22.03.2023: HealthTech Summit 2023 | Hybrid edition

Pozývame Vás na piaty ročník globálnej konferencie o krížových inováciách v zdravotníctve. Summit HealthTech, predtým známy ako Life on Chip, spája národných a medzinárodných odborníkov a VC v oblasti medicíny, biotechnológie, digitálneho zdravia a starostlivosti o pacientov, aby preskúmali súčasný stav a budúcnosť kolaboratívnych inovácií.

Dátum: 22. -24.03.2023
Miesto: onsite/online
Registrácia prebieha do: 21.03.2023

Zdravotná starostlivosť založená na hodnote, personalizovaná medicína, prevratné inovácie, zobrazovanie v medicíne, elektronické zdravotníctvo... nikdy nebolo pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, pacientske organizácie, výskumné inštitúcie a zdravotnícky priemysel tak dôležité, aby spolupracovali na realizácii inovácií, ktoré v konečnom dôsledku zlepšujú životy pacientov.

Hybridný HealthTech Summit stavia pacientov do centra diskusie. V kombinácii so stále rastúcimi biologickými poznatkami a technologickými revolúciami vedú inovácie k prelomovým aplikáciám, ktoré urýchľujú a transformujú systém zdravotnej starostlivosti. Musí sa to však robiť spoločne s poskytovateľmi a pacientmi, aby sa dosiahol čo najväčší vplyv.
 
  15.2.2023 | Autor: Enterprise Europe Network | Veľtrhy, výstavy ... | zobrazené: 191 krát | Zdieľajte na facebooku