19.-21.10.2021: COOPERATION INNOVATION TECHNOLOGY TRANSFER (COINTT) 2021

Dátum: 19.-21.10.2021
Miesto: Bratislava / ONLINE
Registrácia na konferenciu - COINTT

V dňoch 19. - 21. 10. 2021 sa uskutoční podujatie COINTT 2021, pričom prvé dva dni budú venované konferencii a tretí deň matchmakingovej aktivite Veda pre prax, ktorá sa uskutoční v rámci Slovenskej kooperačnej burzy. Konferencia bude prebiehať hybridne, t. j. v Bratislave v priestoroch Fakulty informatiky a informačných technológií STU, pričom bude naživo streamovaná, teda ONLINE.

Téma podujatia:  „Pozdvihovanie povedomia o význame ochrany duševného vlastníctva, transfere technológií a zvyšovaní využívania inovácií v podnikaní“ 
Cieľová skupina: vývojári inovácií ( z akademickej a vedeckovýskumnej sféry), predstavitelia biznisu so záujmom investovať do ich uplatnenia na trhu, fanúšikovia inovácií zo širokej verejnosti.

Podujatie je realizované v rámci národného projektu Národná infraštruktúra pre podporu transferu technológií na Slovensku – NITT SK II. Tento projekt je podporený z Európskeho fondu regionálneho rozvoja - Investícia do Vašej budúcnosti a spolufinancovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. 

Ďalšie informácie nájdete v priloženej tlačovej správe. 

 
  14.10.2021 | Autor: RPIC Prešov | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 43 krát | Zdieľajte na facebooku