Technologické požiadavky november I/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam technologických požiadaviek za prvú polovicu mesiaca november 2022.

TRNL20221102018: Holandská spoločnosť hľadá partnera na vývoj systému na predpovedanie nákladov s umelou inteligenciou na predpovedanie nákladov na rozšírenie výstavby ich siete z optických vlákien
Holandská spoločnosť potrebuje systém na predpovedanie nákladov, ktorý využíva technológiu umelej inteligencie (AI) na triedenie informácií, ktoré sú k dispozícii. Hľadajú partnerov, ktorí môžu začať v malom (Agile) a sú ochotní učiť sa a rozvíjať spolu s holandskou spoločnosťou. Ponúkajú obchodnú dohodu s technickou pomocou pre potenciálnych partnerov, ktorí môžu vyvinúť systém predpovedania nákladov, ktorý využíva AI.

TRES20221013014: Baskická priemyselná spoločnosť hľadá start-upy so zdravotníckymi pomôckami, aby urýchlili svoje podnikanie nastavením výrobných procesov ISO 13485 a ISO 7 dodržiavanie čistých priestorov
Baskická priemyselná spoločnosť hľadá začínajúcich podnikateľov so zdravotníckymi pomôckami, aby urýchlili svoje podnikanie nastavením výrobných procesov ISO 13485 a ISO 7 v súlade s čistými priestormi. Podpora priemyselnej akcelerácie pozostáva z:
- Výroba zdravotníckych pomôcok na kľúč a ľudské zdroje potrebné na jej implementáciu
- Investície do výrobných procesov
- 500 m2 čistej miestnosti v priemyselnej budove s rozlohou 1 000 m2 (voliteľné rozšírenie až na 3 000 m2)
- Podpora globálnej stopy

TRNL20221103013: Partnera v oblasti umelej inteligencie, ktorého hľadá holandský poskytovateľ telematiky a internetu vecí, aby spoločne vyvinuli pokročilé služby v oblasti správy vozového parku a majetku.
Holandská spoločnosť pôsobiaca v oblasti správy vozového parku a majetku predstavila nový produkt RFID, ktorý podstatne zvýšil množstvo dostupných údajov. Na spoločný vývoj nových pokročilých služieb pre svojich klientov hľadajú AI-partnera, ktorý im môže pomôcť zachytiť tieto dáta v rámci dohody o výskume a vývoji alebo zdieľania príjmov. Táto technologická požiadavka sa týka inovačnej výzvy zverejnenej na otvorenej inovačnej platforme.

TRNL20221104010: Holandská spoločnosť v oblasti vytrvalostných športov chce zachytiť predchádzajúce výsledky načasovania, aby si vybudovala osobné profily športovcov
Holandská spoločnosť je globálnou značkou vytrvalostných festivalov, ktorá sa zameriava predovšetkým na triatlon na dlhé a stredné trate, pričom počas jedného víkendu ponúka atraktívne sprievodné podujatia pre všetky vekové kategórie a zdatnosti. Podujatia sa konajú na ikonických a historických miestach po celom svete. Spoločnosť v súčasnosti ponúka 35 podujatí v 30 krajinách s globálnym dosahom, ale zachováva si osobnú a miestnu príťažlivosť podujatí.

TRNL20221108020: Holandská spoločnosť hľadá udržateľnú alternatívu pre svoje plastové obaly aktívnych farmaceutických prísad (=API).
Holandská farmaceutická spoločnosť chce distribuovať svoje vysoko účinné aktívne farmaceutické zložky v udržateľnejšom balení. Spoločnosť preto hľadá alternatívy pre ich plastové obaly v rámci zmluvy o technickej spolupráci alebo licenčnej zmluvy.

TRLV20221109019: Lotyšská spoločnosť hľadá dodávateľa/distribútora mikročipov a ďalších potrebných detailov pre fiškálny blok.
Lotyšská spoločnosť chce vytvoriť vlastný fiškálny blok pre POS systémy a hľadá spoločnosť, ktorá distribuuje produkty ako - mikročipy a ďalšie potrebné detaily pre fiškálny blok.

TRCA20221109024: Kanadský MSP hľadá jednoduché digitálne diagnostické nástroje pre pracovníkov primárnej starostlivosti, ktoré možno použiť na zber digitálnych údajov o pacientoch (napr. kardiológia, dermatológia, krvný tlak atď.)
Kanadské malé a stredné podniky hľadajú jednoduché digitálne diagnostické nástroje pre pracovníkov primárnej starostlivosti, ktoré možno použiť na zhromažďovanie digitálnych údajov o pacientoch na uzavretie obchodnej zmluvy s technickou pomocou alebo dohody o spolupráci pri výskume a vývoji.

TRFR20221110004: Francúzsky MSP hľadajúci technologické alebo digitálne riešenie alebo inovatívny marketingový prístup, aby nahradil nedostatok zmyslových skúseností pri predaji čuchových produktov online
Francúzsky MSP pôsobiaci vo vývoji prírodných organických parfumov hľadá originálne riešenie, ktoré umožní svojim zákazníkom objavovať vône na diaľku. Spoločnosť má záujem o nové riešenia digitálneho marketingu na predaj čuchových produktov alebo nové dostupné technológie umožňujúce prenášať vône na diaľku. Spoločnosť hľadá partnerov, ktorí takéto technológie alebo riešenia vyvinuli, aby ich otestovali a prípadne kúpili.
 
  16.11.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 202 krát | Zdieľajte na facebooku