre ľudí, ktorí sú v domácnosti v dôsledku veku, dlhodobej choroby alebo zdravotného postihnutia a ktorí môžu potrebovať v prípade núdze požiadať o pomoc alebo inak poskytnúť prístup k profesionálnym agentúram. Majú záujem o výrobu tohto systému.

BRSE20200213001: Švédsky MSP s vlastnou značkou hľadá spoľahlivého dodávateľa vysoko kvalitných čipiek, tkanín a dekorácií v Európe pre svadobné a večerné šaty. Švédsky návrhár chce podpísať dodávateľskú dohodu. 

BRPL20200214001: Poľská súkromná spoločnosť hľadá dodávateľov konzervovaného, mrazeného a sušeného ovocia a zeleniny a ďalšie. Spoločnosť hľadá priamo výrobcov, ktorí by radi začali dlhodobé partnerstvo na základe distribučnej dohody. 

BRRU20200213003: Ruská spoločnosť hľadá technológie na spracovanie oceľových lán získaných pri recyklácií ojazdených pneumatík do výrobkov. Spoločnosť je pripravená zvážiť akékoľvek návrhy od výrobcov technológie a uzavrieť dodávateľskú zmluvu. 

BRLU20200212001: Spoločnosť je mladý elektronický obchod so sídlom v Luxemburgu, ktorý predáva produkty ako čaje, byline náplne a prášky superfood. Spoločnosť v súčasnosti hľadá partnerov, ktorí vytvoria produktovú radu venovanú podnikaniu spoločnosti. Preto by chcela spolupracovať na základe dohody o výrobe súkromnej značky. 

BRFI20200212001: Spoločnosť poskytujúca servis traktorov a dodávku z Fínska hľadá veľkoobchodníkov alebo obchodníkov s náhradnými dielmi pre traktory. Potenciálnou spoluprácou môže byť dohoda o distribučných službách. V prípade, že Vás niektorá z ponúk zaujala napíšte nám na een@rpicpo.sk, do predmetu uveďte číslo ponuky. 
  2.3.2020 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 356 krát | Zdieľajte na facebooku