Obchodné požiadavky JÚN/2022

BRNL20220602004 Holandský výrobca zariadení a nástrojov na prieskum pôdy hľadá partnerov na rozšírenie svojej výrobnej kapacity outsourcingom, spoločným podnikom alebo (čiastočným) prevzatím
Spoločnosť z Holandska je vyvojárom, výrobcom a dodávateľom zariadení a nástrojov na prieskum pôdy na pevnine a na mori, založených prevažne na technológii Cone Peneration Testing (CPT). Spoločnosť sa za posledných niekoľko rokov značne rozrástla a teraz hľadá možnosti partnerstva na rozšírenie svojej výrobnej kapacity, či už prostredníctvom outsourcingu, spoločného podniku alebo (čiastočného) prevzatia.

BRSE20220530020 Švédsky MSP hľadá dodávateľa drevených komponentov
Mladý švédsky MSP s vlastným vešiakom s funkciou inteligentného skladania hľadá dodávateľa komponentov vyrobených z luxusných drevených materiálov, prednostne vyrobených opätovným využitím odpadového dreva vzhľadom na obehový obchodný model spoločnosti. Preferované miesto dodávateľa v rámci EÚ.

BRGR20220603002 Grécky výrobca ručne vyrábaných džemov, džúsov a ovocných sladkostí v sirupe hľadá kryštálový cuko
Grécka rodinná spoločnosť, špecializujúca sa na ručnú výrobu džemov, džúsov a ovocných sladkostí v sirupe, hľadá výrobcov alebo dodávateľov kryštáľového cukru pre svoje produkty. Tovar by mal prísť v balení do 25 kg.

BRNL20220602014 Holandský výrobca elektrických transportných vozidiel hľadá potenciálnych outsourcingových partnerov alebo kandidátov na spoločný podnik alebo prevzatie
Holandská organizácia je výrobcom kolekcie elektrických dopravných prostriedkov pre ľudí a tovar vo všetkých druhoch terénu. Vozidlá majú zvyčajne maximálnu rýchlosť do 60 km/h a dojazd do 80 kilometrov. Spoločnosť hľadá partnerov, ktorým by outsourcovala časť svojej výroby, ale má záujem nájsť aj partnerov na vstup do spoločného podniku alebo dokonca na prevzatie.

BRNL20220603009 Holandský SME hľadá výrobcov potravín a najmä výrobcov sójovej omáčky, sójového nápoja a/alebo sójového oleja 
Mladá holandská spoločnosť hľadá výrobcov potravín a konkrétne výrobcov sójovej omáčky, sójového nápoja a/alebo sójového oleja v Európe, ktorí chcú premeniť svoje vedľajšie potravinové produkty na hodnotné ingrediencie pomocou patentovanej technológie malých a stredných podnikov. Spoločnosť je otvorená licencovaniu technológie alebo diskusii o iných typoch udržateľnej spolupráce.

BRPL20220217002 Poľská platforma spájajúca zákazníkov a dodávateľov hľadá výrobcov alebo distribútorov zdravotníckej techniky
Poľská online platforma bola vyvinutá s cieľom spojiť nákupcov a predajcov lekárskeho vybavenia. Platforma uľahčuje predaj zariadení do nemocníc, laborátorií atď. Poľská spoločnosť nadviaže dlhodobú spoluprácu s výrobcami alebo distribútormi zdravotníckych zariadení, ktorí majú záujem propagovať a predávať svoje produkty v Poľsku prostredníctvom platformy. Preferovaným typom spolupráce je dohoda o poskytovaní služieb.

BRRO20220607006 Rumunský výrobca udržateľnej ručne vyrábanej prírodnej kozmetiky hľadá dodávateľov sklenených a hliníkových kozmetických nádob na základe dodávateľských zmlúv
Rumunská spoločnosť sa špecializuje na výrobu ručne vyrábanej kozmetiky pre ženy, mužov a deti. Portfólio produktov spoločnosti zahŕňa krémy (tvár, ruky a telo), telové maslá, séra, esenciálne oleje atď. Všetky produkty spoločnosti sú vyrábané v sklenených, hliníkových a kartónových obaloch, aby sa minimalizoval dopad na životné prostredie a zabezpečila sa vysoká životnosť produktov. Spoločnosť hľadá dodávateľov pre sklenené a hliníkové obaly na základe dodávateľských zmlúv.

BRES20220607015 Španielska spoločnosť vyrábajúca čaj hľadá na základe zmluvy o dodávke rumanček a mätu sivú
Španielska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu, balenie a distribúciu prémiového čaju hľadá na základe zmluvy o dodávke výrobcov rumančeka pravého a mäty sivej (pennyroyal) s pôvodom v Európskej únii.

BRNL20220601011 Holandská veľkoobchodná spoločnosť hľadá výrobcu, ktorý dokáže vyrobiť ručne maľované dekoratívne vázy na účely ďalšieho predaja.
Holandská veľkoobchodná spoločnosť chce predávať ručne maľované vázy v Holandsku na veľkoobchodnej úrovni a hľadá výrobcu, ktorý dokáže tieto vázy vyrobiť v niekoľkých originálnych potlačách. Predpokladá sa výrobná zmluva alebo dohoda s dodávateľom.

