Obchodné požiadavky október II/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam obchodných požiadaviek za druhú polovicu mesiaca október 2022.

BRNL20221015001: Garment Manufacturing Agency & Fashion Brand hľadá výrobcov CMT konfekcie vo východnej Európe
Dutch Garment Manufacturing Agency & Fashion Brand hľadá východoeurópskeho výrobcu (CMT) odevov s overenými skúsenosťami s výrobou pre európske módne značky a silnými internými vývojovými schopnosťami. Akceptované množstvá: od 50ks do 700ks. MSP ponúka obchodnú alebo outsourcingovú alebo dodávateľskú zmluvu.

BRFR20220905014: Dodávateľ prútených košíkov
Francúzska 50-ročná spoločnosť, špecializujúca sa na výrobu Plancha, Barbecue a krbových doplnkov, hľadá dodávateľa prútených košov pre svoj sortiment krbových doplnkov.

BRLT20221019008: Litovská spoločnosť hľadá dodávateľov nízkovýkonových prevodových motorov s asynchrónnymi motormi
Spoločnosť z Litvy sa zaoberá výrobou nízkoenergetických automatizovaných, univerzálnych kotlov na biopalivá a ich príslušenstva. V súčasnosti má spoločnosť záujem spolupracovať s dodávateľmi nízkovýkonových prevodových motorov s asynchrónnymi motormi.

BRDE20221013010: Nemecký dodávateľ zariadení na lokálnu výrobu elektriny a tepla a skladovanie vo vodíku hľadá servisného partnera
Saská spoločnosť predáva, inštaluje a udržiava zariadenia na výrobu elektriny a tepla. Sortiment zahŕňa (vodíkové) kogeneračné zariadenia, elektrolyzéry na výrobu vodíka, skladovanie vodíka a solárne tepelné zariadenia na prenos tepla, napr. zo slnečnej energie alebo na výrobu zeleného vodíka. Hľadajú sa partneri na vytvorenie servisnej siete pre údržbu a optimalizáciu zariadení na kombinovanú výrobu tepla a elektriny.

BRBG20221016001: Bulharský výrobca hľadá dodávateľa trvalo udržateľných obalov
Bulharský výrobca vysoko kvalitnej morskej soli hľadá dodávateľa trvalo udržateľných obalov pre svoj špičkový produkt - Fleur de sel

BRES20220601006: Španielska petrochemická spoločnosť hľadá poskytovateľov inovatívnych produktov v automobilovom sektore s cieľom dosiahnuť distribučné dohody
Španielska petrochemická spoločnosť so širokou distribučnou sieťou v automobilovom sektore, vrátane poľnohospodárskych a priemyselných vozidiel, hľadá inovatívne produkty, aby doplnila svoj katalóg. Distribučnú sieť spoločnosti tvoria veľkoobchody, predajne náhradných dielov, čerpacie stanice, predajcovia automobilov, maloobchody atď. , takže bude hodnotený každý inovatívny produkt vhodný pre tieto kanály. Spoločnosť hľadá distribučné zmluvy

BRFR20221024007: Francúzsky výrobca jachtárskeho vybavenia hľadá nových dodávateľov neoprénových látok so sídlom v Európe
Francúzsky výrobca jachtárskeho vybavenia hľadá nových dodávateľov neoprénových látok so sídlom v Európe. Tieto neoprénové látky by sa mali dodávať v kotúčoch, 10 000 – 15 000 metrov za rok.

BRFR20221024011: Francúzsky výrobca jachtárskeho vybavenia hľadá nových dodávateľov akrylovej priadze so sídlom v Európe.
Francúzsky výrobca jachtárskeho vybavenia hľadá nových dodávateľov akrylovej priadze so sídlom v Európe. 80 ton ročne.

BRFR20221026005: Francúzska spoločnosť hľadá dodávateľov sklenených fliaš na ovocné šťavy, rôzne nealkoholické šumivé nápoje a cidery
Francúzska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu ovocných štiav, ciderov, nealkoholických šumivých nápojov, ale aj limonád, pív a rôznych perlivých aperitívov hľadá dodávateľov sklenených fliaš. Firma má záujem o 1 l a 75 cl sklenenú bielu fľašu a 75 cl sklenenú zelenú fľašu.

BRPL20221028008: Poľská obchodná spoločnosť pôsobiaca najmä v stavebníctve hľadá výrobcov konštrukcií pre fotovoltaiku na ploché strechy.
Táto poľská obchodná spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom rôznych produktov používaných v stavebníctve ako sú: kovové komponenty pre odkvapové systémy, hroty na ochranu proti vtákom, snehové zábrany, fotovoltaické držiaky a solárne stožiare, strešné doplnky. Spoločnosť postupne rozširuje katalóg svojich produktov, reaguje na špecifické potreby svojich klientov, domácich aj zahraničných. V súčasnosti sú žiadaní výrobcovia oceľových alebo hliníkových konštrukcií pre fotovoltaiku pre použitie na plochých strechách.

BRDK20221027017: Dánska spoločnosť hľadá výrobcu kvalitného, textilného, izolačného kuchynského vybavenia.
Dánska spoločnosť navrhuje a predáva moderný izolačný textilný výrobok a hľadá výrobcu vysokokvalitných textilných výrobkov. Produktom je textilný “haybox”, ktorý umožňuje koncovým zákazníkom šetriť energiu a peniaze pri varení.

BRBG20221031008: Bulharská továreň na spracovanie medu a úľová farma hľadá dodávateľov surového konvenčného a organického medu/produktov z medu
А Bulharská spoločnosť na výrobu a spracovanie medu hľadá medzinárodných partnerov na základe dodávateľskej zmluvy, aby rozšírila svoje portfólio medu/medových produktov a podiel na trhu v Európe a mimo nej.
 
  2.11.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 105 krát | Zdieľajte na facebooku