Obchodné požiadavky september 2021 I

Poľský výrobca zapaľovacích cievok, ventilov a senzorov hľadá európskych dodávateľov presných sústružených, hlboko ťahaných a liatych dielov pre malosériovú výrobu.
BRPL20210802001 Spoločnosť zo severovýchodu Poľska, ktorá pôsobí na poľskom trhu od roku 2006, hľadá európskych dodávateľov presných sústružených dielov, hlboko ťahaných dielov a dielov na tlakové liatie pre malosériovú výrobu. Spolupráca by mala byť založená na výrobnej dohode alebo na subdodávkach. Spoločnosť sa špecializuje na návrh a výrobu cievok, senzorov a snímačov (napr. teplota, tlak, hladina oleja, hladina paliva, rýchlosť a poloha kľúčového hriadeľa a systémy ABS) pre automobilový priemysel.


Britský dizajnér a výrobca automatizácie a zariadení na manipuláciu s materiálom sa ponúka, ako distribútor alebo výrobca na základe licencie pre zámorské spoločnosti, ktoré chcú vstúpiť na britský trh.
BRUK20210819001 Britská spoločnosť, návrhár a výrobca automatizácie a zariadení na manipuláciu s materiálom, chce rozšíriť svoju ponuku a stať sa britským distribútorom zámorských výrobcov podobných kompatibilných zariadení alebo vyrábať svoje zariadenia na základe licencie na predaj vo Veľkej Británii. Spoločnosť má zavedené výrobné zariadenie vo Veľkej Británii, odkiaľ predáva svoje vybavenie doma a zahraničí.


Bulharská cestovná agentúra hľadá nové turistické balíčky - ponúka sa dohoda o obchodnom zastúpení
BRBG20210819001 Bulharská cestovná agentúra s dlhoročnými skúsenosťami a veľkou klientskou základňou sa pripravuje na pandémiu po pandémii Covid-19 a hľadá medzinárodných partnerov na podpísanie zmluvy o obchodnom zastúpení a ponúkanie svojich zájazdov turistom v Bulharsku. Spoločnosť je na bulharskom trhu známa už mnoho rokov a má rozsiahly Zoznam spokojných klientov, ktorí už začali s prieskumom budúcich dovoleniek.

Nemecký podnikateľ hľadá obuvníkov na základe výrobnej dohody
BRDE20210830001 Mladý nemecký podnikateľ hľadá profesionálnych obuvníkov, ktorí šijú topánky tradičným, ručne vyrábaným spôsobom. Ako spolupráca sa zvažuje výrobná dohoda.


Ukrajinský výrobca kozmetiky a parfumov hľadá výrobcu parfumových fliaš
BRUA20210826001 Ukrajinská spoločnosť (Charkovský región) sa špecializuje na výrobu parfumov (toaletné vody, parfumy, kolínske vody) a kozmetiky (krémy, sprchové gély, šampóny, balzamy, pleťové vody, krémy na holenie atď.)
Spoločnosť hľadá dodávateľov (výrobcov) parfumových fliaš: sklenené fľaše s uzávermi a sterilizátor.


Nemecká spoločnosť špecializujúca sa na distribúciu vlasových a módnych výrobkov hľadá vlasové, kúpeľňové a masážne doplnky
BRDE20210823001 Nemecká spoločnosť sa špecializuje na distribúciu vlasových a módnych výrobkov. S cieľom rozšíriť svoj sortiment „Made in Europe“ spoločnosť hľadá európskych výrobcov vlasových, kúpeľňových a masážnych doplnkov na predaj ich výrobkov podľa dohody o distribučných službách.


Rumunská spoločnosť zaoberajúca sa architektúrou hľadá partnerov pre zmluvy o outsourcingu a subdodávkach
BRRO20210622001 Rumunská spoločnosť zaoberajúca sa architektúrou hľadá partnerov špecializujúcich sa na plánovanie a projektovanie budov a domov s cieľom uzavrieť zmluvy o externom zadávaní zákaziek a zadávaní subdodávateľov.


Spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o tenisky na severovýchode Veľkej Británie hľadá partnerov na výrobu existujúceho aj nového sortimentu prostredníctvom výrobnej dohody
BRUK20210816001 Etablovaná britská spoločnosť, ktorá predáva výrobky na ošetrovanie a vystavovanie tenisiek podnikom pre spotrebiteľov a medzi obchodnými klientmi, hľadá výrobcov, ktorí by im pomohli s výrobou existujúceho produktu a pridaním ďalších produktov do ich sortimentu. Spoločnosť teraz predáva hlavne v rámci Veľkej Británie a Európy a v roku 2022 chce expandovať do USA. Spoločnosť sa taktiež snaží zvýšiť svoj súčasný objem jednotiek z 1000 na 50 000 do roku 2023. Hľadajú sa výrobné a dodávateľské zmluvy.


Poľská spoločnosť hľadá dodávateľov surovín na výrobu výživových doplnkov
BRPL20210827001 Novozaložená poľská spoločnosť, ktorá má záujem uviesť na poľský trh nový potravinový výrobok-doplnok stravy, hľadá dodávateľov surovín ako ako ubichinón-koenzým Q10, D-chiro-inozitol, pyridoxal 5-fosfát, acetyl L-karnitín, d -chiro inositol pre dodávateľskú zmluvu.


Hľadá sa výrobca tašiek pre obytné autá
BRAT20210901001 Rakúske stredisko v oblasti kempingu a dodávok hľadá partnera na výrobu tašiek. Spoločnosť prevádza transportéry na obytné automobily a predáva kempingové vybavenie. Finálny prototype tašiek a vzory sú už pripravené. Spoločnosť hľadá výrobcu tašiek v rámci EÚ na základe výrobnej dohody.


