YTILI - The Young Transatlantic Innovation Leaders Fellowship Program

Organizácia American Councils for International Education hľadá do profesionálneho výmenného programu financovaného Ministerstvom zahraničných vecí Spojených štátov mladých podnikateľov a sociálnych podnikateľov vo veku 25-35 rokov, hovoriacich po anglicky. Program sa bude konať na jeseň 2024 a cieľom je posilniť transatlantický dialóg medzi lídrami z podnikateľského prostredia z Európy a Spojených štátov.

Program sa nazýva YTILI - The Young Transatlantic Innovation Leaders Fellowship Program a ponúka príležitosť mladým európskym podnikateľom rozšíriť svoje kontakty, získať novú perspektívu, či nadviazať kontakt s americkým obchodným sektorom k výmene inovatívnych nápadov a osvedčených postupov. Program zahŕňa virtuálny a osobný komponent - štvortýždňové štipendium v Spojených štátoch a možnosť ďalších aktivít po návrate domov.

Každý vybraný štipendista YTILI:
1. sa zúčastní virtuálnych aktivít v oblasti riadenia a profesionálneho rozvoja
1. sa zúčastní 4-týždňovej stáže na plný úväzok v americkej organizácii zameranej na otázky súvisiace s prácou štipendistu na Slovensku.
1. získa osobnú znalosť o amerických obchodných inštitúciách a nadviaže vzťahy s americkými partnermi. Zároveň obdrží komplexnú podporu počas programu. Cestovanie a ubytovanie sú hradené programom, rovnako ako základná zdravotná starostlivosť počas programu.
1. sa stane súčasťou prestížnej siete absolventov s prístupom k cenným informáciám a kontaktom podobne zmýšľajúcich profesionálov.

Prihlasovanie je otvorené do 30.1.2024 a viac informácií nájdete na stránke www.ytili.org a v priložených materiáloch.
 

Prílohy

ytili_recruitment_flyer.pdf [  PDF - 471,2 kB]
  25.1.2024 | Autor: sekcia riaditeľa | Iné | zobrazené: 81 krát | Zdieľajte na facebooku