Obchodné spolupráce z Poľska

BOPL20190912001
Poľská spoločnosť sa špecializuje na návrh, výrobu a predaj zariadení pre potravinársky priemysel a tiež nábytku z nehrdzavejúcej ocele. Ich nábytok sa používajú na všetkých miestach, kde je potrebné dodržať prísne hygienické podmienky. Vyrába tiež širokú škálu výrobkov určených pre zdravotníctvo. Spoločnosť hľadá generálnych dodávateľov alebo projektantov pôsobiacich v lekárskom sektore na uzatvorenie dohody o obchodnom zastúpení alebo distribučných službách.  

BOPL20200207004
Poľská spoločnosť sa špecializuje na výrobu nábytkových a zvukovo izolačných obrazoviek z laminovanej drievotriesky a prírodnej dýhy pre kancelárie, otvorené priestory, konferenčné miestnosti, recepciu a osobné skladovanie. Spoločnosť má tiež kapacity a kompetencie na dodávanie individuálnych objednávok: nábytok na recepciu, do nemocnice a banky. Spoločnosť by chcela začať spoluprácu na základe dohody o distribučných službách alebo dohody o obchodnom zastúpení. 

BOPL20200207003
Poľská spoločnosť z oblasti metalurgie ponúka širokú škálu služieb od návrhu CAD až po výrobu. Firma by chcela začať spoluprácu na základe dohody o službách alebo pôsobiť ako subdodávateľ. 

BOPL20200211001
Poľská spoločnosť sa špecializuje na výrobu vysokokvalitných žulových kuchynských drezov. Jednokomorový drez, dvojkomorový drez a umývadlo na jeden a pol komorový drez sú k dispozícii v súprave s automatickým sifónom, vodovodným kohútikom a dávkovačom tekutiny. Spoločnosť by chcela začať spoluprácu na základe dohody o distribučných službách so spoločnosťami z Európy a USA. 

BOPL20190924001
Poľský dizajnér a výrobca strojov a zariadení, špecializujúci sa na dopravné systémy a oceľové konštrukcie pre rôzne remeslá, ako aj na predaj poľnohospodárskych strojov má záujem o spoluprácu na základe výrobných dohôd alebo subdodávateľskej dohody. Spoločnosť má skúsenosti so spoluprácou s nemeckými, írskymi a holandskými spoločnosťami. 

BOPL20190515002
Poľský výrobca okien s 30 ročnými skúsenosťami má silné postavenie na regionálnom a národnom trhu. Spoločnosť by chcela začať medzinárodnú spoluprácu na základe dohody o distribučných službách, dohody o obchodnom zastúpení alebo pôsobiť ako subdodávateľ. 

BOPL20190207003
Poľská spoločnosť má bohaté skúsenosti s výrobou fóliových výrobkov. V ponuke zákazníci nájdu HDPE (polyetylén s vysokou hustotou) a LDPE (polyetylén s nízkou hustotou)dostupný ako obal, polovičný obal, pásky a plastové vrecká, jednovrstvové fólie, teplom zmrštiteľné, perforované fólie, plastové vrecia na odpadky atď. Spoločnosť poskytuje aj baliace služby. Klient je ochotný podpísať dohodu o distribučných službách, o výrobe alebo dohodu o službách. 

BOPL20200219001
Poľská spoločnosť je dizajnérom a producentom rôznych kvetinových kompozícii, ktoré umožňujú vytvárať profesionálnu záhradu podľa najnovších trendov. Modulárna architektúra umožňuje zákazníkom vyzdobiť plota, terasy/balkón, vstupy do domu a altánky. Spoločnosť by chcela začať spoluprácu v oblasti distribučných služieb. Produkcia na základe licencie alebo dohody o obchodnom zastúpení je tiež možná so spoločnosťami z Európy na zvýšenie medzinárodného podielu na trhu. 

BOPL20191125002
Poľský výrobca medoviny ponúka medovinu z 21 ročných dubových sudoch pre medové vína a likéry. Alkoholické nápoje sa vyrábajú na základe medu z ružových kvetov a pramenitej vody. Spoločnosť hľadá distribútorov alebo obchodných zástupcov na predaj alkoholu po celom svete. 

BOPL20200513001
Poľská spoločnosť špecializujúca na výrobu kuchyne, kúpeľne a nábytku do obývacej izby, šatníkových a nábytkových stien. Spoločnosť by chcela pôsobiť ako subdodávateľ alebo nadviazať spoluprácu s obchodnými partnermi na základe dohody o výrobe alebo outsourcingu. 

BOPL20200512003
Poľská spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 30 rokov sa špecializuje na vývoj a výrobu špecializovaného zariadenia určené pre chovateľov hospodárskych zvierat, profesionálov pracujúcich v poľnohospodárstve a vo veterinárnej oblasti, ako sú veterinárne ultrazvukové skenery, teplomery a PH metre, detektory tehotenstva atď. Spoločnosť by chcela nadviazať obchodnú spoluprácu na základe dohody o distribučných službách s obchodnými partnermi z Brazílie a Čile. 

BOPL20190409001
Poľská spoločnosť je na trhu od roku 1992. Firma sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitného papierového voštinového jadra, voštinových papierových panelov, paliet, nákladných škatúľ, rozperiek, chráničov hrán atď. Výrobky sú 100% recyklovateľné. Spoločnosť by chcela začať spoluprácu na základe dohody o distribučných službách a dohody o obchodnom zastúpení. 

BOPL20190220001
Poľská spoločnosť sa špecializuje na výrobu jedinečného nábytku a fasády zo starého dreva. Ponúka dekorácie drevených stien, fasádne dosky a nábytok. Drevo sa získava zo stodolí, chát a mostov, potom sa čistí, suší, natiera a impregnuje prírodnými a modernými metódami. Spoločnosť ponúka svoje služby projektovania a má tiež záujem pôsobiť ako subdodávateľ alebo spolupracovať na základe dohody o výrobe.

V prípade záujmu  o spoluprácu nás prosím kontaktuje na een@rpicpo.sk
 
  22.7.2020 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 102 krát | Zdieľajte na facebooku