Obchodné a technologické profily z Japonska

Ponúkame kombináciu výrobných služieb pre letectvo; elektronika; umenie a remeslá; lekárske prístroje a priemyselné zariadenia. Viac informácií v článku.

BOJP20220909001
Japonská spoločnosť vyrába na požiadanie miniaturizované elektronické súčiastky, ako sú potenciometre, joysticky a zberacie krúžky. Vďaka svojej odbornosti a rôznym patentom, ktoré vlastní a ktoré si zakúpila, spoločnosť vyrába najmenšie joysticky na svete a vo svojom odbore nemá konkurenciu. Pre rozvoj svojich aktivít v EÚ hľadá spoločnosť obchodných zástupcov.

BOJP20220909004
Japonská spoločnosť, ktorá si uvedomuje životné prostredie, hľadá distribútorov a zástupcov pre svoje potrubné tvarovky, aby vstúpila na trh EÚ. Spoločnosť ponúka vysoko odolné armatúry so systémom zväčšovania rúr, ktorý je pre trh EÚ novinkou, hoci v Japonsku je na trhu už viac ako 40 rokov. S príslušnými partnermi schopnými podporiť expanziu spoločnosti v EÚ so zameraním na Nemecko bude dohodnutá distribučná zmluva.

BOJP20220909006
Táto japonská spoločnosť vyrábajúca drevené puzzle vyrobené z dreva s certifikátom FSC hľadá partnerov v EÚ. Spoločnosť má mnoho partnerstiev so známymi medzinárodnými poskytovateľmi IP licencií a výsledkom je veľký sortiment 3D drevených skladačiek s rôznymi vzormi. Skladačky nevyžadujú žiadne vonkajšie materiály na stavbu. Spoločnosť hľadá s potenciálnymi partnermi zmluvu o distribučných službách alebo o obchodnom zastúpení.

TOJP20220909008
Táto japonská firma hľadá partnerov v EÚ, ktorí majú záujem o patent týkajúci sa mechanizmu peristaltických púmp. Ponúkaná technológia výrazne znižuje únavu týchto púmp, zvyšuje životnosť a spoľahlivosť v aplikáciách, ako sú lekárske prístroje a klinické použitie, pričom je použiteľná aj v núdzovej starostlivosti. Technológia je ponúkaná na základe zmluvy o obchodnom zastúpení s technickou asistenciou, licenčnej zmluvy a zmluvy o technickej spolupráci.

BOJP20220909010
Japonská spoločnosť poskytujúca vysokokvalitné výkovkové diely pre letecký priemysel sa snaží dostať na trh EÚ tým, že ponúka zákazku na výrobu na základe zostavenia na tlač. Spoločnosť v súčasnosti dodáva svoje výkovkové diely, ktoré sa používajú pre lietadlá vyrobené v USA. Spoločnosť má certifikáciu Aerospace Quality Management System (AQSM), aby mohla dodávať svoje produkty leteckým výrobcom v EÚ, a dúfa, že nájde dlhodobých partnerov, ktorí by sa tam mohli etablovať.
 
  14.9.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 278 krát | Zdieľajte na facebooku