Obchodné požiadavky september II/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam obchodných požiadaviek za druhú polovicu mesiaca september 2022.

BRPT20220921001: Portugalský výrobca a distribútor ekologického medu s certifikátom EÚ a inovatívnych a udržateľných produktov Beehive hľadá agentov a distribútorov
Portugalský MSP sa špecializuje na výrobu, balenie a obchod s rôznymi druhmi prírodných produktov Beehive. S organickou certifikáciou (PT-BIO-05) a priemyselnou certifikáciou (PT N 3557 – CE) spoločnosť hľadá medzinárodných partnerov schopných predávať jej produkty v rámci dohody o distribúcii alebo obchodných službách.

BRDK20220922002: Dánska začínajúca spoločnosť hľadá výrobcov vonných sviečok v pohároch.
Dánska začínajúca spoločnosť s vlastnou značkou „By Vallentin“je na ceste k založeniu internetového obchodu s vonnými sviečkami (a farebnými pohármi), ako aj s ďalšími produktmi pre sociálnu starostlivosť. Hľadá preto výrobcov vonných sviečok (v pohároch) a iných sociálnych produktov, napr. vonné tyčinky.
Z logistických dôvodov sú preferovaní európski výrobcovia. Pozrite si fotografie modelov vonných sviečok a pohárov.

BRLT20220922007: Spoločnosť z Litvy hľadá nádobu na fermentovaný mliečny výrobok.
Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 2020. Na základe odporúčaní geriatrov a s cieľom predchádzať častým nedostatkom vitamínu D, vitamínu B12, vápnika a bielkovín si spoločnosť stanovila cieľ. Cieľom bolo vytvoriť jedlo, ktoré by denne obsahovalo vitamíny A, C, D, B12, B9, doplnilo stravu o bielkoviny, vápnik, zinok, antioxidanty a kalórie. 75 percent produktu tvorí prirodzene fermentované kravské mlieko. Fermentované mliečne výrobky sa v tele vstrebávajú lepšie a rýchlejšie ako čisté kravské mlieko. Je oveľa menej pravdepodobné, že spôsobia alergie, pretože fermentácia mení štruktúru mliečnych bielkovín. Fermentované mlieko si vďaka fermentácii zachováva málo laktózy, takže tolerancia tela je zvyčajne vyššia. Firma by rada spolupracovala s partnerom, ktorý by vedel vyrobiť obal na Vami spomínaný produkt.

BRAT20220927016: Rakúska obchodná spoločnosť hľadá výrobcov prírodných mydiel na vlasy (50 - 80 gramov/kus)
Rakúsky klient, ktorým je obchodná spoločnosť pôsobiaca najmä v e-commerce (B2C), hľadá dodávateľa prírodných mydiel na vlasy z európskych krajín. Veľkosť mydla by mala byť medzi 50 - 80 gramami (otvorená pre rôzne prírodné vône) a preferované by boli značkové balenia. Výrobná spoločnosť by mala spĺňať nasledovné požiadavky: kvalitný výrobca, prototyp pred prvou objednávkou, rýchla implementácia a dodávka, dlhoročný partner.

BRIT20220928005: Výrobca vína hľadá nových dovozcov a distribútorov vína
Ornella Bellia Venezia Wines je rodinné vinárstvo so sídlom v Benátkach. Vyrábame kvalitné červené a biele tiché vína ako aj prémiové Prosecco. Vlastníme 70 hektárov viníc medzi vinárskou oblasťou Venezia DOC a kopcami Conegliano-Valdobbiadene a náš predaj zameriavame na bary a reštaurácie. Naše vína predávame v severnom a strednom Taliansku a vo viac ako 14 krajinách Európy a zámoria.

BRSE20220913005: Švédsky predajca produktov pre bábätká/deti hľadá európskych výrobcov detských silikónových produktov.
Švédsky predajca produktov a hračiek pre bábätká/deti hľadá výrobcu detských silikónových produktov, ako sú taniere, hrnčeky, krúžky na zúbky a hračky. Spoločnosť teraz hľadá dlhodobú výrobnú dohodu s európskymi výrobcami detských výrobkov na báze silikónu s bielym označením.

BRUA20220929019: Ukrajinská spoločnosť hľadá nové licencie na výrobu jablčných nápojov (cider)
Ukrajinská spoločnosť má záujem o rozšírenie sortimentu osviežujúcich nápojov z jablkového džúsu. Teraz spoločnosť aktívne vyrába priamo lisovanú jablkovú šťavu. V rámci svojej stratégie rastu na nových medzinárodných trhoch by spoločnosť chcela nájsť skúsených výrobcov cideru, ktorí by mali záujem vyrábať a uvádzať na trh jej produkty na základe licencie.

BRBE20220929020: Belgická spoločnosť hľadá výrobcov interiérových a/alebo exteriérových produktov pre distribúciu na európskom trhu.
Belgická obchodná spoločnosť hľadá zmluvu o výhradnej distribúcii alebo zmluvu o akvizícii. Táto spoločnosť má silnú sieť produktov na konečnú úpravu interiéru a exteriéru a hľadá výrobcu inovatívnych produktov, a to pre oba typy zmlúv. Odbornosťou je rozvoj obchodu a predaja, propagácia značky a to na európskom trhu
 
  3.10.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 274 krát | Zdieľajte na facebooku