Obchodné požiadavky MÁJ/2022

BRLT20220516003 Litovský výrobca raňajkových cereálií hľadá dodávateľov kukuričnej krupice a potravinárskych prísad.
Litovský potravinársky závod sa zaoberá výrobou raňajkových cereálií, Spoločnosť hľadá obchodných partnerov, ktorí by mali dodávať kukuričnú krupicu a suroviny /prísady pre potravinársky sektor. Spoločnosť ponúka prácu na základe dodávateľskej zmluvy.

BRPL20220516006 Poľský výrobca doplnkov stravy hľadá dodávateľov surovín
Novozaložená poľská spoločnosť - vyrábajúca prírodné doplnky stravy hľadá dodávateľov surovín ako: myo-inozitol a N-acetylcysteín (NAC), Inositol (myo-inozitol), D-chiro-inozitol a malát horečnatý na základe dodávateľskej dohody.

BRPL20220516008 Poľský výrobca prírodnej kozmetiky a sviečok hľadá dodávateľov surovín
Nová poľská značka zo severovýchodného Poľska, výrobca prírodnej kozmetiky a sviečok, hľadá spoluprácu v oblasti dodávok surovín na výrobu sviečok ako repkový vosk, éterické oleje a vonné kompozície pod dodávateľskou dohodou.

BRES20220516009 Spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou motorových vozidiel zo Španielska hľadá prostredníctvom distribučnej zmluvy výrobcu elektrických motocyklov
Španielska spoločnosť sa venuje dodávke osobných dopravných prostriedkov. Pôsobí na východnom pobreží Španielska a keďže sa snaží prispôsobiť súčasnému dopytu, snaží sa investovať do technológií šetrnejších k životnému prostrediu. Preto má záujem o dohodu o distribúcii s jedným alebo viacerými partnermi, ktorí by mohli dodávať motorky na elektrický pohon.

BRPL20220504019 Poľský svetovo uznávaný výrobca strojov a technologických zariadení pre rôzne priemyselné odvetvia, najmä jednoúčelových obrábacích strojov na obrábanie dvojkolesí a ich komponentov, hľadá dodávateľov komponentov pre tieto stroje.
Tento poľský výrobca špeciálnych obrábacích strojov a zariadení využívaných najmä na údržbu a renováciu koľajových vozidiel hľadá dodávateľa schopného vyrábať špecifické komponenty týchto strojov. Prípadná spolupráca by mala formu dohody s dodávateľom v súlade s technickou dokumentáciou poskytnutou poľskou spoločnosťou. Potenciálnymi partnermi môžu byť výrobcovia aj spoločnosti poskytujúce obrábacie služby.

BRNL20220516022 Holandská spoločnosť hľadá riadenie cirkulačnej údržby jednotiek na úpravu vzduchu
V procese riadenia údržby, ako urobiť jednotky na úpravu vzduchu viac obehové.

BRDE20220518002 Dobre zavedená nemecká obchodná spoločnosť hľadá európskych výrobcov elektronického spotrebného tovaru, malých domácich spotrebičov a domácich potrieb, ktorí ponúkajú dodávateľské zmluvy
Severonemecká obchodná spoločnosť chce uzavrieť dodávateľskú zmluvu s novými partnermi z Európy a susedných krajín. Hľadajú domáce spotrebiče a elektronický spotrebný tovar, ktorý môžu ponúknuť svojim zákazníkom. Spoločnosť dodáva elektronický spotrebný tovar významným hráčom európskeho maloobchodu.

BRDE20220518014 Severonemecký start-up hľadá kovospracujúcu spoločnosť, dodávateľa elektronických komponentov a výrobcu peny a/alebo partnera pre formovacie hmoty.
Nemecká spoločnosť vyvinula nové automatické bodovacie a tréningové zariadenie pre šípky s oceľovou špičkou a snaží sa začať s výrobou prototypov a následne s výrobou. Hľadajú sa partneri v nasledujúcich oblastiach: elektronické súčiastky, expandovaný polypropylén (EPP) a penový kopolymér etylén-vinylacetát (pena EVA), spracovanie kovov a montáž.

