Obchodné požiadavky APRÍL II/2022

Rozbehnite obchodnú spoluprácu! Nahliadnite do zoznamu obchodných ponúk. V prípade záujmu nám napíšte na een@rpicpo.sk

BRRO20220331021 Rumunský výrobca prírodných, vegánskych krémových nátierok na báze olejnatého ovocia hľadá dodávateľov sklenených nádob na základe dodávateľských zmlúv.
Rumunská spoločnosť vyrába sortiment smotanových nátierok na báze týchto olejnatých plodov: lieskové orechy, pistácie, kešu oriešky, mandle a arašidy. Produkty spoločnosti sú vyrábané z vysoko kvalitných prírodných surovín a neobsahujú cukor, soľ, palmový olej ani stabilizátory. Výrobky sú balené v sklenených nádobách rôznych veľkostí. Cieľom spoločnosti je strojnásobiť svoju výrobnú kapacitu a má záujem identifikovať nových dodávateľov olejnatého ovocia v rámci dodávateľských zmlúv.

BRRO20220331020 Rumunský výrobca prírodných, vegánskych krémových nátierok na báze olejnatého ovocia hľadá dodávateľov rôznych orechov na základe dodávateľských zmlúv.
Rumunská spoločnosť vyrába sortiment smotanových nátierok na báze týchto olejnatých plodov: lieskové orechy, pistácie, kešu oriešky, mandle a arašidy. Produkty spoločnosti sú vyrábané z vysoko kvalitných prírodných surovín a neobsahujú cukor, soľ, palmový olej ani stabilizátory. Cieľom spoločnosti je strojnásobiť svoju výrobnú kapacitu, a preto má záujem identifikovať nových dodávateľov olejnatého ovocia v rámci dodávateľských zmlúv.

BRGR20220322029 Grécka výrobná spoločnosť, ktorá je významná v oblasti jednorazových plastov, hľadá na základe dodávateľskej zmluvy živicový etylén-vinylalkoholový termoplastický kopolymér (EVOH) a spojovaciu vrstvu, obe vhodné na extrúziu.
Grécky výrobca plastov hľadá partnerov, ktorí môžu pomôcť dodávať živicu EVOH a Tie Layer. Požadované materiály budú aplikované na vytvorenie niekoľkých plastových dielov. Spoločnosti po celom svete môžu poskytnúť tieto materiály prostredníctvom dodávateľskej zmluvy.

BRRO20220420004 Rumunská spoločnosť ponúka pôsobiť ako distribútor alebo obchodný zástupca pre nové e-bicykle, bicykle a príslušenstvo na rumunskom trhu.
Skúsený rumunský distribútor bicyklov a príslušenstva, vrátane známych zahraničných značiek bicyklov, chce rozvíjať a rozširovať počet a rozmanitosť produktov vo svojom sortimente, ako aj počet svojich zákazníkov a pokrytých plôch.
Ponúkajú, že budú pôsobiť ako distribútori alebo obchodní zástupcovia pre nové produkty poskytované spoločnosťami z EÚ na rumunskom trhu.

BRPL20220404025 Poľská spoločnosť hľadá výrobcov bežeckého oblečenia a doplnkov zo strednej a východnej Európy na výrobu vlastnej značky.
Poľský organizátor extrémnych športových podujatí hľadá do svojej novej predajne výrobcov bežeckého oblečenia a doplnkov pre vlastnú značku. Firma má záujem o tričká, šortky, nohavice, batohy, tielka, fľaše na vodu a pod. s firemnou značkou. Vyžaduje sa výroba vlastnej značky v rámci dohody o výrobe. Firma sa zaujíma len o výrobcov zo strednej a východnej Európy.

BRDK20220420012 Dánska spoločnosť hľadá výrobcov nosných popruhov vyrobených z nylonu.
Dánska spoločnosť hľadá výrobcov nosných popruhov vyrobených z nylonu. Dánska spoločnosť potrebuje dodávateľskú zmluvu a relevantné sú všetky krajiny.

