Obchodné požiadavky november I/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam obchodných požiadaviek za prvú polovicu mesiaca november 2022.

BRDE20221101003: Nemecká spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába inovatívne záhradné dekorácie, hľadá miestnych predajcov (záhradné centrá, butiky), agentov a veľkoobchodníkov.
Nemecká firma navrhuje a vyrába vlastné záhradné dekorácie. Hľadajú maloobchodníkov, butiky, záhradné centrá, agentov a veľkoobchodníkov na dlhodobú obchodnú spoluprácu.

BRJP20221102001: Japonská obchodná spoločnosť sa snaží zastupovať partnera z EÚ poskytujúceho chemikálie a zlúčeniny pre elektronický sektor prostredníctvom obchodnej alebo dodávateľskej zmluvy
Japonská obchodná spoločnosť by sa chcela stať partnerom spoločnosti z EÚ, ktorá poskytuje chemikálie a zlúčeniny na výrobu elektród a iné aplikácie v elektronickom sektore. Chcú zastupovať tohto partnera EÚ na japonskom trhu vo forme obchodnej alebo dodávateľskej zmluvy. Hľadajú partnera, ktorý môže dodávať vysoko kvalitné chemikálie a zlúčeniny.

BRJP20221102002: Japonská spoločnosť na trhu priemyselnej automatizácie hľadá automatizačné riešenia, ako sú robotické periférie, ktoré by zastupovala ako agent a distribuovala
Japonská spoločnosť je významným hráčom na ich domácom trhu priemyselnej automatizácie av súčasnosti hľadá relevantné produkty a technológie v EÚ, aby rozšírila svoju produktovú radu. Spoločnosť sa zaujíma najmä o robotiku a jej periférie, ako sú senzory a bezpečnostné zariadenia, ktoré inovatívne využívajú riešenia IoT (Internet of Things) a Industry 4.0. Partnerstvo by malo formu zmlúv o obchodnom zastúpení a distribučných službách.

BRRO20221101007: Rumunská spoločnosť, distribútor priemyselných zariadení, hľadá nové produkty s nízkou spotrebou energie najmä z krajín EÚ.
Rumunská spoločnosť so skúsenosťami s distribúciou zariadení z viacerých priemyselných sektorov chce rozvíjať a rozširovať rozmanitosť produktov vo svojom sortimente, najmä priemyselné zariadenia s nízkou spotrebou energie. Ponúka pôsobiť ako distribútor alebo obchodný zástupca na rumunskom trhu pre nové produkty, poskytované najmä dodávateľmi z EÚ.

BRDE20221103015: Nemecký internetový predajca hľadá kovovýrobu na výrobu hrotov na ochranu vtákov na základe zmluvy o outsourcingu
Nemecká zásielková spoločnosť, ktorá sa špecializuje na personalizované darčekové predmety, produkty pre domácnosť a záhradu, by rada ďalej rozširovala svoje portfólio rôznych záhradných produktov. Hľadajú teda výrobcov alebo veľkoobchodníkov, ktorí sú schopní vyrábať hroty na ochranu vtákov. Spolupráca zahŕňa uzatvorenie outsourcingu alebo obchodnej dohody.

BRDK20221104003:Dánsky MSP hľadá výrobcov na výrobu záchranných viest pre vodné športy.
Dánsky MSP so sídlom v severnej časti Dánska hľadá výrobcov na výrobu záchranných viest pre vodné športy. Záchranná vesta je pozoruhodná tým, že je vyrobená z pružnej látky (plavkový materiál), je manuálne nafukovacia a umiestnená na hornej časti hrudníka, čo umožňuje jej nosenie pri športe, ktorý si vyžaduje veľkú flexibilitu, ako je napríklad surfovanie. Dánsky SME hľadá dohodu o výrobe.

BRRO20221108017: Rumunská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu ručne vyrábanej zmrzliny hľadá dodávateľov surovín a zariadení na dohodu o partnerstve s dodávateľmi
Rumunská spoločnosť pôsobiaca vo výrobe ručnej zmrzliny má záujem nájsť obchodných partnerov - dodávateľov a výrobcov surovín a zariadení v zahraničí na spoluprácu v rámci dodávateľsko-výrobnej zmluvy.

BRDK20221026003: Dánsky výrobca klasických dverí a okien hľadá výrobcov pre svoje drevené okná
Dobre zavedená dánska spoločnosť vyrába okná staromódneho tradičného dizajnu v kombinácii s modernými technikami na výrobu okien, ktoré sa hodia do klasických budov, pričom sú plne funkčné a majú moderné izolačné vlastnosti. Aby uspokojili svoj rýchlo rastúci dopyt, hľadajú stredoeurópske a východoeurópske spoločnosti, ktoré im budú vyrábať okná na základe výrobnej zmluvy.

BRSE20221013009: Švédsky MSP poskytujúci pracovnú silu a ubytovanie hľadá podniky v stavebnom priemysle schopné pracovať v rámci projektov vo Švédsku.
Švédsky MSP poskytujúci pracovnú silu a ubytovanie hľadá podniky schopné pracovať na krátkodobých a dlhodobých projektoch vo Švédsku. Firma hľadá odborné a technické zručnosti ako elektrikári, podlahári, pokrývači, klampiarstvo, koberce, štukatérov, maliarov budov, vzduchotechnika, CNC technikov, zváračov, montážnikov do priemyslu.

BRES20221114005: Podpora kultúry zdieľania práce a znalostí v digitálnych nástrojoch v rámci administratívy
Kabinet pre digitálnu a podnikovú stratégiu provinčnej vlády Biskaj (severné Španielsko) spustil výzvu prostredníctvom otvorenej inovačnej platformy: Ako podporiť zdieľanie pracovných miest a znalostí, ktoré podporí prijatie nových technologických nástrojov medzi ich pracovnými tímami. Hľadá sa obchodná dohoda s potenciálnym partnerom.

BRES20221115004: Začlenenie spätnej väzby používateľov do rozhodovacích procesov
Kabinet pre digitálnu a podnikovú stratégiu provinčnej vlády Biskaj (severné Španielsko) spustil výzvu prostredníctvom otvorenej inovačnej platformy: Ako získať významnú spätnú väzbu a informácie od používateľov občianskej poradne a vniesť ich do rozhodovacích procesov v rámci administratívy. Hľadá sa obchodná dohoda s partnerom typu IKT.
 
  16.11.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 259 krát | Zdieľajte na facebooku