Obchodné požiadavky I máj 2020

BOHR20200402001

Chorvátska spoločnosť ponúka doplnok organickej výživy, ktorý pomáha posilňovať imunitný systém na základe dohody o distribučných službách alebo dohody o obchodných agentúrach. Chorvátska spoločnosť založená v roku 2013, ktorá sa špecializuje na výrobu prírodných produktov určených na zdravý životný štýl a prevenciu rôznych chorôb, vyvinula kvalitný výživový doplnok s inovatívnym zložením. Produkt je založený na kozom a kobylom mlieku a pomáha posilňovať imunitný systém. Spoločnosť hľadá partnerov, ktorí budú spolupracovať na základe dohody o distribučných službách a dohody o obchodnej agentúre.

BRFI20200511001

Fínsky výrobca nemocničného papiera hľadá nových výrobcov alebo dodávateľov celulóznej vaty a krepového papiera na základe dohody o výrobe alebo dodávke. Fínska spoločnosť sa špecializuje na výrobu nemocničného papiera. Spoločnosť hľadá výrobcov alebo dodávateľov celulóznej vaty a krepového papiera v Európe; výrobcovia sú uprednostňovaní. Spolupráca sa ponúka vo forme dohody o výrobe alebo dodávke.

BRLT20200508001

Spoločnosť z Litvy, ktorá má niekoľko obchodov s odevmi pre ženy, ponúka dohodu o distribučných službách pre výrobcov dámskych módnych odevov. Litovská spoločnosť, ktorá vytvára šaty pre ženy a dievčatá a predáva ich vo vlastných obchodoch, chce rozšíriť svoj sortiment. Preto spoločnosť hľadá výrobcov dámskych a dievčenských šiat, blúzok, tričiek, sukní, pančúch, kabeliek a ďalších dámskych módnych doplnkov z Európy. Spoločnosť ponúka dohodu o distribučných službách.

BRPL20200420001

Poľská inovatívna spoločnosť zaoberajúca sa konštrukciou strojov pre konkrétnu zákaznícku objednávku hľadá spoľahlivých dodávateľov rôznych materiálov z oblasti výkonovej hydrauliky. Poľský MSP sa špecializuje na výstavbu a rekonštrukciu výrobnývh liniek na automatické nakladanie surovín, vykladanie, inteligentnú logistiku bez potreby údržby, hľadá výrobcu vysokotlakových vodných čerpadiel, rúr, ventilov, manometrov, rezacích hláv s vodným lúčom a akékoľvek ďalšie časti prvkov výkonovej hydrauliky podľa dodávateľskej dohody.

BRPL20200428001

Poľská inovatívna spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou viacúrovňového automatizovaného parkovania bicyklov hľadá spoľahlivých dodávateľov elektromechanických zariadení pre strojársku výrobu. Poľský MSP špecializovaný na konštrukciu a stavbu strojov a zariadení pre konkrétnu zákaznícku objednávku – inovatívne viacúrovňové, automatizované parkovisko pre bicycle hľadá dodávateľov prvkov priemyselnej automatizácie a zariadení na výrobu strojov na základe dodávateľskej dohody.

BRFR20200507001

Francúzsky MSP špecializujúci sa na dekoratívne podlahy hľadá nové udržateľné dizajnové výrobky (steny, podlahy a stropy) na exkluzívnu distribúciu. Francúzsky MSP so širokou sieťou distribúcie dekoratívnych podláh a interiérových krytín na vnútroštatnej úrovni hľadá nové ekologické a dizajnérske výrobky pre steny, podlahy a stropy. Zaujímajú ho dohody o výhradnej distribúcii pre domáci trh.

BRFR20200507002

Francúzska spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a výrobu inovatívnych a bioaktívnych zložiek extrahovaných zo slimákov hľadá partnera, ktorý môže poskytnúť služby pre proces extrakcie na základe dohody o službách. Francúzska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu prísad do potravinových doplnkov a zdravých potravín z mäsa a vedľajších produktov slimákov hhľadá partnera, ktorý by bol schopný vykonať proces extrakcie v rámci zmluvy o poskytovaní služieb. Hľadá partnera v Európskej Únii.

BRPL20200511001

Poľská spoločnosť hľadá dodávateľa netkanej textílie v bubnoch. Poľská spoločnosť zaoberajúca sa balením kvalitných netkaných textílií hľadá výrobcov alebo dodávateľov netkaných textílií s rôznou hmotnosťou vo veľkých bubnoch. Spoločnosť ponúka spoluprácu na základe dohody s dodávateľmi. Hľadáme partnerov vo všetkých krajinách Európskej únie.

V prípade otázok či záujmu o nadviazanie spolupráce nám napíšte na een@rpicpo.sk 


 
  18.5.2020 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 106 krát | Zdieľajte na facebooku