31.01.2024: Kooperačné podujatie MEET THE BUYER - Food and Nutrition

Tohtoročné hybridné podujatie ponúka aj vzrušujúce plenárne zasadnutia odborníkov, ktorí sa podelia o svoje postrehy a poznatky o najnovších trendoch vo vznikajúcom priestore „Nové potraviny a výživa“ a preskúmajú „Spotrebiteľské trendy a priestory nových príležitostí“.

Dátum: 31.01.2024
Miesto: hybrid
Vzrušujúca príležitosť na vytvorenie nových obchodných príležitostí na rast medzi poprednými írskymi spoločnosťami zaoberajúcimi sa výrobou potravín a nápojov a sieťou európskych nákupcov!
  • priémium jedlo a nápoje
  • inteligentné jedlo a výživa
  • inovácia zdravia potravín
Prečo sa zúčastniť?
Zapojte sa a obchodujte s Európou
OBCHODNÉ PRÍLEŽITOSTI: Podujatie poskytuje skvelú príležitosť stretnúť sa a spojiť sa s potravinárskymi a nápojovými spoločnosťami a poprednými nákupcami, ktorí sú pripravení podnikať v roku 2024.
PRESKÚMAJTE NOVÉ PRODUKTY A SLUŽBY: Podujatie Food and Nutrition 2024 predstavuje „najlepšie vo svojej triede“ nových írskych potravinárskych a nápojových spoločností. Účastníci aktívne hľadajú nových obchodných partnerov na medzinárodných trhoch pre svoje popredné svetové produkty a služby.
BUDOVANIE POVEDOMIA O ZNAČKE: Ak ste vlastníkom firmy alebo podnikateľom, účasť na podujatí môže byť skvelým spôsobom, ako vybudovať povedomie o značke u kupujúcich z trhov EÚ a Spojeného kráľovstva.
ZDIEĽANIE ZNALOSTÍ: Podujatie zahŕňa odborných rečníkov, ktorí zdieľajú svoje postrehy a poznatky o nových trendoch v potravinárskom a nápojovom priemysle.
ODBORNÉ A MYŠLIENKOVÉ VEDENIE: Spojte sa so sektorovými odborníkmi a myšlienkovými lídrami, ktorí sú v popredí potravinárskeho a nápojového priemyslu v Európe a Spojenom kráľovstve. Získajte prístup k týmto jednotlivcom a učte sa z ich skúseností a poznatkov.
SPOLUPRÁCA: Podujatie je skvelou príležitosťou na spoluprácu s ostatnými v odvetví potravín a nápojov. Účastníci sa môžu stretnúť s potenciálnymi partnermi, spolupracovníkmi alebo dokonca konkurentmi a zdieľať nápady a postrehy.

Pre koho je toto podujatie?
Ste európskym alebo britským kupujúcim pre potravinársky a nápojový priemysel alebo výživový priemysel, ktorý:
  • Chce rozšíriť svoje portfólio o vysokokvalitné írske značky potravín, nápojov a výživy?
  • Chce sa stretnúť s inovatívnymi írskymi spoločnosťami zaoberajúcimi sa výrobou potravín, nápojov a výživy?
  • Hľadá nové príležitosti na pridanie hodnoty vašej firme alebo klientskej základni?
 
  10.11.2023 | Autor: Enterprise Europe Network | Veľtrhy, výstavy ... | zobrazené: 232 krát | Zdieľajte na facebooku