Obchodné požiadavky jún I 2020

BRPL20200526002 Poľský výrobca prírodnej kozmetiky a sviečok hľadá dodávateľa sodium ccoyl isethionate. Nová poľská značka zo severovýchodu Poľska, výrobca vysokokvalitnej prírodnej kozmetiky a sviečok, hľadá dlhodobú spoluprácu v oblasti pravidelného dodávania SCI. Látka sa bude využívať pri výrobe prírodných výrobkov na starostlivosť o vlasy, ako šampóny a kondicionéry. Spoločnosť je ochotná nadviazať spoluprácu na základe dohody s dodávateľmi s výrobcami a/alebo distribútormi vyššie uvedených zložiek. 

BRUK20200527001 Britský vývojár inovatívnej stavebnicovej budovy na báze komponentov hľadá výrobných partnerov, ktorí sa špecializujú na vstrekovanie a vytláčanie plastov a hliníka za tepla. Tento MSP so sídlom v severozápadnom Spojenom kráľovstve, ktorý sa špecializuje na inovatívne, jednopodlažné budovy, hľadá výrobného partnera, ktorý poskytuje komponenty na vytvorenie ich modulárnych obytných, obchodných a priemyselných modulových budov. Hľadá výrobného partnera, ktorý môže dodávať plastové a hliníkové vstrekované komponenty podľa špecifikácie prostredníctvom výrobnej dohody.

BRUK20200602001 Spoločnosť vo Veľkej Británii, ktorá môže poskytnúť adaptívny, flexibilný maloobchodný priestor a čas za prijateľné ceny pre predajcov, ktorí chcú mať priamy dosah na britský trh. Spoločnosť Spojeného kráľovstva, ponúka zámorským podnikom možnosť predávať svoje výrobky priamo do Veľkej Britániie, bez toho aby mali trvalú “stopu” rezervovaním krátkodobých prevádzkových priestorov v špičkových maloobchodných jednotkách na základe obchodnej dohody alebo dohody o outsourcingu.

BRAM20200602001  Arménsky obchod s viacerými značkami hľadá dohodu o obchodnom zastúpení. Arménsky obchod s viacerými zančkami, ktorý sa špecializuje na predaj odevov, doplnkov, spodného prádla pre ženy, mužov, deti a mládež, hľadá dohodu o obchodnom zastúpení.

BRPL20200526001 Poľský distribútor vína hľadá nealkoholické víno. Renmovaný dovozca a distribútor vína z Poľska hľadá výrobcu nealkoholického vína, ktorý by nadviazal dlhodobú spoluprácu. Poľská spoločnosť by chcela podpísať dohodu o distribúcii s výrobcom zo zahraničia.

BRRO20200527001 Rumunský výrobca ručne vyrábaných produktov hľadá dodávateľov surovín na základe dodávateľskej dohody. Mladá Rumunská spoločnosť vyrába handmade keramické produkty ako sú ozdobné plakety a majolika. Spoločnosť má záujem o identifikáciu medzinárodných obbchdoných partnerov schopných dodávať suroviny, ktoré potrebuje pre výrobný proces. Spolupráca bude založená na dohodách s dodávateľmi.

BRFR20200604001  Francúzska spoločnosť hľadá výrobcov prispôsobených dvojvrstvových rohoží pre nabíjacie stanice robotov. V rámci vývoja nabíjacích staníc pre mobilné robotizované jednotky, hľadá francúzska spoločnosť priemyselnú spoločnosť špecializujúcu sa na materiály, ktorá je schopná vyrábať rohože na mieru s povrchmi s rôznymi funkciami. Táto spolupráca bude založená na dohode o výrobe.

BRPT20200604001 Portugalský MSP hľadá partnerov, ktorí pracujú s inovatívnymi výrobkami z oblasti obnoviteľnej energie, s cieľom uzavrieť dohodu o obchodnom zastúpení alebo dohodu o distribučných službách. Portugalská spoločnosť pôsobiaca v oblasti obnoviteľnej energie (veternej a solárnej) a energetickej účinnosti hľadá partnerstvá (dohoda o obchodnom zastúpení alebo dohoda o distribučných službách) s inými spoločnosťami, ktoré majú inovatívne energetické riešenia alebo výrobky a hľadajú ich komercializáciu alebo distribúciu.

BRPL20200522001 Poľska spoločnosť hľadá výrobcov prírodnej kozmetiky, aby sa stala distribútorom. Poľský MSP špecializujúci sa na kozmetiku založenú na prírodných zložkách chce rozšíriť svoj sortiment. Preto spoločnosť hľadá zahraničných výrobcov zelenej bezodpadovaj a prírodnej kozmetiky (napr. krémy, telové vody, tonery na tvár, čistiace prostriedky, oleje na telo a tvár, krémy na celulitídu atď.) z Európy i mimo nej.  Spoločnosť ponúka dohodu o distribučných službách pre výrobcov prirodnej kozmetiky so záujmom o poľský trh.

V prípade otázok či záujmu či otázok nás kontaktujte na een@rpicpo.sk

 
  15.6.2020 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 147 krát | Zdieľajte na facebooku