30.10.2023: EU-Taiwan Circular Textiles and Plastics Online B2B Matchmaking

Textil a plasty sú nevyhnutné pre každodenný život. Vzhľadom na to, že ich vplyv na životné prostredie neustále rastie, je potrebné urýchlene konať. Textilný a plastikársky priemysel z EÚ a Taiwanu vyvíja obehové obchodné moduly s cieľom zmeniť celý životný cyklus textilných a plastových výrobkov na ekologickejšie, konkurencieschopnejšie a odolnejšie.

Dátum: 30. -31.10.2023
Miesto: online
Registrácia prebieha do 27.10.2023

2023 online B2B dohadovanie medzi EÚ a Taiwanom o obežníku textilu a plastov sa zameriava na uľahčenie spolupráce textilných a plastových spoločností z Taiwanu a Európskej únie s cieľom spoločne rozvíjať udržateľné podniky. Prostredníctvom dynamickej online platformy sa môžu podniky z EÚ a Taiwanu v textilnom a plastovom odvetví spájať, spolupracovať a skúmať príležitosti v obehovom hospodárstve.

Pozývame vás, aby ste preskúmali potenciálne partnerstvá, ktoré podporujú udržateľnosť, efektívnosť zdrojov a ekonomický rast v textilnom a plastovom priemysle.

Potenciálni účastníci: Európske a taiwanské spoločnosti z rôznych zainteresovaných strán, vrátane odevných značiek, výrobcov textilu, recyklátorov plastov, recyklátorov textilu, dodávateľov zariadení na triedenie plastov a textilu, dodávateľov surovín, poskytovateľov technológií (chemickej recyklácie) a odborníkov na udržateľnosť.

Kľúčové aktivity: Dohadovanie jeden na jedného. Prostredníctvom platformy b2match si môžu účastníci naplánovať osobné stretnutia na základe svojich špecifických záujmov a cieľov.
 
  29.9.2023 | Autor: Enterprise Europe Network | Veľtrhy, výstavy ... | zobrazené: 289 krát | Zdieľajte na facebooku