Obchodná spolupráca I marec 2020

BRIL20191226001Izraelská zastupiteľská spoločnosť špecializujúca sa na riadenie/integráciu projektov v oblasti energetiky, dopravy, tunelovania, infraštruktúry a podzemných prác, hľadá dohodu o obchodnom zastúpení. Izraelská spoločnosť, ktorá má bohaté skúsenosti s riadení projektov, koordináciou a integráciou v oblasti energetiky, dopravy, tunelovania, infraštruktúry a podzemných prác, hľadá zahraničných partnerov, ktorí v týchto oblastiach potrebujú miestneho zástupcu. Očakávané partnerstvo má v úmysle pomôcť zahraničnému kolegovi/špecialistovi v súťaži/účasti na miestnych tendroch a umožniť obom stranám získať skúsenosti, vedomosti a pokročilé prístupy.

BRPL20200228001Poľská spoločnosť sa špecializuje na výrobu prírodnej kozmetiky a hľadá dodávateľov olejov. Poľská spoločnosť vyrába prírodnú kozmetiku, ktorá zahŕňa mydlá, ochranné krémy, pílingy, holiace mydlá atď. Produkty sú 100% prírodné. Spoločnosť bude zvyšovať produkciu a hľadá dodávateľov olejov, kyseliny, emulgátorov, rastlinných práškov, kozmetických ílov, atď. Spoločnosť nadviaže spoluprácu s obchodnými partnermi z EÚ a UK na základe dodávateľskej dohody.

BRUA20191218001Ukrajinská spoločnosť pôsobiaca v oblasti distribúcie zdravotníckych pomôcok hľadá výrobné spoločností zdravotníckyck nástrojov a vybavenie na základe dohody o distribučných službách. Ukrajinský MSP z Kyjeva sa venuje distribúcii rôznych zdravotníckych pomôcok. S cieľom rozšíriť svoje podnikanie hľadajú európskych partnerov, ktorí by mohli spoločnosti vyrábať zdravotnícke pomôcky. Spoločnosť je veľmi flexibilná a má skúsenosti v tejto oblasti činnosti. Ukrajinská spoločnosť bude pôsobiť ako distribútor na Ukrajine na základe dohody o distribučných službách.

BRIE20200305001Írska spoločnosť hľadá partnerov na základe výrobnej dohody, outsourcingu alebo dodávateľskej dohody pre značkové ekologické obalové riešenia. Rýchlo rastúca online maloobchodná spoločnosť z Írska hľadá dohodu o výrobe, outsourcingu alebo dodávke s cieľom nájsť nové a nákladovo efektívne značkové ekologické obalové riešenia pre svoje schránky na odber noviniek. 

BRDE20200218001Nemecká spoločnosť špecializujúca sa na spracovanie kovov hľadá subdodávateľov. Nemecká spoločnosť špecializujúca sa na spracovanie kovov pomocou CNC, vyrába, montuje a testuje vysoko kvalitné presné diely. Spoločnosť hľadá subdodávateľov z automobilového priemyslu v krajinách EÚ.

V prípade, že Vás niektorá z ponúk zaujala napíšte nám na een@rpicpo.sk, do predmetu uveďte číslo ponuky.
 
  24.3.2020 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 115 krát | Zdieľajte na facebooku