Obchodné požiadavky august 2020 II

 BRUA20200525001

Ukrajinská spoločnosť zaoberajúca sa predajom minerálnych hnojív hľadá EÚ dodávateľov na distribúciu minerálnych hnojív na Ukrajine. Spoločnosť sa zaoberá predajom minerálnych hnojív na Ukrajine. Nakupuje minerálne hnojivá od veľkých ukrajinských výrobcov a dovozcov a potom ich predáva malým a veľkým poľnohospodárom. Spoločnosť hľadá podniky vyrábajúce minerálne hnojivá v krajinách EÚ na účely ich distribúcie na Ukrajine. Dohodou, na ktorej sa bude spolupráca budovať, bude dohoda o distribúcii.

 BRCZ20200819001 

Český MSP hľadá výrobcov hliníkových odliatkov – plechov – ideálne z Poľska, Rakúska, Nemecka alebo Slovenska na základe výrobnej dohody. Český MSP hľadá výrobcu hliníkových odliatkov, ktorý je ochotný vyrábať v malom množstve – desiatky ročne. Partner musí spĺňať kvalitatívne a technické parametre. Dokončenie môže vykonať tretia strana partnera. Cieľom partnerstva je dohoda o výrobe.

BRRO20200729001

Rumunská spoločnosť hľadá na základe dodávateľskej dohody poskytovateľov telematiky a IoT zariadení. Rumunská inovatívna spoločnosť špecializujúca sa na služby zdieľanej mobility vyvinula proprietárnu cloudu technológiu pre správu služieb mobility v širokom spektre priemyselných odvetví, ako je automobilový priemysel, zdieľaná jazda, taxi, kyvadlová doprava, náklad, dodávka, motory, bicykel atď. Spoločnosť hľadá spoľahlivých poskytovateľov telematických a IoT zariadení - radičov a senzorov, ktoré môžu byť pripojené vo vozidlách - na základe dohody s dodávateľom.

BRFR20200724002

Franúzska stavebná spoločnosť hľadá európskych dodávateľov vetrolamnej siete. Juhozápadná pobočka francúzskej stavebnej spoločnosti, ktorá je dcérskou spoločnosťou jednej z popredných euroópskych skupín v oblasti pozemných a inžinierských stavieb, hľadá výrobcu vetrolamnej siete. Hľadanou spoluprácou je dohoda s dodávateľom s európskym partnerom.

BRNO20200817001

Inovatívna nórska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou pneumatík pre bicykle, hľadá výrobcov, značky bicyklov alebo predajcov bicyklového vybavenia a pneumatík. Nórsky MSP vyvinul inovatívne riešenie pre plášte bicyklov: prvá modulárna technológia zapínania na zips na svete, ktorá umožňuje cestujúcim a rekreačným cyklistom rýchlo prispôsobiť behúne pneumatík meniacim sa podmienkam na ceste. Tento systém poskytuje pohodlie, čo umožňuje zazipsovať behúme pneumatík za menej ako minútu bez ďalších nástrojov a nákladov. Spoločnosť teraz hľadá výrobcov, značky bicyklov a maloobchodníkov, ktorí by predávali výrobky na nových trhoch.

BRNL20200827001

Holandská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na organické a vegánske produkty hľadá obchodných partnerov, ktorý dokáže vyrábať vegánske dezerty v rámci výrobnej dohody. Holandský MSP chce začať s novým radom vegánskych dezertov, ktoré predstavia vo veľkých predajniach Albert Heijn, Jumbo a Superunie. Spoločnosť hľadá európskeho partnera, ktorý by mohol vyrábať vegánske výrobky a ponúka dohodu o výrobe.

V prípade otázok či záujmu nás kontaktujte na een@rpicpo.sk

 
  2.9.2020 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 92 krát | Zdieľajte na facebooku