BRIT20220420019 Talianska spoločnosť zaoberajúca sa upcykláciou a obehovým hospodárstvom hľadá dodávateľov látok, materiálov a doplnkov na základe dodávateľských zmlúv.
Talianska remeselnícka firma, ktorá vyrába doplnky, predmety a zariaďovacie prvky zhodnocovaním technických materiálov, odrezkov a výrobných odpadov, hľadá dva typy dodávateľov:
- dodávatelia prvého typu pre suroviny požadované vo výrobnom procese (zipsy, opasok atď.);
- druhý typ pre outdoorové látky, pvc, použité plachty alebo plachtárske odrezky.
Spolupráca s identifikovanými partnermi bude založená na dodávateľských dohodách.

BRPL20220415006 Poľská spoločnosť požaduje dodávky vinárskych doplnkov.
Poľský MSP hľadá dodávateľov doplnkov k vínu. Firma rozširuje svoj sortiment a chce svojim zákazníkom ponúkať otvárače na víno, zátky, podlievky, črevá a ďalšie produkty vhodné pre milovníkov vína. Chce spolupracovať so skúsenými, finančne stabilnými a spoľahlivými partnermi.

BRPL20220415005 Poľská spoločnosť požaduje dodávky fliaš na víno.
Poľský MSP hľadá dodávateľov fliaš na víno. Firma predáva napr. víno zo sudov, a preto potrebuje vhodné nádoby, ktoré zákazníkom umožnia vziať si produkt domov. Má záujem o 1L a 2L sklenené a PET fľaše vhodné na alkoholické nápoje a povolený styk s potravinárskymi výrobkami. Firma by preferovala elegantné a štýlové, jedinečné fľaše.

BRPL20220415002 Poľská spoločnosť požaduje víno od producentov zo strednej a východnej Európy na distribúciu.
MSP z Poľska hľadá nových dodávateľov vína na predaj svojich produktov na miestnom trhu. Firma má záujem najmä o červené vína z krajín strednej a východnej Európy, fľaškové a sudové. Majú záujem o produkty vyrábané v limitovaných množstvách a tradičným, ekologickým spôsobom.

BRRO20220421004 Rumunská spoločnosť s takmer 30-ročnými skúsenosťami v potravinárskom priemysle hľadá dodávateľov veľkého množstva cestovín, slnečnicového oleja a ryže.
Rumunská spoločnosť s takmer 30-ročnými skúsenosťami v potravinárskom priemysle, ktorá sa špecializuje na obchod s potravinárskymi výrobkami, hľadá partnerov, ktorí by jej mohli dodať cestoviny, slnečnicový olej a ryžu. Spoločnosť potrebuje veľké množstvá týchto produktov na základe dodávateľskej zmluvy. Spoločnosť by chcela spolupracovať so spoločnosťami so sídlom v Európskej únii.

BRTR20220421019 Turecká spoločnosť s dvadsaťročnými skúsenosťami v dodávkach elektrických zariadení, stavebných a akustických materiáloch, strojárstve a obchodovaní s materiálmi hľadá distribučné služby a dohody o spoločných podnikoch.
Turecká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na dovoz, distribúciu a obchod s elektrickými dodávkami, stavebnými a akustickými materiálmi, medenými pásikmi a pásikmi zliatiny medi, plechmi, rúrkami, je oficiálnym distribútorom najuznávanejších svetových spoločností v Turecku. Spoločnosť je otvorená aj uchádzať sa o stavebné tendre so zahraničnými partnermi. S cieľom rozšíriť svoju sieť spoločnosť hľadá distribučné služby a dohody o spoločných podnikoch.

BRDE20220421021 Nemecká spoločnosť hľadá výrobcu uzáverov stĺpikov.
Nemecká obchodné spoločnosť hľadá výrobcu nerezových uzáverov stĺpikov podľa požiadaviek nemeckej spoločnosti. Priemyselných partnerov hľadajú najmä krajiny východnej Európy alebo Ázie. Spoločnosť má záujem o obchodné partnerstvá na základe výrobnej zmluvy.

