Katarský výrobca dezinfekčných prostriedkov na báze sodíka hľadá partnera pre dohodu o spoločnom podniku na spoluprácu pri rozširovaní produktového radu.

Katarská spoločnosť sa špecializuje na výrobu chemickej dezinfekcie (chlórnan sodný) hľadá partnera, ktorý by dodával dodatočnú technológiu na rozšírenie súčasnej produkcie prostredníctvom dohody o spoločnom podniku a pomáhal pri riadení výrobných zariadení v Katare. 

Technická požiadavka
Katarská spoločnosť aktuálne hľadá know-how partnera, ktorý by poskytoval nasledujúce:
a. Dodatočné chemické produkty, ktoré by mohli byť pridané alebo rozšíriť súčasné plánované výrobné položky. Môže to byť akákoľvek špecializovaná chemikália uvedená nižšie, ale nie je obmedzená na to isté: 
• Inhibítor korózie (uzavreté systémy "horúce a chladné", otvorené systémy "horúce a chladné", domáca voda, ... 
• Inhibítor stupnice (uzavreté systémy "horúce a chladné", otvorené systémy "horúce a chladné", domáca voda, ... 
• Inhibítor mikroorganizmov (uzavreté systémy "studené", otvorené systémy "studené", bazény, ... 
• Odstraňovanie chemikálií.
b. Podrobnosti, ako napríklad nové usporiadanie továrne, výrobného zariadenia a finančnej realizovateľnosti, sa budú ďalej rozvíjať so záujmovým potenciálom partnerov
c. Od partnera sa bude tiež vyžadovať, aby pomáhal pri riadení zariadenia a prípadne poskytol čiastočné investície proti účasti v novom závode. 

Kontakt na zahraničnú firmu, ktorá zverejnila svoju požiadavku na spoluprácu Vám radi poskytneme. Stačí ak po kliknutí na ponuku vyplníte formulár "Request more information" a zadáte kontaktné miesto Prešov a kontaktnú organizáciu RPIC Prešov. Množstvo ďalších ponúk na spoluprácu nájdete v anglickom jazyku v Databáze pre spoluprácu podnikateľov siete Enterprise Europe Network. Ak poznáte slovenskú firmu, ktorá vyššie uvedený produkt/y vie dodať, dajte nám vedieť a my ho radi oslovíme. Napomôžete tak slovenským firmám k zákazkam.
 
  25.5.2018 | Autor: sekcia podpory podnikania v EÚ | Technologická spo... | zobrazené: 943 krát | Zdieľajte na facebooku