28.10.2020: Online kooperačné podujatie InterAgro 2020

Dátum: 28.10. - 30.10.2020
Miesto: online
Registrácia prebieha do: 28.10.2020
Oficiálna stránka podujatia: https://interagro.b2match.io/

Virtuálne kooperačné podujatie sa uskutoční v rámci veľkej medzinárodnej výstavy „InterAGRO“ na Ukrajine, ktorá sa zameriava na najnovší vývoj a inovácie v oblasti globálneho a národného stavania strojov pre poľnohospodársky sektor, ako aj poľnohospodárske zariadenia na opravy a údržbu, náhradné diely, presné poľnohospodárstvo a klimatické technológie, zariadenia a technológie na pestovanie plodín, poľnohospodárska chémia atď. 

Okrem toho výstava zahŕňa také špecializované projekty ako:
IT-Corner 2020 - technológie v akcii: špecializovaná platforma technológií presného poľnohospodárstva, digitálne a inteligentné riešenia v poľnohospodárstve;
AgroEnergyDAY 2020: špecializovaná výstava venovaná energetickej účinnosti, bioenergetickým technológiám a alternatívnej energii v poľnohospodárstve. 

B2B Networking poskytuje spoločnostiam, korporáciám, výskumníkom a investorom nájsť správne kontakty, aby využili príležitosti a nadviazali cezhraničnú spoluprácu. Môžete identifikovať inovatívne technológie a nájsť nové riešenia existujúcich problémov. Účasťou v sieťach B2B získate prístup k rozsiahlym technologickým znalostiam a novým obchodným kanálom a vopred si vyberiete svoje virtuálne stretnutia face2face vytvorením online profilu.
 
  14.9.2020 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 39 krát | Zdieľajte na facebooku