Obchodné príležitosti MÁJ/2022

BRLV20220503003 MSP z Lotyšska, ktoré sa špecializuje na predaj náhradných dielov pre poľnohospodárske stroje, hľadá nových potenciálnych dodávateľov.
MSP z Lotyšska je obchodník s poľnohospodárskymi strojmi a náhradnými dielmi na traktory. Firma ponúka rôzne poľnohospodárske stroje, pneumatiky, náhradné diely na opravu a údržbu traktorov a poľnohospodárskych strojov. V dôsledku globálnych zmien v obchode a logistike spoločnosť hľadá výrobcov a dodávateľov schopných dodávať náhradné diely na údržbu a opravy.

BRSE20220503018 Švédska stavebná spoločnosť hľadá subdodávateľov v sektore elektroenergetiky pre projekty na švédskom trhu.
Andersson&Sjöblom Technical Management Group, ASTM Group, je stredne veľká poradenská spoločnosť v stavebnom priemysle, ktorá ponúka technickú podporu stavebnému priemyslu na vysokej úrovni so špecifickým zameraním na infraštruktúru, elektroenergetiku a železničný sektor. Teraz hľadajú zahraničných subdodávateľov v sektore elektroenergetiky pre projekty vo Švédsku.

BRRO20220504002 Rumunská módna návrhárka a výrobca hľadá medzinárodných obchodných partnerov na základe zmlúv o outsourcingu.
Rumunská spoločnosť sa špecializuje na navrhovanie a výrobu neformálnych šiat pre ženy. Spoločnosť hľadá medzinárodných obchodných partnerov, pre ktorých poskytuje módny dizajn, prípadne módny dizajn a výrobné služby na základe zmlúv o outsourcingu.

BRDE20220504004 Dodávateľ displejov na podporu predaja a riešenia v mieste predaja vyhľadávaný nemeckým veľkoobchodníkom.
Nemecký veľkoobchodník hľadá nové riešenia na podporu predaja na prezentáciu špecifických produktov pre domáce zvieratá vo svojich maloobchodných predajniach po celom svete. Chcú sa dostať do kontaktu so skúseným dodávateľom alebo výrobcom predajných displejov, vyrobených z rôznych materiálov a na viaceré účely. Mimoriadne zaujímavé sú riešenia displejov s trvalo udržateľnými materiálmi, ako je kov, drevo, recyklovateľný plast alebo lepenka. Nemecká spoločnosť je ochotná spolupracovať na základe dodávateľských alebo výrobných dohôd.

BRDE20220504005 Drevené výrobky pre domáce zvieratá vyhľadávané nemeckým veľkoobchodníkom.
Nemecká obchodná spoločnosť sa etablovala ako popredný veľkoobchod s potrebami pre domáce zvieratá v Európe. Ponúkajú široký sortiment nepotravinových produktov pre domáce zvieratá. Aby rozšírili svoju dodávateľskú sieť v Európe, hľadajú nového dodávateľa pre rôzne drevené výrobky pre domáce zvieratá, ako sú škrabadlá pre mačky, búdy pre psov, búdy, hračky a kŕmidlá pre vtáky. Nemecká spoločnosť má záujem uzavrieť dodávateľskú zmluvu alebo výrobnú zmluvu.

BRDE20220504007 Nemecká náborová agentúra hľadá európskych náborových partnerov na spoluprácu na základe zmlúv o službách pri nábore pracovnej sily pre nemecký trh práce.
Táto nemecká personálna agentúra získava zamestnancov pre svojich klientov v Nemecku v rôznych odvetviach (okrem iného zdravotníctvo, strojárstvo, potravinárstvo, výroba/výroba, logistika). Hľadajú spoľahlivých európskych partnerov v náborovom sektore na základe zmlúv o poskytovaní služieb, aby zabezpečili dostatok pracovnej sily pre Nemecko.

BRDE20220504012 Nemecký MSP vyrábajúci vysoko kvalitný za studena lisovaný olej z hroznových jadierok v organickej a konvenčnej kvalite hľadá kooperačných partnerov v Európe.
Tento nemecký MSP, ktorý má od roku 2010 skúsenosti s výrobou za studena lisovaného oleja z hroznových jadierok v bio a konvenčnej kvalite, sa snaží rozširovať svoje podnikanie aj do ďalších krajín EÚ, a preto hľadá nových partnerov.

BRSE20220505007 Švédsky podnikateľ hľadá partnera na vývoj softvérovej služby.
Švédsky podnikateľ hľadá technicky zdatného obchodného partnera, ktorý dokáže vyvinúť inovatívnu softvérovú službu.

BRHU20220504024 Maďarský agent hľadá výrobcov inovatívnych produktov zdravej výživy, medicínskej výživy na základe zmluvy o obchodnom zastúpení.
Maďarský zástupca by pôsobil ako obchodný zástupca zdravých potravín a zdravotníckych potravín na maďarskom trhu. Má široké aktívne prepojovacie kanály so zdravými veľkoobchodníkmi, sieťami zdravotníckych obchodov, internetovými obchodmi, farmaceutickými veľkoobchodníkmi a sieťami lekární. Požadovaná spoločnosť existuje v EÚ. Agent hľadá partnerov na základe obchodnej zmluvy.

