Spoznajte filmové dedičstvo pohraničia PL-SK

Ste milovníkom filmovej produkcie pohraničia SK-PL? Otestujte svoje znalosti v priložených kvízoch. Pripojte sa k nám v ďalších fázach realizácie projektu a spoločnými silami spropagujme náš kraj.

V rámci projektu GreenFilmTourism sa RPIC Prešov podieľa na realizácií aktivít, ktoré  propagujú filmový turizmus a odhaľujú menej známe filmové miesta v Prešovskom kraji. Viac o projekte. 

Projekt spolufinancovaný Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika. Cieľom projektu je využívať, podporovať a rozvíjať filmové dedičstvo cezhraničného regiónu, zvýšiť atraktivitu turistického ruchu, vytvoriť trvalo udržateľné riešenia a nástroje na rozvoj filmovej produkcie šetrnej k životnému prostrediu a vytvoriť stabilné partnerstvo na zabezpečenie udržateľnosti výsledkov dosiahnutých počas realizácie projektu.

Ste milovníkom filmovej produkcie pohraničia štátov Slovensko-Poľsko? Otestujte svoje znalosti v priložených kvízoch.

Zaujíma vás filmový svet? Pripojte sa k nám v ďalších fázach realizácie projektu a spoločnými silami spropagujme náš kraj. Sledujte nás na Instagrame GreenFilmTourism, náš web prinesie čoskoro ďalšie aktuality.

 
  1.3.2022 | Autor: RPIC Prešov | Interreg PL-SK | zobrazené: 357 krát | Zdieľajte na facebooku