Obchodné požiadavky november II/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam obchodných požiadaviek za druhú polovicu mesiaca november 2022.

BRES20220718005: Španielska spoločnosť špecializujúca sa na komercializáciu domácich potrieb ponúka distribučné služby európskym výrobcom ochotným vstúpiť na španielsky trh.
Španielske firmy hľadajú výrobcov predmetov dennej potreby, ako sú hliníkové a kovové sušiaky bielizne, drevené vešiaky, drevené kolíky, podložky pre šteniatka, aby mohli ponúkať služby komercializácie na národnom trhu.

BRPL20221116014: Poľská spoločnosť pôsobiaca v priemyselnom sektore ponúka distribučné služby európskym výrobcom ochotným vstúpiť na poľský trh
Spoločnosť bola založená v roku 2010 ako odpoveď na potreby spoločností, ktoré hľadajú komplexné poradenstvo a pomoc pri vedení podnikania a rozvoja. So sídlom v Zywiec, Ponad a jej hlavná činnosť je široko chápaná ako priemyselné poradenstvo.

BRUA20221116019: Ukrajinská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou bezpečných kanalizačných šachiet a zavádzaním tohto systému do mestskej infraštruktúry hľadá investície
Spoločnosť navrhuje implementáciu programu "Bezpečné mesto" Studňa + šachta + uzáver... Náklady na časté nákupy nového materiálu - chýbajúce diely - šachty, káble, žeriavy - sú veľké straty. Po inštalácii špeciálnych zámkov na šachtové poklopy sú ekonomické problémy miest vyriešené - šachtové poklopy, káble a vodiče a úžitkové výrobky pod nimi prestanú miznúť. A čo je najdôležitejšie, zníži sa počet zranení ľudí a dopravných nehôd.

BRPL20221116020: Potápačský klub hľadá potápačské centrá na spoluprácu na základe obchodnej dohody.
Potápačský klub so sídlom na západe Poľska od 17 rokov hľadá potápačské centrá na získanie potápačských zručností potvrdených certifikátmi. Plánuje spoluprácu na základe obchodnej dohody.

BRFR20221118014: Francúzska spoločnosť sa špecializuje na renováciu starých veľkých numerických tlačiarní a hľadá partnerov
DG Systeme je spoločnosť, ktorá sa od roku 2009 špecializuje na renováciu a odstraňovanie znečistenia veľkoformátových numerických tlačiarní. Francúzska spoločnosť hľadá partnerov, ktorí sa chcú zbaviť alebo opraviť tento konkrétny typ starého zariadenia.

BRFR20221122018: Francúzska spoločnosť ponúka dohodu o distribučnom obchodnom zastúpení výrobcom inovatívnych a udržateľných hračiek pre deti, ktoré túžia vstúpiť na francúzsky trh
Francúzska spoločnosť špecializujúca sa na propagáciu a distribúciu inovatívnych a udržateľných hračiek pre deti sa snaží rozšíriť svoje portfólio. Spoločnosť by chcela založiť obchodné zastúpenie alebo distribučnú zmluvu s európskymi výrobcami, ktorí majú záujem rozšíriť svoje aktivity vo Francúzsku.

BRDK20221123003:Dánska spoločnosť Petit Philou hľadá výrobcov malých bábik a hračiek.
Petit Philou je dánska začínajúca spoločnosť, ktorej cieľom je vyvíjať, navrhovať a predávať (online a vo fyzických obchodoch) bábiky malých rozmerov a iné malé hračky a Petit Philous hľadá výrobcov takýchto produktov.

BRFR20221123011: Francúzska spoločnosť špecializujúca sa na inovatívne, ekologické vybavenie bazénov hľadá výrobcov produktov vstrekovania plastov na výrobu v Európe.
Francúzska spoločnosť špecializujúca sa na inovatívne vybavenie bazénov, ktoré umožňuje efektívne a bez námahy čistiť povrchy bazénov, hľadá v Európe výrobcu vstrekovania plastov. Do úvahy prichádza spolupráca na základe dohody o výrobe.

BRSE20221103008: Výrobca kvalitných drevených stoličiek
Švédska spoločnosť navrhla novú sériu dreveného nábytku v štýle Gustavian a hľadá výrobcov v Európe s pokročilým obrábaným parkom vrátane CNC na základe zmluvy o outsourcingu.

BRES20221123022: Španielsky výrobca nábytku pre školy a komunity hľadá dodávateľov brezového dyhového dreva
Španielsky výrobca školského a komunálneho nábytku hľadá drevo z brezovej dyhy na výrobu niekoľkých produktov (stoličky, stoly atď.). Spoločnosť hľadá dodávateľské zmluvy

BRBE20221123018: Belgický obchodný zástupca ponúka zmluvu o obchodnom zastúpení pre potraviny, poľnohospodárske produkty a morské plody
Belgický obchodný zástupca sa špecializuje na potravinársky sektor a ponúka obchodné zastúpenie v Belgicku.

