Obchodné požiadavky september I/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam obchodných požiadaviek za prvú polovicu mesiaca september 2022.

BRUA20220901007: Ukrajinský projekt, ktorý vytvára školiace a výrobné centrum pre vzdelávanie špecialistov na opravu a montáž nábytku, výrobu modulov pre dočasné bývanie, hľadá partnerov na organizáciu spoločnej výroby
Spoločnosť sa nachádza v oblasti Kyjeva, projekt má pôvodne pokryť dva veľké regióny zasiahnuté vojnou: regióny Kyjev a Charkov. Projekt poskytne zákazníkom komplexné služby pri opravách, montáži nábytku, obstaraní nábytkových doplnkov a všetkého vybavenia potrebného pre život.

BRIT20220901010: Talianska spoločnosť špecializujúca sa na prevenciu rizík hľadá výrobcu inovatívnych trezorov na zmluvu o výhradnej distribúcii
Talianska spoločnosť špecializujúca sa na prevenciu rizík hľadá výrobcu inovatívnych trezorov certifikovaných podľa európskych bezpečnostných noriem pre zaradenie novej značky na taliansky trh so zmluvou o výhradnej distribúcii.
Táto talianska spoločnosť založená v roku 1992 so sídlom v južnom strede krajiny je vedúcou spoločnosťou v celej krajine na trhu aktívnych a pasívnych cenných papierov v zlatníckom a bankovom sektore.

BRHR20220902007: Maloobchodný a veľkoobchodný predaj farieb, lakov a všetkého sprievodného príslušenstva, brúsneho a rezného materiálu, ručného a elektrického náradia, zásob vody, železiarskeho tovaru a zariadení pre bezpečnosť pri práci hľadá dodávateľov
Činnosťou spoločnosti je najmä maloobchodný a veľkoobchodný predaj farieb, lakov a všetkého sprievodného príslušenstva, brúsneho a rezného materiálu, ručného a elektrického náradia, zásob vody, železiarskeho tovaru a zariadení pre bezpečnosť pri práci. Vo všetkých pobočkách je poskytovaná bezplatná služba strojového tónovania, a to: interiérové farby na steny, laky na drevo a kovy, farby na betón, fasádne farby a omietky. Medzi ďalšie ponúkané služby patrí výroba kľúčov a gravírovanie doštičiek.

BRBG20220905005: Bulharský výrobca mliečnych výrobkov hľadá obchodných partnerov, nových zákazníkov a distribúciu v zahraničí
Bulharský výrobca tradičných bulharských mliečnych výrobkov by rád nadviazal dlhodobú obchodnú spoluprácu s distribútormi, veľkoobchodníkmi, výrobcami potravín a ďalšími potenciálnymi zákazníkmi a dodával im bulharský jogurt prémiovej kvality. Spoločnosť má záujem o spoluprácu so všetkými krajinami EÚ.

BRAT20220908004: Hľadá sa subdodávateľ lisovaných dielov z plechu
Rakúska spoločnosť je lídrom na trhu s rámami stolov a barových stoličiek a svoje odborné znalosti využíva aj na individuálnu zmluvnú výrobu laserových, lisovaných a embosovaných dielov. Časť výroby lisovaných dielov z plechu bude outsourcovaná a na tento účel sa hľadá partner z oblasti kovoobrábania

BRGR20220729004: Veľká grécka latexová spoločnosť špecializujúca sa na výrobu balónov hľadá partnerov pre obchodné dohody
Grécka rastúca latexová spoločnosť založená na svojej schopnosti ponúkať široký sortiment produktov spolu s krátkou dodacou lehotou a vysokou kvalitou služieb zákazníkom. Zákazníci majú možnosť vybrať si produkty z jedinečnej rozmanitosti veľkostí, vzorov, farieb, potlačí a obalových materiálov alebo si dokonca prispôsobiť svoje vlastné produkty.

BRES20220912002: Španielska spoločnosť, ktorá sa venuje komercializácii koncentrátov z hroznového ovocia a iných vedľajších produktov, hľadá prepravnú spoločnosť s kontrolovanou teplotou.
Španielska spoločnosť so sídlom v Castilla-La Mancha, ktorá sa venuje komercializácii koncentrátov z hroznového ovocia a iných vedľajších produktov na celom svete, hľadá prepravnú spoločnosť s kontrolovanou teplotou, s ktorou by spolupracovala pri ich medzinárodných zásielkach.

BRRO20220913012: Stredisko na podporu podnikania MSP z juhovýchodného Rumunska má záujem spolupracovať na úrovni EÚ s podobnými inštitucionálnymi štruktúrami.
Centrum hľadá zahraničných partnerov na iniciovanie a podporu spoločných projektov v oblasti regionálneho ekonomického rozvoja, podpory a investícií malých a stredných podnikov, nadnárodného transferu technológií a spolupráce a rozvoja ľudských zdrojov.

BRGR20220916011: Grécka technologická start-upová spoločnosť hľadá množstvo odpadových materiálov na dohodu o obstarávaní
Grécka začínajúca technologická spoločnosť pôsobí v oblasti priemyselných nerastov a kovov, materiálov a energie. Spoločnosť hľadá viaceré zdroje odpadových materiálov, ako sú zvyšky bauxitu, zvyšky z kovopriemyslu alebo oceliarskeho priemyslu, tehly a obkladačky a iný odpad z demolácií, sklenený odpad a popolček zo spaľovania biomasy. Spoločnosť musí mať uzavretú zmluvu o obstarávaní.
 
  20.9.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 278 krát | Zdieľajte na facebooku