BRFR20220504009 Francúzska spoločnosť na úpravu stolových hier hľadá dodávateľa umelých magnetických hematitov.
Vlajkový produkt tohto francúzskeho vydavateľstva spoločenských hier využíva 24 magnetických hematitov (umelých magnetických kameňov), tradične používaných v litoterapii. Hľadajú dodávateľa tých magnetov v Európe. Všimnite si, že nehľadajú dodávateľa prírodných kameňov, ale výrobcu umelých kameňov.
 
BRDK20220506015 Dánska hračkárska spoločnosť hľadá výrobcov hobby koňov.
Dánska hračkárska spoločnosť dodáva škandinávskym maloobchodníkom kvalitné drevené hračky. Dánska hračkárska spoločnosť hľadá výrobcov hobby koní. Z logistických dôvodov sú preferovaní európski výrobcovia.

BRAT20220509022 Rakúska spoločnosť zaoberajúca sa predajom textilných vlasových stylingových produktov hľadá subdodávateľov šitia v zahraničí.
Rakúska firma zaoberajúca sa obchodovaním s produktmi na úpravu vlasov, ktorá pôsobí najmä v e-commerce (B2C), hľadá ako subdodávateľov firmy na šitie textilu.

BRFR20220510015 Francúzsky MSP hľadá vodíkové nádrže typu IV pre dlhodobé dodávateľské partnerstvá.
Francúzska spoločnosť premieňa termické motory ťažkých vozidiel na elektromotory s vodíkovým predlžovačom dojazdu. Preto inštalujú do kamiónov nádrže na uskladnenie stlačeného plynu. Hľadajú dlhodobé partnerstvo s dodávateľom nádrží na vodík typu IV.

BRPL20220511014 Poľská spoločnosť hľadá dodávateľov netkanej textílie v bubnoch.
Poľská spoločnosť zaoberajúca sa balením vysokokvalitných netkaných textílií hľadá výrobcov alebo dodávateľov netkaných textílií s rôznymi gramážami do veľkých bubnov. Spoločnosť ponúka spoluprácu na základe dodávateľskej zmluvy. Partneri sa hľadajú vo všetkých krajinách Európskej únie.

BRHU20220512002 Maďarská spoločnosť špecializujúca sa na priemyselnú automatizáciu, riadenie procesov ponúka svoje obchodné sprostredkovateľské služby.
Maďarská spoločnosť ponúka svoje obchodné sprostredkovateľské služby pre výrobcov komponentov v oblasti priemyselnej automatizácie, riadenia procesov, ovetlenia, pneumatiky a hydrauliky; plánovania, dizajnu, vývoja, softvéru, inštalácie a údržby týchto systémov s cieľom rozšíriť svoje podnikanie do zahraničia. MSP chce uzavrieť dohodu o spoločnom podniku alebo vzájomnú výrobu na rozvoj technologických procesov.

BRGR20220512004 Grécky výrobca ručne vyrábaných džemov, džúsov a ovocných sladkostí v sirupe hľadá výrobcov sklenených fliaš a dóz.
Grécka rodinnaá firma, špecializujúca sa na ručnú výrobu džemov, džúsov a ovocných sladkostí v sirupe, hľadá výrobcov sklenených fliaš a dóz pre svoje produkty. Fľaše by mali mať dve veľkosti: 500 ml a 1l, zatiaľ čo poháremusia byť vyrábané vo veľkosti medzi 300 a 400 gr. 

BRDE20220512018 Nemecký start-up hľadá výrobcov potravinárskych plastov na základe zmluvy o outsourcingu
Nemecká spoločnosť vyvinula concept trvalo udržateľného balenia, aby nahradila jednorázové plasty v potravinárskom priemysle. Pre zálohový systém hľadajú partnera pre vývoj a výrobu trvalo udržateľných plastových obalov na potraviny. Technický vývoj a výroba opakovane použiteľných a udržateľných kontajnerov sa môže uskutočniť na základe zmluvy o outsourcingu.

BRHU20220513005 Maďarský MSP hľadá výrobcov/distribútorov základných materiálov pre potravinársky priemysel.
Hlavnou činnosťou stredne veľkého maďarského podniku je veľkoobchod so základnými materiálmi pre potravinárske výrobky a potravinárske priemyselné procesy, ktoré sú dovážané zo zahraničia. Spoločnosť hľadá nových partnerov v rámci zmluvy o distribučných službách.

BRMT20220513011 Maltský výrobca výrobkov z vlnitej lepenky hľadá medzinárodných dodávateľov surového kartónového papiera, aby uzavreli dlhodobé dodávateľské zmluvy.
Maltská výrobná spoločnosť, ktorá vyrába vlnité plechy a kotúče, kartónové dosky a priečky, štrbinové kartónové škatule a cateringové škatule hľadá spoľahlivých medzinárodných dodávateľov kartónového surového papiera, ktorí zabezpečia kontinuitu dodávok prostredníctvom dodávateľskej zmluvy.

 
  16.5.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 138 krát | Zdieľajte na facebooku