Obchodné požiadavky - máj 2020

BRDE20200514001

Suroviny pre chemický, papierenský, sklársky priemysel, kompozitné materiály, nátery a živice hľadané nemeckou spoločnosťou. Nemecká spoločnosť sa špecializuje na distribúciu základných a špeciálnych priemyselných chemických výrobkov. S cieľom vyrovnať sa s dopytom svojich zákazníkov požadujú dohody o dodávkach s dodávateľmi surovín. Hľadané výrobky sa používajú v následujúcich priemyselných odvetviach: chémia, papier, sklo, farby a laky ako aj v polyméroch.

BRFR20200520001

Francúzsky dizajnér a distribútor dámskych kožených topánok hľadá výrobcov v Európe na základe výrobnej dohody. Francúzska spoločnosť sa špecializuje na online predaj dámskej koženej obuvi, navrhuje vlastné modely a pravidelne vyvíja nové značky. Dnes sa výrobky vyrábajú v Ázii, ale spoločnosť sa rozhodla premiestniť výrobu do Európy. To je dôvod, prečo spoločnosť hľadá výrobcov, ktorí sú schopní vyrábať obuv pod privátnou značkou. Úlohy vyplývajúce z výrobnej dohodybudú zahŕňať aj získanie materiálov (koža, časti obuvi).

 BRUK20200519001

Distribútor zdravotníckych pomôcok so sídlom vo Veľkej Británii, ktorý pôsobí na medzinárodnej úrovni, hľadá medzinárodné inovatívne zdravotnícke pomôcky na jedno použitie na liečenie gynekologických a urologických problémov. Distribútor zdravotníckych pomôcok z VB a pôsobiaci na medzinárodnej úrovni hľadá nové, inovatívne pomôcky na jedno použitie, ktoré sa majú použiť v chirurgii na liečbu urologických a gynokologických problémov žien. Spoločnosť hľadá výrobcov, ktorí budú pracovať na základe dohody o distribučných službách.

BRLU20200514001

Luxemburská spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja železiarského tovaru a domácich výrobkov sa usiluje o výhradnú dsiribučnú zmluvu s potenciálnymi dodávateľmi. Luxemburská spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja všetkého druhu tovaru z tehál a malty na kľúč hľadá exkluzívnu distribučnú dohodu na predaj produktov v Luxemburgu a regióne Greater (Luxemburské veľkovojvodstvo, Porýnie –Falcko a Sársko v Nemecku, regióne Grand Est vo Francúzsku a Valónskom regióne v Belgicku).

BRGR20200515001

Grécky MSP hľadá spoluprácu s výrobcami vozidiel na elektrický pohon, ako sú bicycle, prúdové dosky, elektronické fólie, skútre na základe dohody o distribúcii. Grécky MSP, ktorý dováža a predáva elektrické skútre a elektronické vozidlá, sa v súčasnosti snaží rozšíriť ponúkané výrobky pridaním ďalších elektrických vozidiel do svojho portfólia. Spoločnosť sa usiluje o spoluprácu s výrobcami vozidiel s elektrickým pohonom na cestách aj na mori (elektrické skútre, vozidlá, prúdové dosky, elektrické fólie atď.) na základe dohody o distribúcii.

 BRNL20200518001

Hľadajú sa inovatívne a výrazné produkty na trhu outdoorových športov. Holandská spoločnosť hľadá inovatívne kvalitné výrobky, ktoré uľahčujú alebo spríjemňujú outdoorové sporty. Výrobky by sa mali vzťahovať lyžovanie, snowboarding, turistiku, kempovanie, jazdu na horských alebo pretekárskych byicykloch a mali by byt skutočne výrazné. Oblečenie nie je zaujímavé. Spoločnosť ponúka uvedenie nových výrobkov na holandský a belgický trh prostredníctvom svojej zavedenej siete maloobchodníkov a elektronického obchodu. Spoločnosť by chcela spolupracovať  v rámci dohody o distribučných službách.

RDK20200219002


Dánska spoločnosť hľadá dodávateľov inovatívnych, vysoko kvalitných pecí a kachlí na drevené pelety a pecí na bioetanol. Dánska spoločnosť pôsobiaca ako miestny obchodný zástupca/distribučná platforma pre medzinárodných dodávateľov zameraných na stavebný priemysel hľadá nových dodávateľov vysoko kvalitných pecí na pelety a/alebo kachle na drevo s označením CE, ako aj pecí na bioetanol. Táto spoločnosť ponúka prístup na dánsky a prípadne aj škandinávsky trh Prostredníctvom spoľahlivej siete dodávateľov a kľúčových predajcov na trhu v rámci dohody s dodávateľom.

BRIT20200521001

Talianska spoločnosť, ktorá vyrába kožené tašky a príslušenstvo hľadá výrobcov záclonoviny s vojenským motívom. Talianska spoločnosť špecializujúca sa na návrh a výrobu kožených tašiek a príslušenstva hľadá výrobcov vojenskej záclonoviny pre ich produkty. Ponúkajú dodávateľskú dohodu.

BRES20200512002

Hľadajú sa spoločnosti špecializujúce sa na poľnohospodárske a farmárske stroje na základe dohody o obchodnom zastúpení, distribúcii a licencii. Španielská spoločnosť, s veľkým pozemkom zameraným na poľnohospodársku výrobu, s niekoľkoročnýi skúsenosťami v oblasti opravy poľnohospodárskych a farmárskych strojov, ponúka svoje služby spoločnostiam, ktoré hľadajú nových partnerov, majú záujem o obchodné zastúpenie, distribučné a licenčné dohody. Spoločnosť tiež ponúka podporu údržby a kompletný popredajný servis vrátane inštalácie a opráv na mieste pre svoje stroje.

BRGR20200525001

Grécke partnerstvo súkromných investícii so špecializáciou na investície do rastu a reštrukturalizácie ponúka financovanie inovatívnych priemyselných MSP. Grécke partnerstvo súkromných investícií špecializované na fúzie a akvizície ponúka financovanie na investovanie do priemyselných spoločností. Hľadajú sa spoločnosti v odvetviach cestovného ruchu, energetiky, poľnohospodárstva a výroby potravín s pevným obchodným plánom a vysokou mierou rastu. Typy požadovanej spolupráce sú finančná dohoda a/alebo dohoda o spoločnom podniku.

BRUA20200526001

Ukrajinská spoločnosť požaduje nábytok na základe dohody o distribučných službách. Ukrajinský MSP so skúsenosťami v distribúcii nábytku sa snaží rozšíriť svoje portfólio výrobkov, najmä domáceho nábytku, vyrobeného z prírodného dreva. Spoločnosť je ochotná dovážať nové modely výrobkov na základe dohôd o distribučných službách.

BRPL20200525001

COVID-19 Výrobca ľahkých a pohodlných ochranných prilieb z juhozápadného Poľska hľadá dodávateľa filmu. Spoločnosť z juhozápadného Poľska hľadá dodávateľa priehľadného filmu bez škrabancov a škvŕn. Okrem toho musia byť na oboch stranách chránené ochranným filmom. Odporúčané materiály - PET, PC, PVC atď. S hrúbkou 0,2 - 0,6 mm.

V prípade otázok či záujmu nás kontaktujte na een@rpicpo.sk

 
  1.6.2020 | Autor: Sekcia podpory podnikania v EÚ | Veľtrhy, výstavy ... | zobrazené: 137 krát | Zdieľajte na facebooku