BRSE20221117010: Švédsky MSP hľadá textilného výrobcu pre svoj značkový rad dámskej bielizne
Švédske MSP hľadá textilnú výrobu pre svoj pripravovaný rad dámskej bielizne. Ich prvé uvedenie na trh bude zahŕňať nohavičky v rôznych veľkostiach vyrobené z polyamidu a elastanu na každodenné nosenie. Spoločnosť vyvinula vlastný dizajn pre svoje produkty, kde sú prototypy vrátane materiálu a rozmerov pripravené na výrobu.

BRFR20221124012: Francúzska predajná agentúra špecializujúca sa na zdravotnícky priemysel hľadá výrobcov zdravotníckych pomôcok a zariadení pre obchodné zastúpenie/distribučné zmluvy pre Francúzsko a trhy MEA.
Francúzska predajná agentúra špecializujúca sa na propagáciu a distribúciu inovatívnych zdravotníckych pomôcok by chcela uzavrieť obchodnú/distribučnú zmluvu s výrobcami v medicínskom, zdravotníckom alebo farmaceutickom priemysle, ktorí majú záujem rozšíriť svoje aktivity vo Francúzsku a na Strednom východe a v Afrike (MEA). Zohľadnia sa aj ďalšie súvisiace odvetvia, ako je ekológia.

BRRO20221125007: Rumunský výrobca luxusných slow fashion výrobkov pre ženy hľadá dodávateľov pre ekologicky certifikované konopné, ľanové a vlnené textílie na základe dodávateľských zmlúv.
Rumunská spoločnosť vyrába špičkové, jedinečné a malosériové dámske oblečenie na základe originálnych návrhov spoločnosti. Produkty sú vyrábané s použitím trvalo udržateľných postupov a prírodných materiálov v nasledujúcich kategóriách: košele, nohavice, bundy, kabáty, sukne a šaty. Spoločnosť má záujem identifikovať nových dodávateľov pre ekologicky certifikované konopné, ľanové a vlnené textílie na základe dodávateľských zmlúv.

BRRO20221108018: Rumunská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu ručne vyrábanej zmrzliny hľadá dodávateľov surovín na dohodu o partnerstve s dodávateľmi
Rumunská spoločnosť pôsobiaca vo výrobe ručnej zmrzliny má záujem nájsť obchodných partnerov - dodávateľov a výrobcov surovín v zahraničí pre spoluprácu v rámci dodávateľsko-výrobnej zmluvy.

BRRO20221128008: Rumunský výrobca riešení papierových obalov hľadá medzinárodných obchodných partnerov schopných dodávať rolky kraftového papiera ako surovinu na základe dodávateľských zmlúv
Rumunská spoločnosť vyrába širokú škálu ekologických papierových obalových riešení pre potravinárske a nepotravinárske výrobky v rôznych priemyselných odvetviach vrátane pohostinstva, chleba a pekárne, maloobchodu, farmácie atď. Na zabezpečenie vynikajúcej kvality produktov spoločnosť hľadá nových medzinárodných obchodných partnerov schopných dodávať rolky kraftového papiera ako surovinu. Spolupráca bude založená na dodávateľských dohodách.

BRRO20221128011: Rumunský poskytovateľ služieb starostlivosti o oči a distribútor okuliarových rámov a šošoviek hľadá medzinárodných obchodných partnerov schopných ponúknuť kvalitné okuliarové rámy a šošovky na základe dodávateľských alebo obchodných zmlúv
Rumunský poskytovateľ služieb starostlivosti o oči ponúka oftalmologické konzultácie a predpisuje okuliare a kontaktné šošovky. Spoločnosť ponúka aktuálne riešenia v oblasti lekárskych testov a meraní, ako aj dioptrické okuliare a šošovky dostupné na rumunskom trhu prostredníctvom priameho predaja alebo distribučných služieb. S cieľom rozšíriť svoje produktové portfólio spoločnosť hľadá medzinárodných obchodných partnerov schopných ponúkať kvalitné okuliare a šošovky na základe dodávateľských alebo obchodných zmlúv.

BRDE20221129024: Nemecká obchodná spoločnosť hľadá kozmetické doplnky od európskych výrobcov na distribúciu
Popredná nemecká obchodná spoločnosť sa snaží do svojho portfólia pridať udržateľné kozmetické doplnky a položky životného štýlu vyrobené v Európe. Produkty sa predávajú v drogériách, parfumériách a diskontoch. Výrobní partneri sa hľadajú pre distribučné zmluvy.

BRBG20221130008: Bulharská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na distribúciu satelitných zariadení, hľadá výrobcov satelitného hardvéru a komponentov
Distribúcia profesionálnej satelitnej techniky
 
  8.12.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 205 krát | Zdieľajte na facebooku