Obchodné požiadavky máj 2021 II

BRRU20210513001 Ruská tetovacia spoločnosť hľadá zahraničných investorov na usporiadanie siete profesionálnych tetovacích salónov v Rusku.  Ruská spoločnosť z Moskvy sa zaoberá certifikovanými aplikáciami tetovania. Momentálne plánuje spoločnosť expandovať kvôli vysokému dopytu. Spoločnosť má záujem nájsť zahraničných investorov, ktorí budú poskytovať finančnú pomoc pri vytváraní siete profesionálnych tetovacích salónov v Rusku. Spoločnosť plánuje uzavrieť finančnú dohodu.

BRRU20210429001 Ruská spoločnosť zaoberajúca sa komercializáciou vlastného vedeckého a technického vývoja hľadá partnerov na uzatvorenie distribučných a licenčných zmlúv. Ruská spoločnosť sa zaoberá komercializáciou vlastného vedeckého a technického vývoja, poskytovaním služieb a / alebo prostredníctvom licencií a predaja IT systémov. Spoločnosť poskytuje peer-to-peer služby CDN (Content Delivery Network) pre online televíziu a video na požiadanie. Spoločnosť hľadá partnerov na uzavretie distribučných a licenčných zmlúv.

BRUK20210430001 Veľkoobchod a maloobchod s krmivom pre domáce zvieratá vo Veľkej Británii ponúka zmluvy na dodávku osiva a krmív pre divé vtáky. Veľkoobchod a maloobchod s krmivom pre domáce zvieratá v Spojenom kráľovstve ponúka zmluvy s novými dodávateľmi (pravdepodobne výrobcami alebo pestovateľmi) rôznych krmív pre voľne žijúce vtáky, ako sú arašidy a slnečnicové srdiečka / jadrá atď. Spoločnosť tiež hľadá dodávateľa pre celý rad krmív pre divé vtáky.

Viac → https://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/efdf76d1-ae8d-490b-a5c3-ba6919f520a0

BRNL20210517001 Holandská spoločnosť špecializovaná na výrobu flexibilných obalových riešení hľadá výrobcu 100% recyklovateľného papierového obalu s priehľadným okienkomHolandská spoločnosť má ako výrobca flexibilných obalov asi 40 rokov skúseností. Výrobky spoločnosti používajú popredné miestne a medzinárodné značky. Medzi ponúkané výrobky patria stojace vrecká, plastové obálky, tašky a uzatvárateľné tašky. Spoločnosť hľadá výrobcu 100% recyklovateľného priehľadného papierového okna, ktorý by mohol byť použitý v obalovom portfóliu SME. S potenciálnym partnerom chce SME uzavrieť dohodu o výrobe.

BRNL20210521001 Medzinárodný online trh hľadá (nových) módnych návrhárov a značky na základe dohody s komerčnou agentúrou. Holandský SME hľadá (nových) módnych návrhárov a značky dámskeho a pánskeho oblečenia a doplnkov z Európy a celého sveta pre svoje medzinárodné online trhovisko. Holandská spoločnosť má záujem o spoluprácu v rámci dohody o obchodnom zastúpení.

BRBE20210422001 Belgická strojárska spoločnosť, ktorá vyrába výrobné linky pre recyklačný priemysel, hľadá výrobcov konkrétnych oceľových sudov na nadviazanie dlhodobého partnerstva vo forme výrobnej alebo dodávateľskej dohody.  Belgický strojársky priemyselný podnik špecializovaný na výrobu výrobných liniek pre recyklačný priemysel hľadá partnerstvo. Hľadajú spoľahlivého európskeho partnera so záujmom o dlhodobú dohodu o výrobe alebo dodávaní. Hľadaný partner musí dodávať špecifické oceľové bubny, ktoré patria k základnej technológii strojárskej spoločnosti. Dôveryhodná spolupráca je kľúčová kvôli výmene dôverných informácií a dôležitosti zabezpečenia kvality.

BRFR20210518001 Francúzska spoločnosť hľadá výrobcu sklenených nádob na potraviny. Francúzska spoločnosť v priemysle starostlivosti o deti hľadá európskeho výrobcu skla na výrobu obalov na detskú výživu na základe dohody o výrobe.

BRPL20210521001 Poľská spoločnosť hľadá dodávateľov pozinkovaných oceľových lán z nehrdzavejúcej ocele rôznych konštrukcií a priemerov v celom rozsahu veľkostí. Poľský výrobca lanových popruhov, reťazových popruhov a distribútor popruhov a oceľových lán hľadá výrobcov / dodávateľov pozinkovaných, nerezových oceľových lán rôznych konštrukcií a priemerov v celej veľkosti. Spoločnosť hľadá predovšetkým laná z pozinkovanej ocele s nominálnou a zvýšenou pevnosťou v ťahu v celom rozsahu konštrukcie a priemeru od 1 mm do 42 mm. Spoločnosť ponúka distribučné dohody.

BRFI20210506001 Fínsky SME hľadá výrobcu plastových poštových tašiek z Európy. Fínsky SME ponúka balenie ako službu a teraz hľadá výrobcu plastových poštových tašiek z Európy s odbornými znalosťami v oblasti materiálov a manipuláciou s polypropylénom (PP) a polyetyléntereftalátom (PET). Očakávajú sa tiež možnosti zvárania švov, šitia a tlače. Výhodnejším modelom spolupráce je dohoda o výrobe.

BRFR20210420001 Francúzska spoločnosť hľadá subdodávateľov v európskych krajinách v oblasti elektrických pohonov a elektromagnetických riešení.  Francúzska spoločnosť v oblasti dizajnu elektromotorov a generátorov hľadá subdodávateľov v rovnakom sektore, v Európe. Táto spoločnosť prispôsobuje produkty rôznym možnostiam prispôsobeným požiadavkám zákazníkov a chcela by rozšíriť svoje riešenia a odborné znalosti.

Viac  → https://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/e48358b5-ab55-4008-9e51-b12beb38b55d

BRRO20210514001 Rumunská spoločnosť hľadá výrobcov ťažkých stavebných materiálov na základe dohôd o distribučných službách. Rumunský veľkoobchod s drevom, stavebnými materiálmi a sanitárnym zariadením musí získať stavebný materiál pre svoju distribučnú linku a ako taký má záujem na medzinárodnej spolupráci s výrobcami stavebných výrobkov v rámci dohody o distribučných službách.

BRIT20210507001 Talianska spoločnosť hľadá dodávateľov inovatívnych skleníkových a otvorených senzorových systémov na predaj na základe dohody o distribúcii alebo komerčných službách. Talianska spoločnosť špecializovaná na verejné poľnohospodárske inovačné projekty na pomoc poľnohospodárom so sídlom na juhu Talianska hľadá dodávateľov inovatívnych riešení v oblasti senzorických systémov a nástrojov na použitie hlavne v skleníkoch a na poľnohospodársku výrobu. Hľadaným partnerom môže byť malý a stredný podnik so záujmom ponúkať požadované produkty na základe dohody o distribúcii alebo komerčnom poskytovaní služieb.

Nenašli ste správnu ponuku pre Vás? Napíšte nám na een@rpicpo.sk
 
  1.6.2021 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 290 krát | Zdieľajte na facebooku