Obchodné požiadavky október I/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam obchodných požiadaviek za prvú polovicu mesiaca október 2022.

BRGR20221003001: Grécky výrobca doplnkov krmiva pre zvieratá hľadá suroviny
Grécka spoločnosť pôsobiaca v oblasti rôznych doplnkov krmív pre zvieratá hľadá štyri druhy surovín na ich výrobu. Spoločnosť hľadá výrobcov alebo dodávateľov melasy z cukrovej repy, suchého droždia, fosforečnanu vápenatého a hydrogenfosforečnan vápenatého.

BRES20220601005: Španielsky distribútor fotografických a video produktov hľadá výrobcov akéhokoľvek druhu inovatívnych digitálnych, optických a audio-vizuálnych fotografických produktov ochotných dosiahnuť distribučné dohody.
Španielsky distribútor profesionálnych fotografických a video produktov a zariadení hľadá inovatívne fotografické a video produkty, aby mohol rozvíjať svoje produktové portfólio. Spoločnosť hľadá distribučné zmluvy.

BRLT20221005001: Litovská drevospracujúca spoločnosť hľadá dodávateľov dreva a partnerov
Litovská spoločnosť sa špecializuje na činnosti spracovania dreva. Ako sa podnikanie rozširuje, spoločnosť hľadá dodávateľov dreva a partnerov.

BRGR20220927003: Špecializovaná firma na drevostavby z Grécka hľadá partnera pre dohody o spoločných podnikoch.
Grécka spoločnosť s bohatými skúsenosťami vo výrobe špecializovaných drevených konštrukcií (prefabrikované drevené priehradové nosníky, stojkové a lepené trámy, drevené rámové domy, športové haly, drevené mosty) žiada partnera o dohody o spoločných podnikoch, aby mohla realizovať spoločné stavebné projekty.

BRGR20220927004: Grécke malé a stredné podniky pôsobiace v obchodovaní so špecializovanými chemikáliami pre rôzne priemyselné sektory žiadajú o doplnenie svojho sortimentu o produkty
Grécky dovozca a obchodník s farbivami, pomocnými látkami a inými špecializovanými chemikáliami pre textil, kožu, papier, drevo a ropu požaduje produkty od zahraničných dodávateľov, aby rozšíril svoj existujúci sortiment.

BRFR20221005004: Francúzska biotechnologická spoločnosť, ktorá vyvinula patentované diagnostické testy založené na glykozylovaných biomarkeroch pre onkologický trh, hľadá inštitucionálnych alebo priemyselných investorov.
Francúzska spoločnosť vyrába a predáva patentované diagnostické testy, ktoré sa zameriavajú na rakovinové kmeňové bunky a poskytujú informácie o potenciálnej agresivite rakoviny s cieľom určiť personalizovanú liečbu pacienta. Táto technológia sa už používa pri rakovine hrubého čreva, prsníka a pľúc. Spoločnosť rýchlo hľadá investorov prostredníctvom kapitálovej injekcie, fúzie, akvizície alebo technologickej akvizície.

BRES20221005011: Španielska spoločnosť hľadá výrobcov kovových dielov (prackových opaskov) vyrábaných spoločnosťou MIM (Metal Injection Moulding)
Španielsky výrobca kovových komponentov, doplnkov, bižutérie a šperkov pre luxusný módny priemysel hľadá dodávateľov kovových dielov (nehrdzavejúca oceľ) pre prackový opasok, ktorý spoločnosť vyvíja. Výroba musí prebiehať procesom MIM (Metal Injection Moulding). Hľadá dodávateľské zmluvy.

BRFR20221006004: Ekologický francúzsky MSP hľadá zahraničných partnerov na dodávku korku, rastlinných vlákien alebo celulózových tkanín s bavlnenou podšívkou na výrobu špičkových vegánskych tašiek
Francúzska podnikateľka mala bohaté skúsenosti vo veľkom luxusnom dome ako výrobca koženého tovaru. V roku 2019 začala svoju vlastnú činnosť na báze ekozodpovednosti ako dizajnérka a výrobca koženej galantérie a šperkov pre mužov a ženy. V súčasnosti hľadá nových dodávateľov korku podšitého bavlnou, rastlinných vlákien či celulózy v kotúčoch vo viacerých farbách. Výrobcovia takýchto druhov kvalitných a prírodných materiálov sú vyhľadávaní ako dlhodobí partneri na základe dodávateľských zmlúv.

BRFI20221006010: Fínska dizajnérska spoločnosť hľadá výrobcu nábytku/drevených dielov pre svoje funkčné riešenia kancelárskych priestorov
Spoločnosť vytvára zdravé a funkčné kancelárske prostredie trvalo udržateľným spôsobom. Ich podporné priestorové riešenia a tiché priestorové jednotky/konferenčné miestnosti umožňujú každému priestoru vyhovieť rôznorodosti používateľov a spôsobov práce a nábytok je možné zostaviť bez štrukturálnych zmien. Spoločnosť hľadá zmluvného výrobcu najmä v pobaltských krajinách.

BRPL20221013021: Poľská výrobno-obchodná spoločnosť hľadá dodávateľa nakladaných paradajok.
Poľská spoločnosť vyrába hlavne nakladanú a marinovanú zeleninu a súvisiace produkty, ako sú šťavy z nakladanej zeleniny. Je tiež dodávateľom čerstvej lúpanej, celej alebo krájanej, balenej zeleniny pre individuálnych zákazníkov alebo pre HoReCa market, hotely a catering. Pre túto chvíľu má spoločnosť záujem nájsť dodávateľa nakladaných paradajok (celé, balené v sudoch).

BRFR20220825008: Francúzsky MSP špecializujúci sa na koncepciu a distribúciu produktov pre voľný čas hľadajú výrobcov procesu šitia a strihania s cieľom vyvinúť nový inovatívny batoh
Francúzska spoločnosť hľadá konkurencieschopných priemyselných partnerov v procese tvorby batohu. Zameriavajú sa na krátkodobú výrobnú spoluprácu so spoločnosťami z pobaltských štátov a východnej Európy.

BRDK20221013026: Dánska spoločnosť hľadá dodávateľov porcelánu a kameniny
Dánska spoločnosť predáva drahý dizajnový tovar (šálky, taniere atď.) a hľadá dodávateľov porcelánu a kameniny.

BRPL20221014017: Poľský obilný mlyn s dlhou rodinnou tradíciou hľadá dodávateľov obilnín.
Poľský bezlepkový a tradičný mlyn hľadá dodávateľov obilia na mletie na múky a pekárske zmesi (koláče, vafle, chlieb).

BRCA20221014033: Kanadský MSP hľadá distribútorov pre svoju integrovanú platformu elektronických zdravotných záznamov založenú na cloude
Kanadské malé a stredné podniky hľadajú distribútorov lekárskeho softvéru, ktorí by uzatvorili zmluvu o distribučných službách, licenčných alebo všeobecných službách.
 
  17.10.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 287 krát | Zdieľajte na facebooku