Obchodné spolupráce II apríl 2020

BRIT20200417001

COVID19 Talianska spoločnosť hľadá výrobcov surovín pre masky FFP2 alebo FFP3 (N95 masky)Talianska spoločnosť v strojárskom priemysle zmenila svoju výrobu tak, aby pomohla bojovať proti Covid-19, a teraz hľadá dodávateľov výrobcov surovín, s ktorými by sa dalo nadviazať partnerstvom s cieľom zvýšiť výrobu jednotlivých ohranných zariadení, najmä masiek FFP2/FFP3 (N95 masiek).

BRNL20200330001

Holandská spoločnosť sa špecializuje na rozvoj podnikania ponúka dohodu o obchodnom zastúpení pre inovatívne potravinárske spoločnosti. Holandská spoločnosť hľadá medzinárodné spoločnosti s inovatívnymi a/alebo trvalo udržateľnými potravinami, ktoré chcú rozvíjať svoj podiel na trhu, plne využívať svoj obchodný potenciál a/alebo zavádzať nové koncepciena európsky trh. MSP ponúka dohodu o obchodnom zastúpení.

BRPL20200415001

Poľská spoločnosť sa špecializuje na farmaceutické a potravinové doplnky, ponúka zastúpenie alebo distribučné služby a hľadá výrobcov, ktorí majú záujem o vstup na poľský trh na základe dohody o obchodnom zastúpení.Poľská farmaceutická spoločnosť pôsobí ako obchodný zástupca ponúka distribučné služby pre zahraničné spoločnosti, kktoré majú záujem vstúpiť na poľsky trh farmaceutických a potravinových doplnkov z ich produktami. Spoločnosť ponúka spoluprácu na základe dohody o obchodnom zastúpení.

BRRU20200214003

Ruský výrobca doplnkových látok hľadá dodávateľa surovín. Ruská spoločnosť vyrába doplnkové látky na báze rastlinných extraktov, aby znížila používanie antibiotík v potrave hospodárskych zvierat. Spoločnosť hľadá spoľahlivého dodávateľa surovín (jačmeň, cirok, ovos, pšenica, proso, raž, oilcake, Omega 3, vápnik, horčík) v rámci dodávateľskej dohody.

BRPL20200417002

Medzinárodná online platforma na porovnávanie obchodu s ovocí, zeleninou a obilninami ponúka na základe zmluvy o poskytovaní služieb možnosti nájsť kupcov a dodávateľov. Online platforma spája medzinárodných obchodníkov: dodávateľov a kupcov ovocia, zeleniny a obilnín hľadá obchodných dodávateľov (kupcov a dodávateľov). Táto služba pozýva zahraničných partnerov, ktorí sa záujímajú o “sektor s čerstvými potravinami”, aby našli svojich dodávateľov. Spolupráca sa predpokladá na základe dohody o poskytovaní služieb.

BRCN20200421001

Čínska spoločnosť hľadá výrobcov humínových hnojív z Európy prostredníctvom distribučnej dohody.Táto čínska spoločnosť sa špecializuje na distribúciu európskych pokročilých poľnohospodárskych produktov na čínsky trh. Na základe ich stratégie rozvoja, chcú importovať viac produktov a rozšíriť tak svoje katalógy. Hnojivá s kyselinou humínovou sú v súčasnosti najnaliehavejšie.

Produkty by mali byť inovatívane a efektívne s pokročilou technológiou. Potenciálna spolupráca by mohla byť prostredníctvom distribučnej dohody.

BRFR20200303001

Francúzska spoločnosť urgentne hľadá priemyselného výrobcu penových trubíc s vysokou hustotou. Francúzsky MSP navrhuje, vyvíja a uvádza na trh celý rad drevených hračiek pre jazdu (autá, lietadlá, motocykle) pre deti. Spoločnosť hľadá priemyselného partnera valcovitých rúr z vysokohustotnej peny čiernej alebo farebnej farby (dĺžky 60 mm a 210 mm - vnútorný priemer 20 mm). Budú sa používať ako rukoväte na riadidlách, aby vybavil hračkársky model jazdiaceho motocykla. Hľadá dlhodobého priemyselného partnera pre výrobnú dohodu.

BRRU2020041500

Ruský výrobca nábytku hľadá výrobcov nábytkových doplnkov a interiérových predmetov. Ruská spoločnosť sa zaoberá produkciou a distribúciou kancelárskeho, bytového nábytku ako aj interiérovými dekoráciami. Spoločnosť používa vo svojej produkcii len enviromentálne bezpečné a odolné materiály. Spoločnosť praktizuje výrobu rôzneho nábytku pre individuálne účely. Ruská spoločnosť hľadá spoľahlivého zahraničného partnera pre uzavretie výrobnej dohody.

BRRO20200423001

Rumunská spoločnosť ponúka seba ako distribútora zdravotníckeho vybavenia a zariadení používaných v rádiochirurgii, dermatológii, otorinolaryngológii, urológii, nefrológii a gynekológii.Rumunský MSP sa špecializuje na distribúciu zdravotníckych zariadení, nástrojov a vybavenia rozširuje svoje produktové portfolio a hľadá európskych výrobcov so záujmom o rumunský trh.

