Obchodné ponuky z Kosova

Kosovský výrobca hliníkových profilov hľadá partnerov na základe výrobnej dohody
Kosovská spoločnosť sa zaoberá výrobu hliníkových profilov pre rôzne odvetvia od nábytku po stavebníctvo. Spoločnosť pokrýva väčšinu miestneho a regionálneho trhu a na základe dohody o výrobe sa snaží rozšíriť a dodať zainteresovaným partnerom rôzne hliníkové profily. 

Kosovská farma shitake hub hľadá distribútorov
Mladá kosovská spoločnosť, ktorá je jedinou farmou shitake a lesných húb v Kosove, chce rozšíriť svoju súčasnú predajnú sieť a hľadá distribútorov v Európe. 

Kosovská továreň na panely hľadá obchodných zástupcov a distribútorov
Kosovská spoločnosť, ktorá vyrába steny, strešné krytiny, sendvičové panely a plechové krytiny, hľadá obchodných sprostredkovateľov svojich výrobkov. Spoločnosť má záujem o obchodné zastúpenie a/alebo dohody o distribučných službách.
 
Kosovská spoločnosť na výrobu videofilmov, ktorá sa špecializuje na výrobu videa a postprodukčné služby, hľadá príležitosti pre subdodávateľov
Kosovská spoločnosť na produkciu videa, ktorá spolupracuje s priemyselnými odvetviami a značkami na vytváraní obsahu pre Youtube, Instagram a vysielateľov v rôznych formátoch, hľadá partnera v zahraničí. V záujme rozšírenia svojej prítomnosti v ďalších krajinách sa kosovská spoločnosť usiluje o spoluprácu medzinárodných partnerov na základe subdodávateľských dohôd. 

Kosovský výrobca cukroviniek hľadá distribútora
Kosovská spoločnosť s viac ako 70-ročnými skúsenosťami vyrába cukrovinky vrátane Tahini Halva, Turkish Delight, praliniek, oblátok a čokolád. S cieľom pokračovať v expanzii hľadajú partnerov v Európe na základe dohôd o distribučných službách.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na een@rpicpo.sk
 
  8.10.2020 | Autor: Enterprise Europe Network | Vyhľadávanie obch... | zobrazené: 163 krát | Zdieľajte na facebooku