Technologické požiadavky JÚN/2022

TRNL20220601014 Výroba obnoviteľnej energie v budove, centrála holandskej korporátnej banky
Holandská korporačná spoločnosť sa zaviazala zvýšiť svoj podiel samostatne vyrobenej obnoviteľnej energie (invenčným) spôsobom, ktorý bude implementovaný vo svojom sídle v Utrechte. Cieľom je vyrábať obnoviteľnú energiu v/s centrálou namiesto spotreby energie. Pre túto výzvu spoločnosť hľadá (inovatívne) riešenia, ktoré možno integrovať do veží ich centrály.

TRBG20220510012 Renomovaná bulharská softvérová spoločnosť hľadá partnerstvo s inými spoločnosťami na doplnenie/vývoj/integráciu svojich produktov s cieľom obohatiť portfólio svojho softvéru na riadenie ľudských zdrojov.
Bulharská spoločnosť je jednou z najväčších a najskúsenejších v Bulharsku. Má bohaté skúsenosti a odborné znalosti v oblasti budovania komplexných informačných systémov rôznych typov. Je dizajnérom systému riadenia ľudských zdrojov s registrovanou ochrannou známkou. Ide o plne integrovaný a vysoko efektívny prostriedok na automatizáciu všetkých procesov a postupov súvisiacich s aktivitami riadenia ľudských zdrojov. Spoločnosť hľadá partnerov na doplnenie/vývoj/integráciu jej produktov.

TRBG20220510009 Renomovaná bulharská softvérová spoločnosť hľadá partnerov pre 3D riešenia na spoločný vývoj nových produktov/riešení pre vyššiu efektivitu.
Táto bulharská spoločnosť je jednou z najväčších a najskúsenejších v Bulharsku. Má bohaté skúsenosti a odborné znalosti v oblasti budovania komplexných informačných systémov rôznych typov. Prevádzkuje tiež centrum 3D riešení, ktoré ponúka vlastný softvér na automatizáciu inžinierskeho dizajnu, ktorý úspešne dopĺňa možnosti produktov partnerov. Spoločnosť hľadá partnerov so skúsenosťami s 3D riešeniami na spoločný vývoj nových produktov, a to aj s možným financovaním EÚ.

TRNL20220601016 Holandská zdravotnícka organizácia hľadá technológie a riešenia, ako urobiť starších používateľov invalidných vozíkov pri návšteve toalety úplne nezávislými.
Holandská zdravotnícka organizácia hľadá nové nápady, riešenia a technológie, aby sa starší používatelia invalidných vozíkov stali úplne nezávislými pri návšteve toalety. V rámci starostlivosti rastie naliehavosť a nevyhnutnosť tohto typu inovácií. Spoločnosti, akademici alebo vynálezcovia sa hľadajú prostredníctvom dohody o spolupráci pri výskume. Táto požiadavka je súčasťou inovačnej výzvy.

TRES20220613002 Španielska poľnohospodárska spoločnosť hľadá nové techniky pre poľnohospodárske, ekologické produkty vlastnej výroby prostredníctvom technickej spolupráce alebo finančnej dohody
Táto poľnohospodárska spoločnosť sa nachádza vo Valencii (Španielsko). Má viac ako desaťročné skúsenosti v sektore poľnohospodárstva. Pestujú čerstvé a sezónne ovocie a zeleninu na základe moderného, pokročilého a udržateľného poľnohospodárstva. Jednou z výhod, ktoré projekt ponúka, je posilnenie vzťahu farmár-spotrebiteľ, takže akvizícia produktov sa uskutočňuje priamo. Hľadajú nové techniky pestovania plodín, ktoré by mohli rozšíriť prostredníctvom technickej spolupráce alebo finančnej dohody.

V prípade otázok nás kontaktujte na een@rpicpo.sk

 

 
  16.6.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 105 krát | Zdieľajte na facebooku