Obchodné požiadavky december I/2022

Hľadáte nové možnosti ako rozšíriť Vaše podnikanie? Aktualizovali sme zoznam obchodných požiadaviek za prvú polovicu mesiaca december 2022.

BRLT20221129020:Litovská spoločnosť hľadá personálne agentúry, personálne spoločnosti na prácu na základe zmluvy o outsourcingu
Litovská spoločnosť pracuje v oblasti dočasných zamestnancov a ľudských zdrojov. Spoločnosť hľadá partnerov (náborové agentúry, personálne spoločnosti), ktorí by mohli pomôcť s ľudskými zdrojmi (zamestnancov) z Českej republiky, Slovenska, Slovinska, Bulharska, Rumunska, Chorvátska. Ponúka sa im spolupráca na základe zmluvy o outsourcingu.

BRUA20221129016: Ukrajinský podnik dodáva široký sortiment výkonových elektrických zariadení napäťovej triedy od 6 do 500 kV pre spotrebiteľov Ukrajiny a CIS krajín.
Spoločnosť už viac ako 18 rokov úspešne pôsobí na elektrotechnickom trhu Ukrajiny, dodáva elektrozariadenia popredných svetových a domácich výrobcov: výkonové transformátory, reaktory, rozvodné zariadenia 6 - 330 kV a je tiež výrobcom zariadení distribučných rozvádzačov 6 - 35 kV. Výrobná základňa podniku je vybavená moderným zariadením, ktoré zabezpečuje výrobu produktov podľa progresívnych technologických požiadaviek.

BRPL20221202010: Poľský hydinový bitúnok hľadá dodávateľa kurčiat
Veľká poľská firma hľadá chovateľov hydiny na nákup zvierat na základe dodávateľskej zmluvy. Spoločnosť má vlastný vozový park s možnosťou napájania zvierat, preto je schopná prepravovať zvieratá aj zo vzdialených miest.

BRFR20221202012: Francúzsky distribútor klampiarskych výrobkov chce získať distribútora alebo dovozcu klampiarskych výrobkov na základe zmluvy o nadobudnutí.
Francúzsky distribútor inštalatérskych výrobkov chce získať nemecké, španielske, talianske alebo akékoľvek európske spoločnosti, ktoré dovážajú alebo predávajú inštalatérske výrobky. Francúzska spoločnosť hľadá partnera na základe akvizičnej zmluvy.

BRRO20221129010: Rumunská spoločnosť, ktorá pôsobí v obchode s kávovými výrobkami, hľadá dodávateľov kávových zariadení
Spoločnosť má 10 pracovných miest (Coffee to go), cez ktoré predáva pestrú škálu produktov na báze kávy (espresso, americano, doppio) a pečivo. Záujemcom tiež navrhujú franšízový systém a potrebujú kávové zariadenia.

BRMT20221205010: Skúsená maltská distribučná a predajná spoločnosť v sektore medicínskych/farmaceutických produktov a zdravotníckych pomôcok hľadá výrobcov pre obchodné a distribučné zmluvy
Spoločnosť spravuje, propaguje, predáva a distribuuje rozsiahle a pestré portfólio liekov, zdravotníckych pomôcok, zdravotníckeho spotrebného materiálu, generík, potravinových doplnkov, injekčných liekov, vakcín a biologicky podobných liekov. Spoločnosť ponúka svoje zákaznícke siete príslušným výrobcom, ako agent alebo distribútor.

BRGB20221205020:Britský online predajca inovatívnych produktov dekoratívneho osvetlenia hľadá dodávateľov/výrobných partnerov v Európe, na Strednom východe a v juhovýchodnej Ázii
Tento online maloobchodný predajca dekoratívnych a nových produktov LED osvetlenia so sídlom vo Veľkej Británii – s kanceláriami a skladmi v Európe a USA – sa snaží diverzifikovať svoj dodávateľský reťazec prostredníctvom uzatvárania dodávateľských zmlúv so spoľahlivými výrobcami/dodávateľmi v Európe, na Strednom východe a v juhovýchodnej Ázii.

BRAT20221205022: Zdravé snacky s bio klíčkami
Mladá rakúska firma sídliaca na východe Štajerska má silné zázemie v poľnohospodárstve a nápad vyrábať bio klíčky dostala už pred niekoľkými rokmi. Teraz sa spoločnosť zameriava na klíčky a vytvára z nich zdravé produkty, ako sú tyčinky, jogurty a energetické panáky. Spoločnosť chce rozšíriť profil svojej spoločnosti a teraz hľadá výrobcu alebo distribútora súpravy na výrobu klíčkov v rámci Európy.

BRGR20221206004: Grécky MSP hľadá výrobcu pre ekologické stavebné materiály
Grécky start-up hľadá partnerov na výrobu svojich ekologických povrchov a panelov.

BRRO20221207016: Rumunská značka, ktorá navrhuje a vyrába udržateľné oblečenie pre deti (0-12 rokov), s prvotriednou kvalitou, hľadá materiály s certifikáciou GOTS
Rumunská značka s medzinárodnými skúsenosťami, vyrábajúca udržateľné oblečenie pre deti (0-12 rokov), je ochotná nájsť nových výrobcov textilu GOTS.