Čínska spoločnosť hľadá kvalifikovaných partnerov, ktorí majú automatizované externé defibrilátory alebo technológie, a dúfa, že uzatvorí dodávateľské dohody
BRCN20210811001 Čínska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a predaj originálnych zariadení na automatizovaný externý defibrilátor (AED) hľadá technologických partnerov s technológiou AED alebo výrobkami na spoluprácu podľa dodávateľskej zmluvy.


Britská spoločnosť špecializujúca sa na výživu hľadá zámorských partnerov na základe dodávateľskej dohody
BRUK20210903002 Britská spoločnosť je odborníkom v oblasti vedy o výžive a životnom štýle na podporu optimálneho zdravia, pohody a výkonnosti a chce rozšíriť svoju ponuku zdravotných produktov a doplnkov. Britská spoločnosť sa snaží rozšíriť svoj sortiment a hľadá zahraničných partnerov, ktorí by mali záujem dodávať svoje výrobky do Veľkej Británie na základe zmluvy s dodávateľom.


Nemecká spoločnosť hľadá výrobcov obalov pre karty pri obchodovaní s kartovými hrami. Pri spolupráci sa zvažuje dohoda o výrobe.
BRDE20210908001 Nemecká spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom hračiek, hier, dekorácií a papiernictva, hľadá výrobcov takzvaných penny-sleeve alebo card sleeve na karty na základe výrobnej zmluvy. Vyrobené obaly na karty by mali byť balené v balení s EAN kódom a logom spoločnosti.


Britská fintechová spoločnosť so zameraním na umelú inteligenciu hľadá spoluprácu s partnermi na vytvorenie zmluvy o službách na vyskúšanie a testovanie ich autonómnej platformy finančného obchodu
BRUK20210823001 Britská fintechová spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii má za cieľ vyriešiť významnú neuspokojenú globálnu potrebu pomocou svojej plne autonómnej obchodnej platformy využívajúcej pokročilé modely v umelej inteligencie v sektore finančného obchodu. Má dva ciele: zvyšovanie ziskovosti a zlepšenie rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom obchodníkov. Spoločnosť hľadá spoluprácu s partnermi pri vytváraní servisných zmlúv na testovanie ich autonómnej obchodnej platformy v rôznych trhových podmienkach.


Britská inžinierska a projekčná spoločnosť pôsobiaca v odvetví vykurovania, vetrania a klimatizácie hľadá výrobcov, ktorí by vyrábali vysokokvalitné zariadenia, ventily, armatúry z nehrdzavejúcej a mosadze
BRUK20210902001 Britská spoločnosť, ktorá sa zaoberá inžinierstvom a návrhom špecializovaných a patentovaných výrobkov na úpravu vody pre vykurovanie, vetranie a klimatizáciu (HVAC), hľadá výrobcov, aby podľa dohody o výrobe vyrábali široký sortiment nehrdzavejúcej ocele a mosadze.


Dánsky výrobca klasických dverí a okien hľadá výrobcov pre ich drevené okná
BRDK20210830001 Dobre zavedená dánska spoločnosť vyrába staromódne okná s tradičným dizajnom v kombinácii s modernými technikami na výrobu okien, ktoré sa hodia do klasických budov, pričom sú plne funkčné a majú moderné izolačné vlastnosti. Aby uspokojili ich rastúci dopyt, hľadajú spoločnosti zo strednej a východnej Európy, ktoré by im vyrobili okná na základe výrobnej dohody.

Dánska dizajnérska spoločnosť hľadá výrobcu svojej luxusnej cestovnej tašky na toaletné potreby
BRDK20210907001 Dánsky MSP so sídlom Kodani navrhol a vyvinul nový rad špičkových cestovných a toaletných tašiek. Spoločnosť hľadá spoločnosť so sídlom v EÚ, ktorá je schopná vyrobiť celú sériu deviatich rôznych modelov podľa výrobnej dohody.


Ukrajinská spoločnosť hľadá nových dodávateľov klimatizácií podľa zmluvy o distribučných službách
BRUA20210702001 Táto ukrajinská spoločnosť v súčasnosti dodáva klimatizačné zariadenia a systémy do sektorov pohostinstva a voľného času na Ukrajine. Spoločnosť ponúka zmluvu o distribučných službách zahraničným výrobcom/dodávateľom, ktorí chcú predávať klimatizačné zariadenia na ukrajinskom trhu.


Poľská spoločnosť elektronického obchodu ponúka výrobcom komerčných produktov/pomôcok dohodu o distribúcii, ktorá môže slúžiť ako darček
BRPL20210903001 Poľský MSP sa špecializujúci sa na spotrebný tovar (napr. kožený tovar, sviečky, osviežovač vzduchu, zapaľovače) chce rozšíriť svoje portfólio o nové jedinečné výrobky. SME prevádzkuje internetový obchod B2C a predáva aj prostredníctvom najobľúbenejších obchodných platforiem. Spoločnosť hľadá zmluvu o distribučných službách s výrobcami jedinečných produktov, ktoré je možné predávať ako darčeky. Spoločnosť ponúka svoje služby ako výhradný distribútor na poľskom trhu.


Čínska zdravotnícka spoločnosť hľadá prostredníctvom dodávateľskej dohody výrobné a analytické zariadenia z európskeho trhu
BRCN20210902001 Čínska zdravotnícka spoločnosť špecializujúca sa na výskum, výrobu a obchod s výrobkami zo stereoidných hormónov. Vzhľadom na modernizáciu produktov a výroby dúfa, že prostredníctvom dohody s dodávateľom nájde nových dodávateľom výrobných a analytických zariadení z Európy, ktorí budú spĺňať vyššie štandardy špecifikácií výroby liekov.

 
  16.9.2021 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 121 krát | Zdieľajte na facebooku