BRES20220531007 Španielska spoločnosť hľadá výrobcov pecí pre výskumné laboratóriá na základe distribúcie alebo obchodnej dohody.
Španielska spoločnosť špecializujúca sa na priemyselnú automatizáciu, údržbu a elektroinštalácie chce do svojho portfólia zaradiť pece pre výskumné laboratóriá. Spoločnosť hľadá zmluvu o distribučných službách.

BRDE20220608005 Španielska spoločnosť hľadá výrobcov pecí pre výskumné laboratóriá na základe distribúcie alebo obchodnej dohody.
Spoločnosť z juhozápadného Nemecka sa špecializuje na predaj prémiových poľnohospodárskych dielov po celom svete. Hľadajú výrobcu kovových komponentov pre poľnohospodársku techniku. Chcú nájsť spoľahlivého partnera v rámci výrobnej zmluvy.

BRSE20220608009 Švédske centrum jazdeckého vzdelávania hľadá výrobcu konských prikrývok, lonžovacích šnúr a tašiek na základe riešenia white label.
Švédske centrum jazdeckého vzdelávania v strednom Švédsku hľadá výrobcu konských a jazdeckých produktov vrátane konských prikrývok, lonžovacích šnúr a tašiek. Zaujímaví sú výrobcovia so sídlom v EÚ, ktorí majú primerané skúsenosti a odborné znalosti.

BRDE20220609005 Nemecký distribútor detských balančných bicyklov hľadá európskeho výrobcu 10" a 12,5" kolies s polyamidovými ráfikmi a bezvzduchové pneumatiky EVA (etylénvinylacetát) pre bicycle.
Nemecká spoločnosť sa špecializuje na distribúciu detských balančných bicyklov. Dlhodobo hľadá nového spoľahlivého partnera v EÚ na výrobu 10" a 12,5" kolies pre detské balančné bicykle. Ráfiky by mali byť vyrobené z polyamidu alebo podobného, bezvzduchové pneumatiky by mali byť vyrobené z EVA (etylénvinylacetát).

BRDK20220609010 Dánska spoločnosť hľadá dodávateľov čiapok (šiltoviek)
Dánska spoločnosť zásobuje dánske organizácie tovarom a hľadá dodávateľov čiapok. Čiapka má výraz vlka a na čiapke je veľa detailov ako ústa, oči, uši atď. Pozrite si fotografie čiapky.

BRES20220610001 Španielsky výrobca asfaltových zmesí požaduje pevný bitúmen a bubnové taviče bitúmenu na základe dodávateľskej zmluvy
Španielska spoločnosť špecializujúca sa na výstavbu asfaltu a ciest s viac ako 70-ročnými skúsenosťami v tomto sektore hľadá vo svojom výrobnom procese pevné bitúmenové a bitúmenové bubnové taviče na výrobu rôznych typov asfaltových zmesí. Firma sa zaujíma najmä o produkty, ktoré už možno nájsť na trhu. Španielska spoločnosť hľadá kooperačných partnerov formou dodávateľskej zmluvy.

BRSE20220613008 Švédsky distribútor produktov pre šport a voľný čas hľadá dodávateľov drevených vonkajších hier.
Švédsky SME špecializujúci sa na distribúciu športových a voľnočasových produktov pre deti a mládež hľadá dodávateľov drevených outdoorových hier bielej značky. Ich cieľom je dlhodobá výrobná spolupráca so spoločnosťami z pobaltských štátov a východnej Európy.

BRSE20220613011 Švédsky SME špecializujúci sa na distribúciu športových a voľnočasových produktov pre deti a mládež hľadá dodávateľov discgolfových košov.

Švédsky SME špecializujúci sa na distribúciu športových a voľnočasových produktov pre deti a mládež hľadá dodávateľov bielych označených discgolfových košov. Ich cieľom je dlhodobá výrobná spolupráca so spoločnosťami z pobaltských štátov a východnej Európy.

BRBE20220615003 Európsky hráč CRM zameraný na stredne veľké podniky chce rozšíriť svoj rast akvizíciou podnikov v rovnakej oblasti
Belgická spoločnosť založená v roku 2005 sa špecializuje na vývoj rozšíriteľných platforiem Customer Relationship Management (CRM). Má pobočky v rôznych krajinách Európy. Vyvinula platformu CRM, ktorá organizuje predaj, marketing a služby zákazníkom, automatizuje riadenie vzťahov so zákazníkmi a synchronizuje údaje o zákazníkoch. Spoločnosť hľadá CRM spoločnosti, ktoré sú ochotné integrovať rýchlo rastúcu medzinárodnú skupinu. Majú záujem o akvizičnú zmluvu. 

V prípade otázok nás kontaktujte na een@rpicpo.sk


 
  16.6.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 124 krát | Zdieľajte na facebooku