Technologické požiadavky október II/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam technologických požiadaviek za druhú polovicu mesiaca október 2022.

TRCA20221024017: Dodávateľ IoT zariadení hľadá partnerstvo s platformou digitálneho zdravia a poskytovateľmi služieb
Tektelic vyvíja zariadenia internetu vecí využívajúce bezdrôtové technológie s nízkou spotrebou energie a s dlhým dosahom so zameraním na monitorovanie zdravia dýchacích ciest. Ich zariadenia sú navrhnuté na 3-4 mesačnú výdrž batérie a nie sú závislé od Wi-Fi alebo mobilnej infraštruktúry. Chcú vstúpiť na trh s poskytovateľmi riešení platformy Digital Health Platform, ktorí hľadajú spoľahlivé, presné a škálovateľné zariadenia, ktoré by do ich platformy poskytovali cenné údaje.

TRDE20221025021: Gamifikačné riešenia vyhľadávané nemeckou logistickou spoločnosťou
Nemecká logistická spoločnosť sa snaží implementovať gamifikačné prvky do procesov na zlepšenie motivácie zamestnancov a celkových výsledkov. Hľadané sú začínajúce podniky alebo mladé MSP z IT sektora s odbornými znalosťami v oblasti gamifikačných riešení pre dohody o technickej spolupráci. Testovacie prevádzky a pilotná aplikácia sú možné na mieste. K dispozícii je počiatočný kapitál v počiatočnom štádiu. Táto požiadavka je súčasťou otvorenej inovačnej výzvy v kontexte Európskeho dňa logistických inovácií (8. a 9. decembra).

TRIT20221023003: Spoločnosť so sídlom v Taliansku, ktorá sa špecializuje na pestovanie organického kanabisu farmaceutickej kvality bohatého na CBD a CBG, hľadá partnerov pre spoločný vývoj výskumných projektov zameraných na vývoj nových procesov a nových produktov z kanabisu.
Mladá spoločnosť založená staršími výskumníkmi so silnými odbornými znalosťami v oblasti pestovania organického kanabisu triedy vhodného na farmaceutické použitie a súvisiacich produktov vyrobených z kanabisu, spolu s podporou a spoluprácou partnerov z celého sveta, implementuje inovatívne pestovateľské systémy a produkty. hľadajú ďalších partnerov (z kozmetického, wellness, zdravotného a farmaceutického sektora) na spoločný rozvoj súvisiacich projektov (ktoré budú predložené na verejné financovanie)

TRDE20221027025: Hľadá sa digitálne rezervačné riešenie, ktoré umožňuje rezerváciu časových úsekov pre bezpečnostné kontroly na medzinárodných letiskách
Veľký nemecký prevádzkovateľ letísk hľadá virtuálny radový nástroj na rezerváciu časových úsekov pre bezpečnostné kontroly na letiskách. Hľadaným riešením môže byť už existujúci produkt alebo nový vývoj.
Predpokladá sa spolupráca v rámci výskumnej a vývojovej spolupráce alebo obchodnej dohody.
 
  2.11.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 208 krát | Zdieľajte na facebooku