Newsletter č.3 k projektu GreenFilmTourism

Ako RPIC Prešov podporuje a propaguje filmové dedičstvo v Prešovskom kraji? Pripravili sme newsletter č.3, ktorý poskytne viac informácií o vytváraní cezhraničného chodníka filmového dedičstva na území Poľska a Slovenska. Viac informácií v článku.

RPIC Prešov je partnerom projektu GreenFilmTourism, ktorého cieľom je propagácia a rozvoj filmového kultúrneho dedičstva poľsko-slovenského pohraničia a vytvorenie udržateľného partnerstva na zabezpečenie udržateľnosti dosiahnutých výsledkov. Projekt realizujú partneri z Poľska a Slovenska v rámci programu INTERREG PL-SK. Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika na roky 2014 - 2020. Viac o informácií projekte nájdete tu. 

Ako Regionálne poradenské a informačné centrum Prešov podporuje a propaguje filmové dedičstvo v Prešovskom kraji?  Priložený newsletter GreenFilmTourism č. 3/2021, vám poskytne viac informácií o nás, našich cieľoch a činnostiach.

Zaujíma vás filmový svet? Pripojte sa k nám v ďalších fázach realizácie projektu a spoločnými silami spropagujme náš kraj. Sledujte nás na Instagrame GreenFilmTourism, náš web prinesie čoskoro ďalšie aktuality.

 

Prílohy

greenfilmtourism_newsletter_03_sk.pdf [  PDF - 2577,2 kB]
  30.12.2021 | Autor: RPIC Prešov | Interreg PL-SK | zobrazené: 427 krát | Zdieľajte na facebooku