BRES20220425015 Španielske noviny hľadajú regionálne noviny, aby mohli pokračovať v rozširovaní svojej európskej siete regionálnych médií v Európe.
Španielske noviny vytvorili Európsku mediálnu sieť, ktorá sa venuje spolupráci pri navrhovaní a vývoji spoločných projektov zameraných na obranu a podporu európskych hodnôt a spájaniu nadnárodných konzorcií s cieľom rozvíjať spoločné projekty. Sieť už má médiá zo Španielska, Francúzska, Portugalska, Poľska a Švajčiarska a hľadá regionálne médiá v ostatných európskych krajinách, ktoré majú záujem o vstup do Siete.

BRSE20220425013 Inovatívna švédska spoločnosť hľadá dodávateľa ocele
Inovatívna švédska spoločnosť hľadá výrobcu ocele, ktorý môže dodávať pláty/plechy.

BRSE20220422001 Švédsky start-up hľadá výrobcov a dodávateľov recyklovanej, vegánskej priadze.
Tento švédsky start-up zakladá B2C e-commerce obchod, ktorý ponúka recyklované, vegánske priadze pre remeslá a umelecké diela, ako aj doplnky. Teraz hľadajú výrobcov a dodávateľov týchto materiálov.

BRUA20220425028 Ukrajinská firma hľadá dodávateľov sejacej, sadiacej techniky a čelných nakladačov na základe obchodných zmlúv.
Ukrajinský MSP je jedným z popredných dodávateľov poľnohospodárskych strojov a náhradných dielov na Ukrajine. Ponúka široký sortiment poľnohospodárskej techniky od domácich aj zahraničných výrobcov. V rámci obchodných zastúpení a distribučných zmlúv hľadá dodávateľov sejacích, sadiacich zariadení a čelných nakladačov.

BRSE20220411007 Malý švédsky remeselný podnik hľadá vyhňu alebo zlievareň na odlievanie rôznych výrobkov.
Malý švédsky remeselnícky podnik hľadá dobrú vyhňu alebo zlievareň na odlievanie rôznych historických šperkov používaných s historickými kostýmami.

BRDK20220426013 Dánska spoločnosť hľadá výrobcov športového vybavenia, a produktov pre domácich majstrov a interiér.
Dánska začínajúca spoločnosť hľadá výrobcov športového vybavenia a produktov pre domácich majstrov a domácich interiérov na predaj v dvoch samostatných internetových obchodoch. Dánska spoločnosť sa snaží o dohodu s dodávateľom a relevantní sú výrobcovia zo všetkých krajín.

BRNL20220426024 Holandská ekologická značka osobnej starostlivosti hľadá udržateľného výrobcu bambusu.
Holandský MSP ponúka európskym maloobchodníkom a leteckým spoločnostiam rad ekologických výrobkov osobnej starostlivosti. Produkty zahŕňajú položky ako bambusové zubné kefky, hrebene, kefy na vlasy, vatové tyčinky a misky na mydlo. V súčasnosti tento MSP získava výrobcov bambusu v Indii a Vietname (alebo v Európe), ktorí môžu vyrábať vyššie uvedené položky. Holandský MSP ponúka dohodu o výrobe spoľahlivým a udržateľným výrobcom, aby vybudovali dlhodobé partnerstvo.

BRMT20220427019 Maltský dovozca bezpečnostných systémov pre domácnosti a firmy, automatizácie a obnoviteľnej energie hľadá inovatívne produkty, ktoré by pridal do svojho portfólia na zákklade zmluvy s dodávateľom alebo zmluvy o obchodnom zastúpení.
Maltská spoločnosť špecializujúca sa na dovoz a inštaláciu bezpečnostných produktov, ako je uzavretý televízny okruh (CCTV), poplašné zariadenia, kontrola prístupu, elektrické ploty, pasce, generátory hmly, automatizačné zariadenia, trezory, riešenia internet vecí (IoT), parkovacie riešenia a obnoviteľná energia hľadá vhodných partnerov vo svojom sektore na uzavretie dodávateľskej zmluvy alebo zmluvy o obchodnom zastúpení.