BRPL20220519004 Poľská obchodná spoločnosť.
Poľská obchodná spoločnosť založená v Bydgoszczi (Kujawsko - Pomorskie), ktorá pôsobí už takmer 25 rokov a ktorá sa špecializuje na potravinárske produkty, ako aj produkty súvisiace s interiérovým dizajnom a záhradnou architektúrou

BRHR20220520001 Chorvátska potravinárska spoločnosť hľadá distribútorov.
Spoločnosť sa zameriava na trvalo udržateľný rozvoj a obchodný rast budovaním vzťahu obľúbeného, spoľahlivého a kvalitného. Spoločnosť stanovuje štandardy excelentnosti vo výrobe potravinárskych produktov neustálym vývojom inovácií v zdravej výžive – šírením povedomia medzi spotrebiteľmi o prírodných, jedinečných a rozmanitých pochúťkach. Spoločnosť sa neustále rozvíja a zlepšuje, dobýva nové trhy a stáva sa uznávanou značkou.

BRUA20220521002 Ukrajinská spoločnosť, ktorá vyrába luxusný čalúnený nábytok, hľadá dodávateľov komponentov pre svoje produkty na základe dohody o výrobe.
Ukrajinská spoločnosť vyrába luxusný čalúnený nábytok, napr. postele, pohovky, stoličky, pohovky. Vo výrobnom procese spoločnosť neustále potrebuje rôzne funkčné a dekoratívne komponenty. Spoločnosť by chcela spolupracovať so zahraničnými dodávateľmi. Výhodným typom partnerstva je dohoda o výrobe.

BRSE20220524006 Švédska spoločnosť hľadá výrobcu krabíc z vlnitej lepenky na prepravu produktov.
Súkromné osoby a firmy si môžu od roku 2002 zakúpiť cenovo dostupné lišty, obklady a rímsy z internetového obchodu. Majú na sklade široký sortiment ľahkých líšt, ríms a obkladov, ktoré umožňujú inštalovať produkty sami, čím ušetria na nákladných účtoch za zdobenie. Produkty sa hodia do starších bytov a domov, hotelov a kaštieľov, ale hodia sa aj do moderných domácností. Ponúkame široký výber štýlov z rôznych storočí.

BRLT20220525016 Čistiareň z Litvy hľadá použité priemyselné práčovne a čistiace stroje na základe dodávateľskej zmluvy.
Litovská spoločnosť poskytuje služby prania a čistenia pre firemných a súkromných klientov. Spoločnosť hľadá dodávateľov použitých priemyselných práčovní a čistiacich strojov (na pranie, sušenie, žehlenie atď.). Ponúkame spoluprácu na základe dodávateľskej zmluvy.

BRPL20220525007 Poľský dovozca vína a potravinárskych produktov ponúka distribučné služby.
Spoločnosť so sídlom v centrálnej časti Poľska pôsobí ako dovozca vína a potravín posledných 12 rokov. Spoločnosť distribuuje vína a vybrané potravinárske produkty, ako sú: olivový olej, ryža, cestoviny, konzervované paradajky.

BRES20220527009 Španielsky MSP hľadá špičkových výrobcov plaviek.
Španielsky MSP so sídlom v meste Barcelona hľadá výrobcov na výrobu plaviek pre deti. Výrobok musí byť vyrobený z mikrovlákna s hmotnosťou od 210 g do 215 g.

BRFR20220325035 Francúzsky výrobca príslušenstva pre cestovanie a mobilitu na motorkách hľadá nových dodávateľov.
MSP s 37-ročnými skúsenosťami, ktorý vyrába príslušenstvo pre motocykle, ako sú komfortné sedlá, karimatky, batožinu pre jazdcov motocyklov, zástery a rukávy, hľadá nových dodávateľov, ktorí sa špecializujú najmä na ekologické inovatívne textílie.

BRPL20220531017 Poľská spoločnosť hľadá dodávateľov zdravotníckych pomôcok a inovatívnej kozmetiky na základe zmluvy o distribučných službách.
Poľský výrobca zdravotníckych pomôcok a prírodnej kozmetiky je ochotný rozšíriť svoje portfólio a hľadá zahraničných dodávateľov zdravotníckych pomôcok a prírodnej kozmetiky.

V prípade otázok nás kontaktujte na een@rpicpo.sk 

 
  1.6.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 119 krát | Zdieľajte na facebooku