Spoločnosť je ochotná na základe dohody o distribúcii spolupracovať s výrobcami zariadení a prístrojov používaných v týchto lekárskych odboroch: rádiochirurgia, dermatológia, otorinolaryngológia, urológia, nefrológia a gynekológia. Výrobky zo všetkých krajín sú vítané.

BRGR20200416001

Grécky medicínsky start-up hľadá PLA (kyselina polymliečna) alebo služby vstrekovania plastov na základe dohody dodávateľa alebo výroby. Grécky medicínsky start-up vymyslel inovatívnu dlahu pre zlomeniny. Dlaha je vyrobená z PLA (kyselina polymliečna). Spoločnosť hľadá dodávateľov PLA v listoch alebo spoločnosti poskytujúce služby vstrekovania PLA. Typom partnerstva pre PLA listy je dohoda s dodávateľom a pre vstrekovanie plastov bude výrobná dohoda.

BRRU20200415002

Ruský producent poľnohospodárskych a potravinárskych výrobkov hľadá partnera pre spoluprácu v rámci spoločného podniku s cieľom vybudovať komplex na spracovanie kŕmnych zŕn pre potravinárske produkty.Ruská spoločnosť sa špecializuje na produkciu spracovaných potravinárskych výrobkov hľadá partnera, s ktorým bude spolupracovať pri výrobe komplexu na spracovanie kŕmnych zŕn na potravinové výrobky, ktoré budú sušiť mrazom a vyrábať hotové potraviny zo spracovaného zrna. Spoločnosť chce uzavrieť dlhodobú dohodu o spoločnom podniku.

BRPL20200417001 

Poľská spoločnosť hľadá výrobcov alebo dodávateľov nanostriebra a nanozlata na základe dlhodobej dodávateľskej dohody.Poľským MSP z regiónu Lower Silesia, výrobca vysoko kvalitných potravín a prírodných potravinových doplnkov hľadá výrobcov alebo dodávateľov nanostriebra a nanozlata. Spoločnosť má záujem o spoluprácu na základe dlhodobej dodávateľskej dohody.

BRLV20200429001

Lotyšský výrobca hračiek pre detské hry hľadá dodávateľov umelej kože a iných textilných tkanín podľa dodávateľskej dohody.Lotyšská spoločnosť sa špecializuje na výrobu mäkkých hračiek pre deti: tvary, súpravy, hojdacie kreslá, guľové jamy, žinenky atď. Spoločnosť má záujem rozšíriť svoju sieť obchodných partnerov identifikáciou medzinárodných dodávateľov kvalitnej umelej kože a iných textilných tkanín. Spoločnosť je pripravená spolupracovať na základe dohody s dodávateľom.

BRQA20200426001

Spoločnosť zaoberajúca sa obchodom so zdravotníckymi pomôckami v Katare hľadá inovatívne zdravotnícke pomôcky na distribúciu.Táto obchodná spoločnosť so zdravotnickými prístrojmi so sídlom v Katare v súčasnosti pracuje v týchto oblastiach: chirurgia, anestézia, Ob/Gyn (gynekológia a pôrodníctvo) pediatria, prevencia chorôb, ochrana životného prostredia a spotrebného materiálu. Spoločnosť sa chystá rozšíriť svoje zavedené obchodné zastúpenie zdravotníckych pomôcok v Katare. Zvažuje sa spolupráca na základe dohody o distribučných službách.

BRES20200428001

Španielska spoločnosť hľadá spoluprácu prostredníctvom dodávateľskej dohody s výrobcami uzáverov a dávkovačov pre kozmetické produkty.Španielska spoločnosť vyvíja a vyrába kozmetické produkty pre početné prestížne značky, sa špecializujú na vytváranie kolekcií špičkových predajných parfumov s najnovšími čuchovými trendami pre ženy, mužov a deti, ako aj domáce vône. Taktiež ponúka širokú škálu výrobkov na starostlivosť o tvár pre všetky typy pleti a širokú škálu receptúr vo výrobkoch na starostlivosť o vlasy a fixáciu. Spoločnosť hľadá dodávateľa uzáverov a dávkovačov pre svoje kozmetické produkty.

BRGR20200424001

Grécka spoločnosť špecializujúca sa na produkty ventilácie a filtrácie hľadá výrobcov asynchrónnych elektrických motorov a vymenníkov tepla air-to-air. Grécky výrobca odstredivých ventilátorov rozšíril svoju činnosť o likvidáciu výrobkov - príslušenstva, ktoré pokrýva každú potrebu a požiadavku aplikácii v oblasti vetrania a klimatizácie. Spoločnosť hľadá výrobcov asynchrónnych elektrických motorov a výmenníkov tepla air-to-air. Typ spolupráce bude dodávateľská dohoda.

V prípade otázok či záujmu nás kontaktujte na een@rpicpo.sk 

 
  4.5.2020 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 160 krát | Zdieľajte na facebooku