Technologické požiadavky II JÚN/2022

Technologické požiadavky II JÚN/2022

TRNL20220615022 Holandská vládna agentúra a časť konzorcia spustili trhovú konzultáciu o riešení rýchleho odhaľovania a identifikácie drog vo väzniciach.
Holandská vládna agentúra a súčasť konzorcia 4 vládnych agentúr, ktoré kontrolujú všetky väznice v Holandsku, Grécku, Belgicku a Španielsku, hľadá poskytovateľov inovatívnych riešení na detekciu drog. Aby našli správnu technológiu, začali spolu s medzinárodným konzorciom konzultácie o trhu. Po konzultácii sa uskutoční výberové konanie s cieľom vybrať spoločnosti, ktoré podpíšu obchodnú zmluvu. Predpokladá sa skúšobná fáza.

TRES20220623002 Španielsky (baskický) MSP hľadá špičkovú technológiu pre vysokonaäťové ističe.
Španielsky (baskický) MSP špecializujúci sa na inžinierstvo a výrobu rozvádzačov stredného napätia (SN) a vysokého napätia (VN) hľadá partnera na spoločnú výrobu nových a inovatívnych ističov (SN/VN). Spoločnsoť hľadá partnerstvo na základe licenčnej zmluvy alebo obchodnej zmluvy s technickou asistenciou. Jednou z možností by mohla byť aj dohoda o spoločnej investícii.

TRES20220623009 Digitálny systém sledovania cien na dokončenie úplného cloudového riešenia pre maloobchodné predajne.
Malý a stredný podnik z Baskicka hľadá prostredia na testovanie v teréne, aby pozdvihol skúsenosti s nákupom v maloobchodných predajniach na vyššiu úroveň. Táto spoločnosť zaoberajúca sa automatizáciou procesov, ktorá sa špecializuje na elektronické zariadenia, hľadá poskytovateľov služieb denného monitorovania cien odevov, textilu, šperkov, potravín a iných produktov, aby bol jej softvérový systém založený na cloude plne funkčný na základe dohody o výskume alebo spolupráci.

Nenašli ste vhodnú ponuku? Napíšte nám na een@rpicpo.sk

 
  1.7.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Úvodná stránka - ... | zobrazené: 242 krát | Zdieľajte na facebooku