BRRO20221207022: Rumunská spoločnosť hľadá výrobcov ťažkých stavebných materiálov na základe obchodných zmlúv.
Rumunský veľkoobchodník s drevom, stavebnými materiálmi a sanitárnym vybavením potrebuje získať stavebných materiálov pre svoju distribučnú linku a ako taká má záujem o medzinárodnú spoluprácu s výrobcami stavebných produktov v rámci obchodných zmlúv.

BRIT20221207028: Talianska spoločnosť pôsobiaca v poľnohospodárskom a biologickom sektore hľadá inovatívne riešenia a produkty v zahraničí.
Táto talianska spoločnosť je multidisciplinárna skupina ľudí (agronómovia, biológovia) s odbornými znalosťami v mnohých oblastiach poľnohospodárskeho sektora. Na trh poľnohospodárstva a agropriemyslu chce prinášať inovácie (automatizácia, bio výživa a bio ochrana rastlín, čistenie vody a filtrácia), na to hľadá partnerov v zahraničí na základe zmlúv o poskytovaní služieb.

BRUA20221208029: Ukrajinská spoločnosť hľadá nové licencie na výrobu spoločenských hier
Ukrajinská spoločnosť má záujem o rozšírenie ponuky stolových hier ponúkaných zákazníkovi. Táto spoločnosť hľadá nové inovatívne a zaujímavé stolové hry, ktoré by mohla vyrábať na základe licenčnej zmluvy.

BRRO20221212012: Spoločnosť z juhovýchodného Rumunska hľadá dodávateľa zariadení na recykláciu matracov
Spoločnosť z juhovýchodného Rumunska, pôsobiaca v oblasti výroby matracov, hľadá dodávateľa zariadení na recykláciu matracov, najmä matracových húb. Spoločnosť hľadá partnera pre spoluprácu na základe dodávateľskej zmluvy.

BRIT20221213017: Talianska spoločnosť vyrábajúca predvarenú a mrazenú pizzu hľadá obchodných zástupcov a distribútorov
Talianska spoločnosť špecializujúca sa na predvarenú a mrazenú tradičnú pizzu pečenú v drevenej peci hľadá obchodných zástupcov a distribútorov.

BRGB20221212011: Globálny dodávateľ reagencií a služieb pre biologické vedy zo Spojeného kráľovstva hľadá nové produkty a technológie pre výskum v rámci výrobných a licenčných zmlúv
Globálny dodávateľ činidiel a služieb pre výskumné trhy v oblasti biologických vied so sídlom v Spojenom kráľovstve hľadá nových partnerov v rámci výrobných a licenčných zmlúv na dodávku nových činidiel, ako sú proteíny, protilátky a malé molekuly, aby doplnil svoj existujúci katalóg a vývoj nových produktov a služby. Činidlá a služby pre proteomickú analýzu sú predmetom záujmu v nasledujúcich oblastiach: rakovina, kmeňové bunky, neuroveda, imunológia a kardiovaskulárne choroby.

BRIT20221213017: Talianska spoločnosť vyrábajúca predvarenú a mrazenú pizzu hľadá obchodných zástupcov a distribútorov
Talianska spoločnosť špecializujúca sa na predvarenú a mrazenú tradičnú pizzu pečenú v drevenej peci hľadá obchodných zástupcov a distribútorov.

BRGR20221215015: Grécky MSP hľadá dodávateľov ekologických lepidiel pre svoje stavebné panely z morskej trávy
Grécka začínajúca spoločnosť hľadá dodávateľov, ktorí by poskytli ekologicky šetrné spojivá, povrchové úpravy a/alebo kompostovateľné lepidlá, aby ich integrovala do panelov s povrchom z morskej trávy, ktoré vyvinula, pre úplne prirodzený ekologický produkt.

BRRO20221215024: Spoločnosť technického dizajnu z Rumunska hľadá obchodných partnerov
Spoločnosť ponúka technické poradenstvo pri financovaní projektov, vypracovanie technicko-ekonomickej dokumentácie investícií, špecializované inžinierstvo, všeobecné a priemyselné inžinierstvo v oblastiach: stavebníctvo a architektúra, vodovody a kanalizácie, elektroinštalácie a tepelné inštalácie, sanácie a modernizácie ciest, polohopisné prieskumy, krajinná architektúra.

BRDK20221215023: Inovatívna dánska technologická spoločnosť pôsobiaca v oblasti automatizácie spracovania balíkov hľadá partnera pre produktový dizajn
Rýchlo rastúci malý a stredný podnik so sídlom v Dánsku hľadá partnerstvo so spoločnosťou zaoberajúcou sa dizajnom produktov, aby prepracovali svoje existujúce riešenie na prepravu balíkov. Konečný produkt zahŕňa presnú kovovú výrobu a konečnú úpravu, nekovové diely, zákazkovú výrobu valcov, remeňov, hnacích motorov a servopohonov.

BRIT20220503017: Taliansky výrobca a distribútor špičkovej obuvi hľadá zahraničného partnera prostredníctvom obchodnej dohody.
Taliansky MSP so sídlom v regióne Marche vyrába a distribuuje špičkovú luxusnú obuv a doplnky 100% vyrobené v Taliansku pre mužov a ženy. Táto spoločnosť má záujem rozšíriť svoju sieť obchodných partnerov po Európe v textilnom a módnom maloobchode prostredníctvom obchodnej dohody.
 
  19.12.2022 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 217 krát | Zdieľajte na facebooku