BRHU20220427016 Maďarská veľkoobchodná a maloobchodná spoločnosť zameraná na kvalitné technologické zariadenia hľadá nových dodávateľov v rámci EÚ.
MAďarská spoločnosť sa zameriava na vysokokvalitné technologické produkty vrátane telekomunikačných uariadení, IT produktov, doplnkov pre inteligentnú domácnosť a spotrebnej elektroniky, ako sú televízory, herné konzoly a bezdrôtové slúchadlá. Pri neustálom sledovaní nových trendov spoločnosť buduje svoje prroduktové portfólio tak, aby spĺňalo prísne štandardy kvality. Na obchodovanie s týmito produktmi spoločnosť hľadá spoľahlivého dodávateľa, s ktorým môže nadviazať dlhodobé strategické partnerstvo. 

BRFR20220427032 Francúzska spoločnosť ponúka výrobcom inovatívnych a udržateľných produktov, ktorí chcú vstúpiť na francúzsky trh, zmluvu o distribúcii alebo obchodnom zastúpení.
Francúzska spoločnosť špecializujúca sa na propagáciu a distribúciu inovatívnych a udržateľných produktov sa snaží rozšíriť svoje portfólio v rôznych kategóriách: dom, deti, šport, záhrada. Majú záujem   aj o ďalšie možnosti.
Spoločnosť by chcela založiť obchodné zastúpenie alebo distribučnú zmluvu s európskymi výrobcami, ktorí majú záujem rozšíriť svoje aktivity vo Francúzsku.

BRBG20220311027 Bulharská odevná spoločnosť na svadobné šaty ponúka zmluvu o distribúcii služieb.
Bulharský výrobca odevov má exkluzívnu kolekciu svadobných šiat, šiat pre družičky a pánskych oblekov. SME hľadá partnerov v Európe a mimo nej, ktorí sú ochotní spolupracovať na základe distribučnej zmluvy pri realizácii vlastných kolekcií.

BRUA20220427040 Ukrajinský podnikateľský inkubátor hľadá partnerov na financovanie.
Ukrajinský podnikateľský inkubátor, ktorý pomáha komercializovať sľubné nápady do úspešného startupu, by rád rozvíjal a zlepšoval svoje schopnosti. Na dosiahnutie týchto cieľov hľadá inkubátor partnerov na financovanie. Do úvahy sa berú aj partneri pre spoločnú účasť v programoch grantového financovania.

BRGR20220428007 Grécky start-up zaoberajúci sa novou antireflexnou technológiou pre sklenené substráty hľadá odborníka na sklo na podporu tímu rozvoja podnikania spoločnosti na základe zmluvy o outsourcingu.
Grécky start-up s novou laserovou antireflexnou technológiou pre sklenené substráty a potenciálom pre aplikácie v mnohých priemyselných oblastiach hľadá odborníka na sklo, ktorý by podporil tím obchodného rozvoja spoločnosti, skúmal nové trhové aplikácie a prispieval k technickým výzvam a úspešné spustenie ponuky spoločnosti v rôznych priemyselných oblastiach na základe zmluvy o outsourcingu.

BRUA20220428001 Ukrajinská asociácia výskumníkov v medzinárodnej ekonomike hľadá partnerov pre spoločný výskum a grantové program.
Ukrajinská asociácia združuje výskumníkov a vedcov, ktorí sa zaujímajú o teóriu a prax medzinárodnej ekonómie. Asociácia by chcela nájsť zahraničných partnerov (výskumné inštitúcie alebo individuálnych výskumníkov) pre spoločné vedecké výskumy.

BRFR20220428036 Francúzsky veľkoobchod hľadá dodávateľov alebo výrobcov produktov pre záhrady, balkóny a terasy.
Francúzsky veľkoobchod s produktmi pre terénne úpravy záhrad, balkónov, terás hľadá nových dodávateľov alebo výrobcov so sídlom v Európe. Spoločnosť má veľmi špecifické potreby: prírodné a PVC ploty, umelé rastliny a trávnik, koše na korene stromov, opakovane použiteľné vrecia na zelený odpad, obruby a koše do zeleninových záhrad.
Očakáva sa, že partnerstvá budú mať formu výrobných/outsourcingových alebo dodávateľských zmlúv.

V prípade otázok nás kontaktujte na een@rpicpo.sk

 
  2.5.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 284 krát | Zdieľajte na facebooku