Technologické požiadavky október I/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam technologických požiadaviek za prvú polovicu mesiaca október 2022.

TRNL20221003006: Riešenia prirodzeného chladenia hľadali pre domy, ktoré majú byť udržateľne renovované
Holandská bytová spoločnosť s viac ako 4000 sociálnymi nájomnými domami hľadá riešenie, ktoré dokáže zabezpečiť prirodzené chladenie domov, ktoré sa majú v najbližších rokoch zrekonštruovať. Riešenia chladenia domov, ktoré nevyplývajú z dodatočnej inštalácie, ale ktoré už v návrhu zabraňujú prehrievaniu. Hľadajú sa dlhodobí partneri, architekti, stavební inžinieri, odborníci na inštaláciu, klímu a krajinu s inovatívnymi a ucelenými riešeniami, ktorí môžu podporiť realizáciu.

TRES20221006003: Pád stromov na elektrické vedenia, zníženie a posúdenie škodlivého vplyvu
Baskická spoločnosť (severné Španielsko) spustila výzvu v rámci otvorenej inovačnej platformy: ako možno minimalizovať riziká pádu stromov cez elektrické vedenie v dôsledku zmeny klímy?
Spoločnosť, ktorá je členom inovačného centra globálnych inteligentných sietí, je ochotná zapojiť sa s partnermi do obchodnej dohody s dohodami o technickej pomoci na riešenie tejto environmentálnej výzvy.

TRFR20221011014: Francúzska spoločnosť hľadá európskeho výrobcu vysokovýkonných smerových spojok používaných v polovodičových výkonových zosilňovačoch na testovanie radaru, satelitnej komunikácie a elektromagnetickej kompatibility/imunity
Francúzska spoločnosť sa špecializuje na RF a mikrovlnné komponenty. SME hľadá vysokovýkonné dvojsmerové spojky, aby sa spojili s vlastnými zlučovačmi výkonu. Partner by mal navrhnúť a/alebo vyrobiť vysokovýkonné smerové spojky ideálne od 10 kHz do 400 MHz alebo až do 1 GHz. Produkty musia byť bez ITAR, to znamená bez akýchkoľvek vývozných obmedzení. S výrobcom takýchto komponentov a so sídlom v Európe sa hľadá obchodná dohoda s technickou pomocou.

TRNL20221014032: Ako môže Tegelgroep Nederland vyvinúť udržateľné záhradné dlaždice?
Tegelgroep Nederland BV (TGN) je celoštátny veľkoobchod s keramickými obkladmi, podlahami a záhradnými obkladmi. TGN sídli v Gelderlande a má približne 100 zamestnancov. Prostredníctvom spoločností zaoberajúcich sa obkladmi a dlažbami dodáva TGN podlahové a nástenné obklady na podlahy obchodov a showroomov takmer všetkým veľkým maloobchodným reťazcom v Holandsku. Prostredníctvom približne 600 nezávislých maloobchodných spoločností dodáva TGN nástenné, podlahové a/alebo záhradné obklady na spotrebiteľský trh.
 
  17.10.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 292 krát | Zdieľajte na facebooku